چاپ کد خبر: 82962
17 اردیبهشت 1401

فال روزانه شخصی امروز شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ 

فال روزانه شخصی

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. با ما  در ادامه با فال امروز من همراه شوید.

فال شخصی برای متولدین ۱۷ اردیبهشت :

انگیزه ای که شما در رسیدن به اهداف تان دارید را هیچ کس ندارد اما مدتی ست که انگیزه لازم را از دست داده اید. این خود شمایید که باید آن را ایجاد کنید بنابراین منتظر امداد غیبی نباشید. امسال فرصت های زیادی برای بالا بردن توانایی ها در اختیارتان قرار می گیرد که بهتر است از آنها نهایت استفاده را بکنید. وقت آن است تا کلاس های آموزشی خود را دوباره آغاز کنید زیرا زمان خوبی برای یادگیری مهارت های جدید است که می تواند در موقعیت شغلی تان نیز تاثیرگذار باشد. اواخر فصل بهار، فرصت های زیادی در محیط کار برایتان فراهم می شود، از این فرصت ها استفاده کنید تا آینده ای روشن پیش رویتان باز شود. اگر هنوز در رابطه عاطفی تان به آنچه می خواهید نرسیده اید، سعی کنید که روابط تان را گسترش دهید. انعطاف پذیری کلید موفقیت شما در این راه است .به زودی دری که مدت ها به رویتان بسته بود گشوده می شود و شما طعم واقعی زندگی را خواهید چشید. ماههای خرداد، آذر و مهر از بهترین ماههای سالتان خواهد بود.


 فال روزانه شخصی برای متولدین فروردین

 فال روزانه  متولدین فروردین

با وجود این که به صورت ذاتی انسانی ایده‌آل گرا هستید، الان وقت آن رسیده است که نگرشی واقع بینانه به دنیای اطرافتان داشته باشید. این کار در کمال تعجب احساس راحتی و آرامش بسیاری به شما خواهد بخشید. مواظب باشید در حفظ راز‌هایی که دیگران به شما گفته اند کوشا باشید وگرنه از دهن لقی خود پشیمان خواهید شد. امروز روزی بسیار خوب برای به اجرا گذاشتن ایده‌هایی که در سر دارید می‌تواند باشد. پس نفستان را در سینه حبس کرده و بشتابید. اکنون تمام آن چه را که لازم دارید فراهم است، پس از هیچ چیز نترسید، چرا که همه چیز همانطور که می‌خواهید پیش خواهد رفت. دوره سختی به پایان رسیده است و اوضاع روبراه خواهد شد. فشردگی کارهایتان باعث نگرانی تان شده و این روزها اضطراب مدام گریبانتان را گرفته. بی نظمید، به کارها نظم بدهید تا فشارتان کمتر شود و ضمنا از یک دوست کمک بگیرید. حضور شخصی در محیط کار یا زندگی تان کمی سردرگم‌تان می کند، به او فرصت بدهید تا بهتر بشناسیدش.


 فال روزانه شخصی برای متولدین اردیبهشت

فال روزانه اردیبهشت 1

بجای این که مدام به فکر تغییر مسیرتان برای رسیدن به موفقیت باشید شدیدا به شما توصیه می‌کنیم یک راه را تا آخر رفته و موفقیت را به چشم خود ببینید. به خودتان اعتماد داشته باشید و با تغییر مسیر حواس خودتان را پرت نکنید. احساس این که قرار است شخصی به دیدنتان بیاید تمام روز با شما خواهد بود. به احتمال زیاد حسس ششمتان به شما راست می‌گوید، فقط در یک چیز اشتباه می‌کند و آن این است که به احتمال زیاد بیش از یک نفر به دیدن شما خواهد آمد. برخی از دوستانتان ممکن است اخبار خوبی داشته باشند که دلشان می‌خواهد هرچه زودتر با شما در میان بگذارند. پس خانه را مرتب کنید، منتظر بمانید و وقتی آمدند خودتان را تعجب زده نشان دهید. در نوشیدن زیاده روی نکنید. مرور گذشته در حال حاضر خاصیتی جز افسرده کردن شما ندارد. از گذشته درس بگیرید و محکم و امیدوار به سوی آینده بروید. باید منطقی باشید و از بزرگ کردن اتفاقات کوچک بپرهیزید. شخصی به جایتان تصمیمی می گیرد و باری را از روی دوشتان بر می دارد.


 فال روزانه شخصی برای متولدین خرداد

فال روزانه خرداد 2

اگر مجبور به انتخاب در مورد مسئله مهمی هستید که آینده تان را تحت تاثیر قرار خواهد داد. نگذارید اتفاقاتی که این چند وقت اخیر افتاده اند انتخاب هایتان را محدود کنند. از دلیل اصلی رفتار‌های برخی از نزدیکانتان سر در نمی‌آورید و احساس می‌کنید چیز‌هایی وجود دارد که نمی‌خواهند به شما بگویند. به استعداد‌های خود اعتماد کرده و از آن طریق به حقیقت پی ببرید. سال هاست که تا این اندازه محبوب نبوده اید و تا این حد روی اطرافیان تاثیرگذار نبوده اید. اگر از کسی می‌خواهید که کاری برای شما انجام دهد الان وقتش است، هیچ کس به شما «نه» نخواهد گفت، از این برگ برنده استفاده کنید. این موضوع شامل عشقتان هم می‌شود. حرف های کسی که انرژی منفی دارد و مدام از شما ایراد می گیرد را نشنیده بگیرید و با او کمتر صحبت کنید. در مورد یک مسئله هدف اصلی و اولیه تان را گم کرده اید و دائم دور خودتان می چرخید. رابطه عاطفی تان بی مشکل است اگر مسائل را با هم قاطی نکنید. نذرتان را ادا کنید.


 فال روزانه شخصی برای متولدین تیر

امروز کار‌هایی که می‌کنید تا مدت‌ها زندگیتان را تحت تاثیر قرار خواهند داد. حتی کوچکترین انتخاب هایتان اثراتی پایدار و خیلی بزرگ‌تر از آنچه انتظارش را دارید خواهد داشت. پس بهتر است قبل از برداشتن هر قدمی خوب به آن فکر کرده و عواقبش را در نظر بگیرید. شما انسانی بسیار کنجکاو هستید و این به شما در یادگیری چیز‌های مختلف بسیار کمک می‌کند، اما وقتی این کنجکاوی تبدیل به فضولی در کار دیگران شود اصلا خصیصه خوبی نخواهد بود، چون هیچ کس دوست ندارد کسی به حریم خصوصی اش تجاوز کند. به توصیه‌هایی که نزدیکانتان به شما می‌کنند توجه کنید، آن‌ها فقط می‌خواهند به شما کمک کنند. حضور در جایی باعث می شود به طور اتفاقی از موضوعی با خبر شوید؛ از این فرصت استفاده کنید. یک ملاقات را عقب می اندازید و به آینده موکول می کنید؛ این کار اشتباه است. این ملاقات به رویتان دری تازه باز می کند. برای انجام کاری ظاهر خیر از شما دعوت می شود، در مورد آن بیشتر تحقیق کنید.


 فال روزانه شخصی برای متولدین مرداد

فال روزانه مرداد 1

از ایده‌های بزرگی که در سر دارید نترسید، در تفکرتان شجاع باشید، این ایده‌ها خیلی کاربردی‌تر از آن چیزی هستند که خودتان فکر می‌کنید. پاهایتان را روی زمین بگذارید، ولی به ذهنتان اجازه بدهید در آسمان‌ها پرواز کند. امروز یکی از دوستان یا آشنایانتان از راه دور با شما تماس گرفته و به شما می‌گوید که قرار است به دیدنتان بیاید. این موضوع اکنون برای شما زیاد راحت نخواهد بود و شاید بد نباشد بهانه‌ای بتراشید، البته این کاملا به میزان اهمیتی که این فرد برای شما دارد بستگی خواهد داشت. چنانچه کاری که دلتان می‌خواسته انجام شود اتفاق نیفتاد به این قضیه اصلا با دید منفی نگاه نکنید. طی چند روز آینده خواهید دید که این موضوع به نفع شما بوده است. نیتتان برآورده می شود. ترس و نگرانی برای شما نباید مفهومی داشته باشد، بخصوص که این واهمه تنها در ذهنتان است. با دوستی در راه دور تماس خود را قطع نکنید. نوشتن نامه برای شما کار ساده ایست اما طرف مقابل را بسیار خوشحال می کند. به یک تماس تلفنی هرچه زودتر پاسخ بدهید.


  فال روزانه شخصی برای متولدین شهریور

فال روزانه شهریور 1

امروز باید کمی با دقت و احتیاط خرج کنید، هنوز تا آخر ماه خیلی مانده است. از تلاش برای به دست آوردن آنچه که می‌خواهید دست نکشید، به رویاهایتان از هر آنچه که فکرش را بکنید خیلی نزدیکتر شده اید. تماس‌های تلفنی واجبی که امروز دارید را فراموش نکنید، انجام آن‌ها نتایج خوبی برایتان خواهد داشت. البته وقت گذاشتن برای خانه و خانواده را هم حتما در برنامه خود قرار دهید. امروز یکی از دوستان یا آشنایانتان از راه دور با شما تماس گرفته و به شما می‌گوید که قرار است به دیدنتان بیاید. این موضوع اکنون برای شما زیاد راحت نخواهد بود و شاید بد نباشد بهانه‌ای بتراشید، البته این کاملا به میزان اهمیتی که این فرد برای شما دارد بستگی خواهد داشت. شما در حرفه یا هنری دارای استعداد برجسته ای هستید، تمرین و پر کاری این استعداد را تقویت و شما را به جای خوبی می رساند. از شخصی در فامیل دیدن کنید، دلتنگ شماست. برای گفتن حرفی باید از شخصی کسب اجازه بکنید. تا می توانید از یک بحث خانوادگی بپرهیزید.


 فال روزانه شخصی برای متولدین مهر

فال روزانه مهر 1

اگر به فکر ثبت نام در کلاس‌ها و دوره‌هایی هستید که به رشد حرفه ایتان کمک خواهند کرد امروز روز خوبی برای برنامه ریزی و جستجوی اطلاعات در مورد آن‌ها خواهد بود. ولی این را یادتان باشد که لزوما برای کسب دانش بیشتر در زمینه کارتان لزوما نباید سر کلاس درس بنشینید، کسب تجربه اهمیتی بسیار بیشتر دارد. امروز رابطه شما با کسی که دوستش دارید حال و هوای عجیبی خواهد داشت. شک و تردید‌های احساسی شما با قدرت‌های ذهنی شما در جدال خواهند بود. مکالماتتان می‌تواند مبهم باشد و به سادگی سوء تفاهم ایجاد شود. امروز به رابطه شما آسیبی نخواهد زد، اما اگر احتیاط نکنید به درکی که از یکدیگر دارید ضربه خواهد زد. این اواخر همه کارهایتان با تاخیر انجام شده و متاسفانه بسته یا نامه ای که در انتظارش هستید یا خبری که می خواهید بشنوید هم با تاخیر به شما داده خواهد شد. انرژی خود را بیهوده هدر ندهید و دائم خود را با دیگران مقایسه نکنید و با خودتان مهربانتر باشید. این روزها هم می گذرد. از یک مشاجره دوری کنید.


 فال روزانه شخصی برای متولدین آبان

فال روزانه آبان 1

برای انجام کارهایتان پیش رفتن به صورت گروهی خیلی بهتر از فعالیت انفرادی موثر خواهد بود، به شرط آن که همراهانتان را با احتیاط انتخاب کنید. امروز به راحتی کار‌هایی که باید انجام دهید را فراموش می‌کنید، پس بهتر است صبح زود قبل از هر کاری لیستی از کار‌هایی که باید انجام دهید تهیه کنید و طبق برنامه پیش بروید تا مبادا کاری از قلم بیفتد. تا جایی که می‌توانید از بحث و مجادله با کسانی که طی روز می‌بینید دوری کنید و نسبت به آن‌ها صبور باشید. یادتان باشد جواب ابلهان خاموشی است! برای آن‌هایی که مجرد هستند امکان شروع یک رابطه جدید وجود دارد و آن‌ها به نیاز‌های خود و این که از یک رابطه چه انتظار‌هایی دارند پی خواهند برد. قدر فرصت ها را در زندگی خود بدانید، به خصوص فرصت هایی که در رابطه با حیطه کاری شماست. در میان دوستان خود محبوبیت خاصی پیدا کرده اید، دلیل آن تغییر رویه و اخلاق پسندیده ای است که پیدا کرده اید. تحرکات جسمانی هم از نظر جسمی برایتان مناسب است و هم از نظر روحی شما را تقویت می کند.


فال روزانه شخصی برای متولدین آذر

فال روزانه آذر 1

کنار گذاشتن خاطرات بد گذشته به شما کمک خواهد کرد که نگرش محدود خود را گسترش دهید. اگر حاضر باشید با شخص مورد اعتمادی ترس‌ها و نگرانی هایتان را در میان بگذارید خواهید توانست نقشه‌هایی فوق العاده برای آینده تان بکشید. امروز روزی بی نظیر برای کنار گذاشتن عادت‌های بد است، از فرصت استفاده کنید و آن‌ها را برای همیشه کنار بگذارید. بیش از توانتان مسئولیت به عهده نگیرید، وگرنه مجبور خواهید شد از تفریح خودتان برای تمام کردن این کار‌ها بزنید. امشب یک غذای جدید برای عشقتان بپزید و از بودن در کنار هم لذت ببرید. امروز حس ششم شما قدرت بسیاری خواهد داشت، اما شاید توانایی استفاده از آن را نداشته باشید و درک آنچه حس می‌کنید برایتان دشوار باشد. خود را غرق در گذشته نکنید، با پستی و بلندی زندگی بسازید و نه ناامید شوید و نه مغرور. روزهای پیش رو می تواند سرشار از نور و طراوت باشد به شرطی که همچنان پشتکار داشته باشید. شما از رقابت لذت می برید حالا زمان مناسبی است که وارد میدان شوید، شک نکنید که برنده شمایید.


  فال روزانه شخصی برای متولدین دی

شما برای شروع پروژه‌ای جدید احساس آمادگی می‌کنید، ولی همیشه به پایان رساندن کار‌هایی که قبلا شروع کرده اید از اولویت بالاتری برخوردارند، پس فعلا دست نگه دارید. دوستانی که فکر می‌کردید می‌توانند مورد اعتماد شما قرار بگیرند باعث نا امیدیتان شده اند، اما به این داستان تنها از دید خودتان نگاه نکنید. به سخنان آن‌ها گوش کنید، شاید دلایلی داشته باشند که بتواند شما را قانع کند. حالا که سرعت زندگی افزایش یافته است دلتان نمی‌خواهد هیچ چیزی شما را متوقف کند و می‌خواهید با سرعت تمام پیش بروید، اما حواستان باشد یک جا‌هایی لازم است ترمز کنید و یادتان باشد که آهسته و پیوسته رفتن همیشه بهترین راه پیشروی است. در هنگام تهیه مایحتاج به قدر کفایت خرید کنید. تصمیمی که مدتهاست برای گرفتنش دچار شک و تردید هستید بالاخره خواهید گرفت و اوضاع بهتر از آنچه که فکر می کنید پیش خواهد رفت. لازم است در برنامه هایتان تغییراتی بدهید. از تغییر نترسید به نفع شماست، بهتر است این فرصت را از دست ندهید.


 فال روزانه شخصی برای متولدین بهمن

بهمن 1

خلاقیت شما در حال حاضر در اوج قرار دارد و تنها چیزی که می‌تواند شما را محدود کند باور‌های خودتان هستند. اگر مسیرتان را عوض کرده اید ممکن است به مشکلاتی بربخورید، ولی این هرگز به این معنی نیست که در انتخاب هدفتان اشتباه کرده اید. در مکالمات خود نهایت دقت را داشته باشید و سعی کنید منظورتان را خوب برسانید، ممکن است از حرف هایتان سوء برداشت شود. دروغ‌هایی که امروز می‌گویید برایتان دردسرساز خواهند شد، پس بهتر است سعی کنید به هیچ وجه دروغ نگویید. روی کاری که دلتان می‌خواهد انجام دهید دقت و تمرکز داشته باشید، امروز افراد زیادی در رسیدن به آن می‌توانند به شما کمک کنند و دوستان و خانواده از شما حمایت بسیاری خواهند کرد. متقاعد کردن شخص یا اشخاصی برای عملی کردن نقشه تان به نظر کاری غیر ممکن می آید. این روزها افکارتان نا متمرکز است، اوضاع را دوباره مرور کنید تا راه حل را پیدا کنید. شخصی که با غرض یا بی غرض رابطه عاطفی را مسموم می کند از خودتان دور کنید، شما چیزی به کسی بدهکار نیستید.


 فال روزانه شخصی برای متولدین اسفند

فال روزانه اسفند 1

مشکلات و موانعی در پیش رویتان هستند که برای مبارزه با آن‌ها باید در زندگیتان ثبات ایجاد کنید و برای رسیدن به این ثبات مهمترین مسئله این است که از لحاظ عاطفی احساس امنیت و راحتی کنید. چرا باید طوری زندگی کنید که مورد تأیید دیگران باشد، در حالی که این شما هستید که دارید زندگی می‌کنید و باید با عواقب تصمیماتی که می‌گیرید روبرو شوید؟ کوتاه نیایید و حرف دلتان را بزنید و هرطور دلتان می‌خواهد تصمیم بگیرید. امروز دلتان می‌خواهد دوست داشته شوید و برای به دست آوردن محبت و توجه دیگران هر کاری خواهید کرد. اما بدانید که قرار نیست همه شما را دوست داشته باشند و این امری بسیار طبیعی است. در انتخاب راه مشورت و گفتگو بسیار یاری تان خواهد داد. انتخاب یک نوع سرگرمی یا تفریح می تواند برای اوقات فراغت شما و بالا بردن روحیه تان بسیار مناسب باشد. دل به امور واهی نبندید در حالی که خوشبختانه دارای قوه تشخیص بسیار خوبی هستید. زمان آن رسیده که به خانواده تان بپردازید.

حتما نظرتان را برای ما بنویسید

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار