چاپ کد خبر: 104771
30 بهمن 1401

فال حافظ امروز اول اسفند با تفسیر دقیق و زیبا/من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش

فال حافظ روزانه به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد. فال حافظ به تفسیر دقیق نیاز دارد.

اول فارس|سرگرمی: برای اینکه فال حافظ امروز اول اسفند با تعبیر و تفسیر دقیق را بدانید این مطلب را از دست ندهید.

فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد.

فال حافظ به شکل روزانه  برای متولدین ۱۲ ماه سال منتشر می شود. فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد. فال حافظ به تفسیر دقیق نیاز دارد. برای اینکه فال حافظ امروزتان را بدانید این مطلب را از دست ندهید.

فـال حـافـظ متولدین فروردین

خسروا گوی فلک در خم چوگان تو باد

ساحت کون و مکان عرصه میدان تو باد

نه به تنها حیوانات و نباتات و جماد

هرچه در عالم امر است به فرمان تو باد

تعبیر فال حافظ :

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد شما پیشرفت زیادی می‌کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقه‌مند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.


فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

درد ما را نیست درمان الغیاث

هجر ما را نیست پایان الغیاث

دین و دل بردند و قصد جان کنند

الغیاث از جور خوبان الغیاث

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد درد دل تو و فریادها و آه های جگر سوزت درمان ندارد. هرچه می کشی از آشنایان است. حاضری حتی برای رسیدن به مقصود جانت را هم فدا کنی. با گریه و زاری نیز مشکلت حل نمی شود.


فـال حـافـظ متولدین خرداد

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت

حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا

که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد با یک سند پول زیادی نصیب تان می‌شود. شما همیشه محترم و عزیز خواهید بود. در سرنوشت شما اینطور رقم زده شده که تا غم نخوری به مراد نمی رسی. پس امیدت را از دست نده چون دل خسته تو دوباره شاد می شود.


فـال حـافـظ متولدین تیر

ای غایب از نظر به خدا می‌سپارمت

جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک

باور مکن که دست ز دامن بدارمت

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید واقعا یارتان عاشق شماست و همیشه در ذهنش باقی خواهید ماند، شما هم به فکر او هستید اما خودتان را نزد او خوار و کوچک نکنید. بهتر است مجنون عشق خودش را بروز نداده و سختی های راه را تحمل کند تا شما هم در عشق و عاشقی به مقام او برسید.


فـال حـافـظ متولدین مرداد

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت

که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش

هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید کار شما مربوط به خود شماست، از ایرادها و ناخشنودی های مردم و اطرافیان درمورد کاری که شروع کرده ای ناراحت نشو و به تلاش خود ادامه بده.


فـال حـافـظ متولدین شهریور

خواب آن نرگس فتان تو بی چیزی نیست

تاب آن زلف پریشان تو بی چیزی نیست

مبتلایی به غم محنت و اندوه فراق

ای دل این ناله و افغان تو بی چیزی نیست

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد شکست تو در راهی که در پیش گرفتی و هرگونه نقصان حکمتی دارد ،  تلاش شما منجر به پیروزی نهایی می شود. چه بسا در این گرفتاری‌ها، خیری برای تو نهان باشد. امیدت را از دست نده. فعلا صلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی.


فـال حـافـظ متولدین مهر

بیا که رایت منصور پادشاه رسید

نوید فتح و بشارت به مهر و ماه رسید

جمال بخت ز روی ظفر نقاب انداخت

کمال عدل به فریاد دادخواه رسید

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که مژده باد بر شما که در کارتان موفق خواهید شد و خبرهای خوب و مسرت بخشی دریافت می کنید. این پیروزی ها نتیجه تلاش و سخت کوشی خودتان است. مراقب باشید که برخی افراد سودجو به دنبال سوءاستفاده و به بیراهه کشاندن شما هستند. تیزهوشی و درایت داشته باشید و از اطراف خود غافل نشوید.


فـال حـافـظ متولدین آبان

شب وصل است و طی شد نامه هجر

سلام فیه حتی مطلع الفجر

دلا در عاشقی ثابت قدم باش

که در این ره نباشد کار بی اجر

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد زمان هجران به سر آمده و صبح صادق دمیده است. شب سیاه به پایان رسیده و حالا نوبت تو است به عهدی که بسته ای عمل کنی. اکنون که همه چیز رو به راه است نگرانی به دلت راه نده .


فـال حـافـظ متولدین آذر

دلی که غیب نمای است و جام جم دارد

ز خاتمی که دمی گم شود چه غم دارد

نه هر درخت تحمل کند جفای خزان

غلام همت سروم که این قدم دارد

تـعبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید تو که خودت به همه چیز واقف هستی چرا غصه می‌خوری؟ کاری نکن که احترام خودت را از دست بدهی. سرمایه‌ اندک تو تبدیل به بزرگترین سرمایه‌ها خواهد شد و این به خاطر تدبیر و عقل خودت است. تو از خدا طلب کن، او هم به تو کرم خواهد کرد.


فال حافظ متولدین دی

کسی که حسن و خط دوست در نظر دارد

محقق است که او حاصل بصر دارد

چو خامه در ره فرمان او سر طاعت

نهاده‌ایم مگر او به تیغ بردارد

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید به هر کسی که ظاهر عالی و خوب داشت اعتماد نکنید. حرف های زیبا و با ادب او شما را تحت تاثیر قرار ندهد. در اصل طبل توخالی است. به حرف و نصیحت کسی گوش کنید که برایتان دل می سوزاند و باتجربه تر از شماست. دل تان می خواهد به یک سفر بروید؛ برایتان خوب است.


فـال حـافـظ متولدین بهمن

بنفشه دوش به گل گفت و خوش نشانی داد

که تاب من به جهان طره فلانی داد

دلم خزانه اسرار بود و دست قضا

درش ببست و کلیدش به دلستانی داد

تعبیر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که مقدمات رسیدن به مرادت مهیا شده است. دست قضا همه چیز را رو به راه کرده و درهای بسته به رویت باز می شود و دوباره جوان می شوی و شادابی خود را به دست می آوری. فقط مواظب حریفان خود باش که این بار هم سرمایه تو را از بین نبرند. اسرارت را هم برای کسی فاش نکن.


فـال حـافـظ متولدین اسفند

آن که رخسار تو را رنگ گل و نسرین داد

صبر و آرام تواند به من مسکین داد

من همان روز ز فرهاد طمع ببریدم

که عنان دل شیدا به لب شیرین داد

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید زمانی به گنج و ثروت می‌رسی که قناعت داشته باشی. در آن صورت است که خداوند هم کرمش را بیشتر خواهد کرد. مقصودی داری که خیلی زود به آن می رسی . بدان جوانی و زیبایی همیشه ماندنی نیست پس به جمالت مغرور نباش.

فال حافظ امروز ۲ اسفند با تفسیر دقیق و زیبا

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناصر نخعی مقدم ( سعید ) دوشنبه , ۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۳:۳۵

ببخشید ــ در کامنت قبلی جا نشد که بگویم که آن بخش قضیه را که خداوند متولی آن است به کنار …. هدف صحبت هایم در کامنت قبلی این بود که بسیار می شنوم که هیچ چیزی را مفت و بی زحمت به کسی نمی دهند !!! بوالعجب ؟ از ابتدا هم برای رسیدن به هدفم نیاز به تمکن مالی بود و خیلی هم با همان حال خودم بدنبالش سعی کردم ولی حقی که از آن صحبت میکنم زمان و فکر و عملکردی هست که بابت ورود شما به مسئله از من صلب شد و من را بزمین میخکوب کرد و این آیا بنظر شما درخواستی مفتی و بی حساب هست ؟ شاید اگر اینطور نمی بود و از کجا معلوم که خودم خیلی زودتر از اینها بمقصدم میرسیدم و البته شاید هم نه !!! ولی فی الحال جلب توجهم به شما بطور کلی این فرصت را از من صلب کرد .. و اگر ما به انسانیت اعتقاد داریم که نباید بگذاریم این حق مکتوم و عقیم بماند و اگر هم خیر که باز همه چیز به انتخاب شماست و فقط فرصت با ارزش و زیادی بود که از من سوخت شد و در هرحال خداوند شاهد و ناظر بر همه نیات و افکار و اعمال و همه چیز من و شماست و خودش قضاوت می کند … والسلام

ناصر نخعی مقدم ( سعید ) دوشنبه , ۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۳:۰۸

سلام اول فارس عزیز طبیعی است بدخواهانی داشته باشم ،در ظاهر همه خوبنداگر هم بعضی نامهربانی میکنند زمانیکه کارم گیر و شدیدا احتیاج دارم، چاره ای بجز تحمل دارم ؟خودتان را جای من بگذارید در حالیکه نام و نشانم در برنامه های صدا و سیما و آن اشارات در سخنرانی ها و سریال ها ویا آن اعداد در روی پلاک ماشین ها و در هر کوی و برزن از نام و نام فرزندان در اخبار و مجلس و بالاترین مقامات و رتبه ها همه را بلاانقطاع می بینم و با آنها روبرو می شوم ! آیا بر روان و عملکردم هیچ تاثیری ندارد ؟ حتما می گوئید که هدف ما هم همین است !خب باشد اشکالی ندارد ولی بهیچ عنوان این را درک نمیکنم و از هیچ زاویه ای منطقی بنظر نمی رسد که به هر دلیلی که نمیدانم یا بدانم ، من را دشمن خود ببینید و یا قصد شکنجه و آزارم را داشته باشید ! فارق از اینکه اصلا چه دلیلی شما را به این اشتباه انداخته! ولی لااقل شرط انصاف و مروت حکم می کرد که از حق یک زندگی طبیعی محرومم نکنید، البته این حرف ها را با درنظر گرفتن همه آنچه که رخ داده ودرجریان است میگویم و خوب است خودتان هر لحظه به این بیاندیشید که واقعا ما با او چه کرده ایم !؟ و اگر بجای او بودیم ممکن بود چه بکنیم !!! واگر او آنگونه عمل نمیکند ممکن است چه ملاحظات وترمزهایی داشته باشد؟

آخرین اخبار