• 02 / بهمن 1400 / 21:13
  • شناسه خبر : 72563

فال حافظ امروز و فال روزانه متولدین ماه های مختلف با تفسیر دقیق

 فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد. برای اینکه فال حافظ امروزتان را بدانید این مطلب را از دست ندهید.فال روزانه خود را در بخش فال و طالع بینی در همین مطلب  مطالعه کنید.

فال حافظ در بین مردم ایران جایگاه ویژه ای دارد. فال حافظ به شکل روزانه  برای متولدین ۱۲ ماه سال منتشر می شود. فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد. فال حافظ به تفسیر دقیق نیاز دارد. فال روزانه به اتفاقاتی که ممکن است در طول روز برای شما پیش بیاید اشاره دارد. فال روزانه از فال های رایج در بین مردم است. فال روزانه و هر فال دیگری به طور صد درصد اشاره به تمام اتفاقاتی که در زندگی برای تان رخ می دهد ندارد. فال روزانه به متولدین ماه های مختلف سال توصیه های جالبی کرده است.
برای اینکه فال حافظ و فال روزانه  امروزتان ۱۴۰۰/۱۱/۳ را بدانید این مطلب را از دست ندهید.
 فـال حـافـظ متولدین فروردین

مجمع خوبی و لطف است عذار چو مهش

لیکنش مهر و وفا نیست خدایا بدهش

من همان به که از او نیک نگه دارم دل

که بد و نیک ندیده ست و ندارد نگهش

تعبیر فال حافظ :

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد تو که از خوبی و لطف و صفا همه چیز داری چرا محبت خویش را از دیگران دریغ می‌کنی؟ هنوز در حال و هوای بچگی سیر می‌کنی و از این طریق از زیر کارها شانه خالی می‌کنی. یادت باشد که با شکستن دل ها به جایی نخواهی رسید. اگر محبت و خوبی و لطف و صفا را یکجا داشته باشی پیش خلق مقامت بالا می رود.

فال روزانـه شخصی متولدین فروردین

فال روزانه شما نشان می دهد که شخصی در زندگی دلتنگ شما شده است و می‌خواهد با شما دیدار داشته باشد بهتر است هر چه زودتر به دیدار او بروید و شادی و خوشبختی را در وجود هر دو طرف تان به وجود بیاورید.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

به دور لاله قدح گیر و بی ریا می باش

به بوی گل نفسی همدم صبا می باش

چو غنچه گر چه فروبستگیست کار جهان

تو همچو باد بهاری گره گشا می باش

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد تو کار خیر را انجام بده و ار بنده خدا تمنای جواب نداشته باش. خداوند در جای دیگر جواب کار خوبت را می دهد. رحمت خداوند شامل حالت شده و مالی خوب به تو می رسد. گره از کارت باز می شود. تو کار خودت را بکن. دشمن شکست می خورد و دست به هرچه بزنی طلا می‌شود.

فال روزانـه شخصی متولدین اردیبهشت

فال روزانه شما نشان می دهد در زندگی سپاسگزار نعمت های فراوان خداوند باشید تا بتوانید خیلی زود به هدف و خواسته های قلبی تان دست پیدا کنید و شادی و آرامش را در زندگیتان به وجود بیاورید.

فـال حـافـظ متولدین خرداد

بهار و گل طرب انگیز گشت و توبه شکن

به شادی رخ گل بیخ غم ز دل برکن

طریق صدق بیاموز از آب صافی دل

به راستی طلب آزادگی ز سرو چمن

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد همت داشته باش. دست از غم بردار و به شادی بپرداز. الان وقت پایکوبی‌ است نه گوشه نشینی. طریق راستی و درستی را پیشه کن. آزاده باش و حرف دلت را بزن؛ آنطور که می‌خواهی باش. طالع شما بسیار مبارک است. خبر خوشی به شما می‌دهند که تمام حزن ها و غم ها یادتان می‌رود.

فال روزانـه شخصی متولدین خرداد

فال روزانه شما نشان می دهد که دیگران را در زندگی زود قضاوت نکنید. سعی کنید تا چیزی را با چشم خود ندیده اید باور نداشته باشید چون برای تان مشکلات بزرگی در زندگی به وجود می‌آورد و شما را در امورات زندگی تان شکست خواهد داد.

فـال حـافـظ متولدین تیر

مقام امن و می بی غش و رفیق شفیق

گرت مدام میسر شود زهی توفیق

جهان و کار جهان جمله هیچ بر‌هیچ است

هزار بار من این نکته کرده ام تحقیق

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید موفقیت تو به خاطر قاطعیتت است و از فرصت‌های طلایی که برایت پیش می‌آید نهایت استفاده کن. آدم دقیقی هستی و عقلت را همیشه بر هوای نفست ترجیح داده‌ای. در مورد حاجتی که داری عمیقا تحقیق کن.

فال روزانـه شخصی متولدین تیر

​فال روزانه شما نشان می دهد که با هیچ کس در زندگی در رقابت نباشید چون باعث می شود شما به دردسر های خیلی زیاد بیفتید و برایتان مشکلات بسیاری را در زندگی به وجود بیاورد.

فـال حـافـظ متولدین مرداد

بامدادان که ز خلوتگه کاخ ابداع

شمع خاور فکند بر همه اطراف شعاع

وضع دوران بنگر ساغر عشرت برگیر

که به هر حالتی این است بهین اوضاع

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید اوضاع به این صورتی که هست نمی‌ماند. فردای روشنی هم در پیش است. مراقب دنیای پر از نیرنگ و فریب اطرافت باش و از کنار آنها بگذر. هرچه می‌خواهی از خدا بخواه چرا که فقط اوست که مظهر لطف است و حیله ندارد و می تواند تو را به مقصد برساند.

فال روزانـه شخصی متولدین مرداد

فال روزانه شما نشان می دهد سعی کنید هیچ کاری را بدون اجازه بزرگترهای تان به انجام نرسانید چون ممکن است برای تان مشکلات بسیار زیادی را در زندگی به وجود بیاورد و شما را به دردسر های بزرگی در زندگی تان بیندازد.

فـال حـافـظ متولدین شهریور

دانی که چیست دولت دیدار یار دیدن

در کوی او گدایی بر خسروی گزیدن

از جان طمع بریدن آسان بود ولیکن

از دوستان جانی مشکل توان بریدن

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد بر سر دو راهی قرار گرفته اید و تصمیم گیری برایتان بسیار مشکل شده است راه اول برای شما ثروت و مال به دنبال دارد ولی با دلی تنگ و راه دوم نیک نامی و عشق و وصال ولی بدون ثروت و مال. راهی را انتخاب کنید که به وصال یار بینجامد. فرصت را غنیمت بدانید و بسم الله بگویید و به خدا توکل کنید.

فال  روزانـه شخصی متولدین شهریور

فال روزانه شما نشان می دهد در زندگی غذایی مفید مصرف کنید تا به بیماری های خطرناک مبتلا نشوید و بتوانید خیلی زود به هدف ها و خواسته های قلبی تان در زندگی دست پیدا کنید و شادی را در خود به وجود بیاورید.

فـال حـافـظ متولدین مهر

خنک نسیم معنبر شمامه‌ای دلخواه

که در هوای تو برخاست بامداد پگاه

منم که بی تو نفس می کشم زهی خجلت

مگر تو عفو کنی ور نه چیست عذر گناه

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که آنچه خواسته‌ای و دلخواه توست به دستت می‌رسد و چرخ فلک آینده‌ای بسیار مبارک و عالی برایت رقم زده است و انتظار به سر رسیده، خجالت را کنار بگذار و از شوق اشک شادی بریز. کینه‌ها را کنار بگذار و حسودان و رقیبان را عفو کن.

فال  روزانـه شخصی متولدین مهر

فال روزانه شما می گوید شخصی در زندگی می‌خواهد راه درست و موفقیت را برای تان در زندگی به وجود بیاورد. بهتر است با شجاعت و قدرت بسیار خودتان را به پیروزی و شادمانی در زندگی برسانید.

فـال حـافـظ متولدین آبان

آن کس که به دست جام دارد

سلطانی جم مدام دارد

آبی که خضر حیات از او یافت

در میکده جو که جام دارد

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد هر کس که در خانه ی او را زد ناامید بر نمی گردد. پس برای بازگشت سلامتی، دست به سوی او دراز کنید. از او بخواهید در ازای سلامتی، روح و جسم خویش را در راهش صرف کنید. خداوند هم به این حسن نیت شما ، شما را یاری خواهد کرد ان شاءالله.

فال  روزانـه شخصی متولدین آبان

فال روزانه شما نشان می دهد به زودی با مشکلات زندگی خود خواهید جنگید و شادی و آرامش را در خود به وجود می آورید. سعی کنید شک به دل  خود را ندهید. به زودی از تمام مشکلات رهایی پیدا خواهید کرد.

فـال حـافـظ متولدین آذر

کنون که می‌دمد از بوستان نسیم بهشت

من و شراب فرح بخش و یار حورسرشت

به می عمارت دل کن که این جهان خراب

بر آن سر است که از خاک ما بسازد خشت

تـعبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید حالا که همه چیز دارد درست می شود پشت پا به آنها نزن و کارها را خراب نکن زیرا به زودی پشیمان شده و بعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای؟ از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می‌زند. هرچند که همه چیز به هم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می‌شود.

فال شخصی روزانـه متولدین آذر

فال روزانه شما نشان می دهد شخصی در زندگی به شما حسادت می کند و می‌خواهد مشکلات بسیار زیادی را در زندگی برای تان به وجود بیاورد. بهتر است مراقب خود باشید تا گول ظاهر اطرافیان تان را نخورید.

فال حافظ متولدین دی

یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش

می سپارم به تو از چشم حسود چمنش

گر چه از کوی وفا گشت به صد مرحله دور

دور باد آفت دور فلک از جان و تنش

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید دلشوره دارید و نگران چیز یا کس عزیزی هستید. به خدا توکل کنید و از او مدد بخواهید تا کمی آرام بگیرید.

فال شخصی روزانـه متولدین دی

در فال روزانه شما آمده است هیچ گاه در امورات کاری و پولی خود بی گدار به آب نزنید چون باعث می شود شما را در زندگی به دردسرهای بزرگی بیندازد و مشکلات بیشتر و بیشتری را در زندگی برای تان به وجود بیاورد.

فـال حـافـظ متولدین بهمن

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها

که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها

همه کارم ز خود کامی به بدنامی کشید آخر

نهان کی ماند آن رازی کز او سازند محفل ها

تعبیر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که کارهایی که ساده می نمود یکباره دشوار شد، تلاش و زحمت شما کمتر نتیجه بخشید ،اشتباهات شما هم مزید آن شده. حالا فقط با صبر و تلاش و بردباری و دقت می توانی کارهایت را سامان بخشی.

فال روزانـه شخصی متولدین  بهمن

فال روزانه شما نشان می دهد سعی کنید در زندگی دیگران مداخله نکنید. تا می‌توانید با شجاعت به دنبال هدف ها و خواسته های قلبی خود باشید تا بتوانید خیلی زود به آن هدف و آرزوی قلبی تان دست پیدا کنید و شادی را در زندگی تان به وجود بیاورید.

فـال حـافـظ متولدین اسفند

مرا به رندی و عشق آن فضول عیب کند

که اعتراض بر اسرار علم غیب کند

کمال سر محبت ببین نه نقص گناه

که هر که بی  هنر افتد نظر به عیب کند

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید خوش قلبی و پاکدلی خود را حفظ کن تا خداوند کمکت کند ، بدان که رقیب تو همیشه موفق نخواهدبود. به مراد دلت خواهی رسید ، امید خود را از دست مده که به وصال عشقت خواهی رسید.

فال  روزانـه شخصی متولدین اسفند

فال روزانه شما نشان می دهد این روزها احساس کسالت و بی حوصلگی در شما دیده می شود. بهتر است به دنبال کار درست و حسابی باشید تا بتوانید از این حس و حال خارج شوید و شادی و خوشبختی را خیلی زود در خود به وجود بیاورید.

مطالب مرتبط

طالع بینی بسیار جالب چینی بر اساس حیوان سال تولد

فال حافظ امروز ۳۱ خرداد با تعبیر دقیق/دل در جهان مبند و به مستی سؤال کن

فال حافظ امروز ۳۰ فروردین/چه گویمت که ز سوز درون چه می‌بینم

نظرات

  • ناشناس

    تاریخ : ۶ - بهمن - ۱۴۰۰

    سلام خیلی خوشحالم ولی…