چاپ کد خبر: 105934
16 اسفند 1401

فال حافظ امروز ۱۷ اسفند با تفسیر دقیق و زیبا / لطف الهی بکند کار خویش

فال حافظ روزانه به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد. فال حافظ به تفسیر دقیق نیاز دارد.

اول فارس|سرگرمی: برای اینکه فال حافظ امروز ۱۷ اسفند با تعبیر و تفسیر دقیق را بدانید این مطلب را از دست ندهید.

فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد.

فال روزانه از فال های رایج در بین مردم است. فال روزانه به اتفاقاتی که ممکن است در طول روز برای شما پیش بیاید اشاره دارد. فال روزانه و هر فال دیگری به طور صد درصد اشاره به تمام اتفاقاتی که در زندگی برای تان رخ می دهد ندارد. فال روزانه به متولدین ماه های مختلف سال توصیه های جالبی کرده است. فال روزانه خود و عزیزان تان را می توانید در این بخش اول فارس مشاهده کنید.

فـال حـافـظ متولدین فروردین

خوش تر ز عیش و صحبت و باغ و بهار چیست

ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست

سهو و خطای بنده گرش اعتبار نیست

معنی عفو و رحمت آمرزگار چیست

تعبیر فال حافظ :

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می‌کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می‌افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور. اینها همه خواست خداوند است. پس از روزهای خوش زندگی ات نهایت استفاده را بکن و از آن لذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان.


فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

آن غالیه خط گر سوی ما نامه نوشتی

گردون ورق هستی ما در ننوشتی

هر چند که هجران ثمر وصل برآرد

دهقان جهان کاش که این تخم نکشتی

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد از کاری که کرده‌اید سخت پشیمانید. هرچند که تلاش زیادی می‌کنید تا به مقصود برسید ولی نتیجه  خوبی برایتان ندارد. با گوشه گیری هم کاری از پیش نمی.برید. آنقدر عاقل هستید که راهی برای رهایی از غم پیدا کنید. دست تقدیر برایتان این‌چنین رقم زده اما چون دل پاکی دارید باز همه چیز درست می‌شود.


فـال حـافـظ متولدین خرداد

اگر چه عرض هنر پیش یار بی‌ادبی ست

زبان خموش ولیکن دهان پر از عربی ست

پری نهفته رخ و دیو در کرشمه حسن

بسوخت دیده ز حیرت که این چه بوالعجبی ست

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد در کاری به رقابت پرداخته‌ای ولی پشت پرده کارهایی انجام می‌دهی. نکند که در این راه خوی دیو پیدا کنی و فرشته بودن را فراموش کنی؟  هیچ گلی بی خار نیست، تو هم مستثنا نیستی. کار دیگران را بی‌ارزش نکن تا کار خودت پر بها شود که این دور از ادب است.


فـال حـافـظ متولدین تیر

به چشم کرده‌ام ابروی ماه سیمایی

خیال سبزخطی نقش بسته‌ام جایی

امید هست که منشور عشقبازی من

از آن کمانچه ابرو رسد به طغرایی

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید با خیال روی یار زندگی می کنید و امیدتان به جوابی است که او می دهد. دیگر از انتظار خسته شده اید و دلتان محزون شده و از آتش عشق می سوزید. ناامید شده اید و حاضرید برای رسیدن به یار هر کاری انجام دهید. امیدوار باشید و رضایتان به رضای خدا باشد زیرا به آنچه که طلب کرده اید می رسید.


فـال حـافـظ متولدین مرداد

هاتفی از گوشه میخانه دوش

گفت ببخشند گنه می بنوش

لطف الهی بکند کار خویش

مژده رحمت برساند سروش

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید لطف خداوند شامل حالت شده است. توبه کن تا مژده بسیار خوبی به تو بدهند. انتظار و دوری به سر رسیده و به این خاطر دعاهایت است. به نذری که کرده ای عمل کن. در راه خدا انفاق کن تا همیشه از چشم زخم ایمن باشی.


فـال حـافـظ متولدین شهریور

جز آستان توام در جهان پناهی نیست

سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم

که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد به مراد دل خود می‌رسی و این برای دعاهایت است. فکر نکن همه‌ کارها را تنها انجام داده‌ای بلکه بقیه نیز سبب‌ساز بوده‌اند تا بتوانی به مقصود برسی. بر عهد خود وفادار بمان. روزگار بر وفق مراد توست پس رضای خداوند را هم در نظر بگیر و تو هم برای دیگران سبب‌ساز باش.


فـال حـافـظ متولدین مهر

شراب لعل کش و روی مه جبینان بین

خلاف مذهب آنان جمال اینان بین

به زیر دلق ملمع کمندها دارند

درازدستی این کوته آستینان بین

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که ظاهرتان خلاف آن چیزی است که درون تان است. خوبی ها و هنرهای تان را پنهان کرده‌اید. همه فکر می‌کنند انسان متکبر و مغروری هستید اما برعکس به عهدهایی که بسته‌اید عمل می‌کنید. یاران و همنشینان خود را دوست دارید. به زودی از بند اسارت رها می‌شوید و به عافیت کامل می‌رسید. در این زمان است که کینه و کدورت ها را دور می ریزید و دل تان را پاک می‌کنید.


فـال حـافـظ متولدین آبان

روی تو کس ندید و هزارت رقیب هست

در غنچه‌ای هنوز و صدت عندلیب هست

گر آمدم به کوی تو چندان غریب نیست

چون من در آن دیار هزاران غریب هست

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد در راهی که قدم نهاده‌ای هزاران رقیب داری که باید از میدان به در کنی. احساس غریبی می‌کنی اما به همین زودی چشمت به جمال یار روشن می‌شود و همگان برای این وصل جشن خواهند گرفت. هیچ دردی نیست که درمان نداشته باشد. طبیب درد تو هم رسیدن به یار است.


فـال حـافـظ متولدین آذر

کنون که می‌دمد از بوستان نسیم بهشت

من و شراب فرح بخش و یار حورسرشت

به می عمارت دل کن که این جهان خراب

بر آن سر است که از خاک ما بسازد خشت

تـعبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید حالا که همه چیز دارد درست می شود پشت پا به آنها نزن و کارها را خراب نکن زیرا به زودی پشیمان شده و بعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می‌زند. هرچند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می‌شود.


فال حافظ متولدین دی

گلبن عیش می‌دمد ساقی گلعذار کو

باد بهار می‌وزد باده خوشگوار کو

هر گل نو ز گلرخی یاد همی‌کند ولی

گوش سخن شنو کجا دیده اعتبار کو

 

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید با صدای بلند اعتراض کنید که چرا قدرت و اختیار را از شما گرفته اند. با یاد و خیال پردازی زنده اید. فکر می‌کنید پیش هیچ کسی سخنان تان اعتبار ندارد. مسائل روزمره و دنیوی راضی‌تان نمی‌کند. به دنبال مراد و هدف که خودتان می‌دانید چیست می‌روید. باید مشکلات را تحمل کنید تا به مرادتان برسید.

 


فـال حـافـظ متولدین بهمن

نقدها را بود آیا که عیاری گیرند

تا همه صومعه داران پی کاری گیرند

مصلحت دید من آن است که یاران همه کار

بگذارند و خم طره یاری گیرند

تعبیر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که مصلحت در این است که به کمک یار بشتابید. خودتان را کنترل کنید. فعلا باید از صحبت کردن پرهیز کنید تا بتوانید یار را از بند نجات دهید. عده ای می خواهند به شما آسیب برسانند؛ از آنها دوری کنید.


فـال حـافـظ متولدین اسفند

نسیم صبح سعادت بدان نشان که تو دانی

گذر به کوی فلان کن در آن زمان که تو دانی

تو پیک خلوت رازی و دیده بر سر راهت

به مردمی نه به فرمان چنان بران که تو دانی

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید شما همچون زمین تشنه ای هستید که با قطره قطره باران سراب می شود و همچون پرنده ای که آرزوی پرواز دارد. این امیدواری است که نجات بخش شماست. سرگشتگی تان از فرمانبرداری از نادانان است. پس زیرک باشید. معامله ای انجام خواهید داد که بسیار سودمند و ناجی شما از بند گرفتاری است./۲۲


مطالب جالب پیشنهادی برای شما:

عکس زیر خاکی از یک خیابان قدیمی شیراز ۱۲۰ سال پیش

عکسی خاطره انگیز از خیابان قاآنی شیراز ۹۸ سال پیش


 در کانال اول فارس عضو شوید 

کانال اول فارس در واتساپ

 کانال اول فارس در  تلگرام

 کانال اول فارس در  ایتا 

 کانال اول فارس در سروش

کانال اول فارس در روبیکا

 کانال اول فارس در  بله 

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

فاطمه فردوسی شنبه , ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۲:۰۰

سلام وعرض ادب .درخصوص فال ها که البته شامل همه ی متولدین آن ماه تولدشان میشود جسارتا من همیشه ابدون هیچ اغراقی از رحمت خدا نااامیدنمیشوم وسخنم مبنی برخودستایی نشود همیشه به آینده امیدوارم وباورکنید حتی افرادی که ناامید شده اند را بامثال ویا شگردی مثبت اورا امیدوار می نمایم .ناامیدی کفراست چون به وعده ی خدا که درقرانش فرموده هرگاه سختی ها می خواهند برشما غلبه نمایند به حبل الورید که منظورخودش میباشد واینکه وعده داده ان مع العسر یسری این عقاید به ولله قسم همیشه سرلوحه اهدافم بوده وهست نه شعار میدهم ونه توهین به عقاید افراد دیگر.بازهم عذرخواهی میکنم بله چراغ ؟من قبلا هم این را گفته ام چون براین باورم که انسان به امید زنده است پس چرا ناشکری کند ومن الله التوفیق

فاطمه فردوسی شنبه , ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱:۵۵

سلام وعرض ادب .درخصوص فال ها که البته شامل همه ی متولدین آن ماه تولدشان میشود جسارتا من همیشه ابدون هیچ اغراقی از رحمت خدا نااامیدنمیشوم وسخنم مبنی برخودستایی نشود همیشه به آینده امیدوارم وباورکنید حتی افرادی که ناامید شده اند را بامثال ویا شگردی مثبت اورا امیدوار می نمایم .ناامیدی کفراست چون به وعده ی خدا که درقرانش فرموده هرگاه سختی ها می خواهند برشما غلبه نمایند به حبل الورید که منظورخودش میباشد واینکه وعده داده ان مع العسر یسری این عقاید به ولله قسم همیشه سرلوحه اهدافم بوده وهست نه شعار میدهم ونه توهین به عقاید افراد دیگر.بازهم عذرخواهی میکنم ومن الله التوفیق

ناصر نخعی مقدم ( سعید ) چهارشنبه , ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۴:۱۲

سلام و درود فراوان
درگذشته هم بارها این تجربه را داشته ام که : اتفاقا کسانیکه علاقه بیشتری بمن داشته اند با دیدن برخی نشانه ها درمن اینطور نتیجه گیری کرده اند که آن نشانه ها درخودشان و یا دیگران نمایانگر چیزی بوده است مثلا سن ازدواجم گذشته بود و بالا رفته بود و قضاوت دیگران این بود که سعید منتظر است که کسی را پیدا کند که به زیبائی هنرپیشه ها و مانکن ها باشد و حرف خودم را که میگفتم اینطور نیست قبول نمیکردند با این استدلال که معمولا سختگیرها اینطوری اند تا زمانیکه ازدواج کردم و همگی آنها مدتی هاج و واج بودند از اینکه باورشان نمیشد که چقدر اشتباه میکرده اند اما خب چه فایده که مدتها رنجش از نیش زبانها قابل برگشت و جبران نبود …. الان هم تصورم این است که همه ما میدانیم که اگر روزگار برایم اینطور رقم نخورده بود که اینگونه تنها و دورافتاده و مغموم و مبتلا و بی یاور و بی دسترسی و بی اطلاع باشم !! چه پتانسیلی را احتمالا در نهادم دارم … و شاید که توقع بیش از حدم از روزگار نیز بهمین دلیل است

آخرین اخبار