چاپ کد خبر: 47097
16 اسفند 1399

فاجعه ای که یک مراسم ترحیم در خوزستان بپا کرد

خبر فوری 4

بخشدار صیدون از توابع باغملک گفت: چندی پیش یک مراسم ترحیم در این بخش برگزار شد که به موجب آن ۲۵ نفر به بیماری کرونا مبتلا شدند.

ابراهیم سپاس زاده اظهار داشت: باوجود تاکید فراوان به خانواده متوفیان، برخی‌ نفرات همچنان نسبت به برگزاری مراسم شلوغ ترحیم اقدام می‌کنند.

وی افزود: چندی پیش با فوت یک نفر در بخش صیدون، با وجود جلسات مختلف و تاکید بر عدم برگزاری مراسم عزا، خانواده وی اقدام به برگزاری مراسم ترحیم و سایر مراسم مرتبط با درگذشت این مرحوم کردند.

بخشدار صیدون تصریح کرد: با گذشت چند روز از این مراسم، تست کرونای ۲۵ نفر از شرکت‌کنندگان مثبت اعلام شد تا یک فاجعه به وقوع بپیوندد.

وی در ادامه گفت: تعدادی از این مبتلایان در بیمارستان بستری و تحت درمان قرار دارند و بقیه نیز در قرنطینه خانگی دوران نقاهت خود را سپری می‌کنند.

سپاس زاده با درخواست از مردم برای عدم حضور در مراسم و تجمعات تاکید کرد: متاسفانه هشدارهای ما جدی گرفته نمی‌شود و مردم همچنان مشتاقانه در مراسم مختلف حضور پیدا می‌کنند.

وی افزود: در یک ماهه گذشته ۱۰۰ نفر در بخش صیدون به کرونا مبتلا شدند که یک نفر از آنها تاکنون جان خود را از دست داده است.

صیدون یکی از بخش‌های سه‌گانه شهرستان باغملک در شرق خوزستان واقع شده است.

طرز تهیه کباب شیشلیک شاندیز سنتی و خوشمزه + ۴ روش

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار