چاپ کد خبر: 77823
22 اسفند 1400

فال و طالع بینی روزانه| فال حافظ امروز ۲۳ اسفند/ ساقیا آمدن عید مبارک بادت

فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد. برای اینکه فال حافظ امروز ۲۳ اسفند با تفسیر و تعبیر دقیق را بدانید این مطلب را از دست ندهید.

فال حافظ در بین مردم ایران جایگاه ویژه ای دارد. فال حافظ به شکل روزانه برای متولدین ۱۲ ماه سال منتشر می شود. فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد. فال حافظ به تفسیر دقیق نیاز دارد. برای اینکه فال حافظ امروزتان را بدانید این مطلب را از دست ندهید.

فـال حـافـظ متولدین فروردین

ساقیا آمدن عید مبارک بادت

وان مواعید که کردی مرواد از یادت

در شگفتم که در این مدت ایام فراق

برگرفتی ز حریفان دل و دل می‌دادت

تعبیر فال حافظ :

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد پایان دوره ی غم و اندوه و فرارسیدن دوران خوشی بر شما مبارک باشد. هرگز سختی هایی که در این مدت کشیده ای را از یاد مبر و اگر نذری کرده ای آن را ادا کن.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

حسن تو همیشه در فزون باد

رویت همه ساله لاله گون باد

اندر سر ما خیال عشقت

هر روز که باد در فزون باد

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد خوبی‌ها و محسنات‌تان همه را مجذوب خود ساخته و این یکی ار دلایل خوبی باطن شماست. دوستان و آشنایان جملگی شما را دوست دارند و هواخواهتان هستند. همه در مقابل‌تان خودشان را کوچک می‌دانند. فتنه را خاموش و آشتی ها را برپا می‌سازید. کسی از شما ناراحتی ندارد. همه در حق شما دعا و ثنا می گویند.

فـال حـافـظ متولدین خرداد

جمالت آفتاب هر نظر باد

ز خوبی روی خوبت خوبتر باد

همای زلف شاهین شهپرت را

دل شاهان عالم زیر پر باد

تـعـبـیـر فال حافظ:

 فال حافظ امروز شما نشان می دهد روز به روز کارت رونق بیشتر می گیرد. همای سعادت بالای سرت سایه انداخته است. در جستجوی چیزی هستی که نزدیک توست. بیشتر دقت کن، پیدایش می کنی. هر کس خواست به تو بلایی برساند خود دچار بلا شد. هر لحظه مقامت و زندگیت بهتر از لحظه ی پیش می شود. در این حال از یاد خدا غافل نشو.

فـال حـافـظ متولدین تیر

چو باد عزم سر کوی یار خواهم کرد

نفس به بوی خوشش مشکبار خواهم کرد

هر آبروی که اندوختم ز دانش و دین

نثار خاک ره آن نگار خواهم کرد

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید عجله کنید روزهایتان را به بطالت می‌گذرانید این باعث می شود که علم و دین را فراموش کنید. به یاد عهدی بیفتید که در زمان قدیم با خود و خدا بسته اید. صفای دل را در راه عشق پیدا کنید که بدون عشق باز هم عمرت به هدر خواهد رفت.

فـال حـافـظ متولدین مرداد

زان یار دلنوازم شکریست با شکایت

گر نکته دان عشقی بشنو تو این حکایت

بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم

یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

تـعـبـیـر فال حافظ :

تفسیر فال حافظ شما می گوید از اینکه دوستانتان از زحماتی که شما برایشان کشیدید، چنانکه باید قدردان نبوده اند، ناراحت هستی. اگر کاری را برای رضای خداوند انجام داده ای پس چرا دیگر شکایت می کنی. خداوند مزد تو را می دهد.

فـال حـافـظ متولدین شهریور

روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست

منت خاک درت بر بصری نیست که نیست

ناظر روی تو صاحب نظرانند آری

سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد سر تو بر هیچ کس پوشیده نیست. موانع زیاد وسختی پیش پایت هست که برای رسیدن به معشوق به راحتی از تمام آنها می گذری. از خستگی شکایت نکن. مرد باش. اگر ضعیف باشی در اول راه جا مانده و اثری از عشق و معشوق نمی یابی.

فـال حـافـظ متولدین مهر

هر آن کو خاطر مجموع و یار نازنین دارد

سعادت همدم او گشت و دولت همنشین دارد

بلاگردان جان و تن دعای مستمندان است

که بیند خیر از آن خرمن که ننگ از خوشه چین دارد

تفسیر فـال حـافـظ متولدین مهر

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که آفرین بر شما که تصمیم عاقلانه ای گرفته اید. سعادت و دولت یکجا نصیبتان می‌شود. در کاری که انجام می دهید ذلت و خواری وجود ندارد. به وصال یاری می رسید که از هر سو حسن دارد. توانایی های خودتان را نشان بدهید و مثل همیشه به مستمندان کمک کنید.

فـال حـافـظ متولدین آبان

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست

راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان

بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد که به درگاه خداوند دست نیاز بلند کرده ای و عاجزانه طلب مراد می کنی. دنبال طبیبی برای درمان دل بیمار خود هستی. حاضری برای رسیدن به مقصود جان خود را هم فدا کنی. بالاخره فیض رحمت خداوندی شامل حالت می شود. روزگار تلخ برایت شیرین شده، نسیم بهاری هم دل سرد و بی روح تو را به گلزاری مصفا مبدل خواهد ساخت.

فـال حـافـظ متولدین آذر

روشنی طلعت تو ماه ندارد

پیش تو گل رونق گیاه ندارد

گوشه ابروی توست منزل جانم

خوشتر از این گوشه پادشاه ندارد

تـعبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید بسیار انسان خوش شانسی هستید. هر کجا می‌روید بقیه کنار می‌کشند چون موفقیت تان در آنجا حتمی است. کاری را که انجام می‌دهید از دست هیچکس بر نمی آید و این به خاطر ذوق و سلیقه ی خودتان می باشد. مواظب باشید راه خطا نروید چون دشمنان می‌خواهند شما را خراب کنند.

فال حافظ متولدین دی

رونق عهد شباب است دگر بستان را

می‌رسد مژده گل بلبل خوش الحان را

ای صبا گر به جوانان چمن بازرسی

خدمت ما برسان سرو و گل و ریحان را

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید نوید و مژده نیکی در راه است و زمان بیرون آمدن از تنگناها و دشواریها فرا رسیده است. هرچند بر خوشی های روزگار نیز نباید تکیه کرد و آن را دائمی دانست. چشم به عنایت و اراده پروردگار باید داشت که اصیل و ماندنی است.

فـال حـافـظ متولدین بهمن

خوشتر ز عیش و صحبت و باغ و بهار چیست

ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست

سهو و خطای بنده گرش اعتبار نیست

معنی عفو و رحمت آمرزگار چیست

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می‌کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می‌افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آن لذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان.

فـال حـافـظ متولدین اسفند

الا ای طوطی گویای اسرار

مبادا خالیت شکر ز منقار

بیا و حال اهل درد بشنو

به لفظ اندک و معنی بسیار

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید شانس فقط یک بار در خانه‌ی شما را می زند پس چرا آن را پس می‌زنید و ندانسته به بازی می‌گیرید. فکر می‌کنید با زور می توانید همه چیز را به دست آورید ولی اینطور نیست. دل و دینتان را به خدا بسپارید تا به یمن خوبی‌تان دولت و مال و سلامت به شما عطا فرماید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

نظرتان را در مورد فال حافظ امروز برای ما بنویسید

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناشناس چهارشنبه , ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۱

من که همه اش فال میزنم هی معشوق در میاد والا من اصلا تا بحال نه معشوقی داشتم نه عاشق کسی بودم

ژهره دوشنبه , ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۵

بسیار مفید و تاثیرگذار است

دوست دوشنبه , ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۲

فال و اعتقاد به ان دلی است یعنی نه می توان ان را کاملا نفی کرد و یا صدرصد وحی منزل برای خود در نظر گرفت در کل فال حافظ با اشعار نغزش زیباست و ارام بخش روح خسته انسانهایی که زیر درخت حضرت عشق حافظ دمی می اسایند و جان دا به ان تبرک می کنند .،و کساو نیکه گرد اورنده این شعرها و تقسیر ان هستند کارشان زیبا و شعرهای منتخبشان هم زیباتر ،دستشان درد نکند که این مطالب جالب را تهیه و برای مردم تدارک می بینند ،باز هم ممنون و سال نو شما عزیزان هم به خیر و خوشی و رسیدن به ارزوهای زیبا تان ،پایدار و سلامت باشید .،

دوست دوشنبه , ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۶

فال و اعتقاد به ان دلی است یعنی نه می توان ان را کاملا نفی کرد و یا صدرصد وحی منزل برای خود در نظر گرفت در کل فال حافظ با اشعار نغزش زیباست و ارام بخش روح خسته انسانهایی که زیر درخت حضرت عشق حافظ دمی می اسایند و جان دا به ان تبرک می کنند .،

اسی طلا دوشنبه , ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰

از کودک فال فروشی پرسیدند چه میکنی گفت از حماقت ادمها لقمه نانی میخورم گفتند چطور گفت من محتاج نان اگروزم و مردم اینده اشان را از من میخواهن

Yeganeh دوشنبه , ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۹:۳۰

تقریبا درسته?

ناشناس دوشنبه , ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۸:۰۲

اوکی………. اوکی

ناشناس دوشنبه , ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۶:۵۸

یادتون رفته مهر بزنین ?

سعید دوشنبه , ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۶:۴۲

سلام منم قصدم ازدواجه

میترا دوشنبه , ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۵:۳۶

ببینید باید امروز اقدام کنم بگذرد تا بفهمم که فال درست است یا نه الان دو سال تو فال من گفته میشود در آذر ماه ازدواج میکنی یا صددرصد ازدواج اما خبری نیست فقط خواستگار از دور میاد و اکثرا بخیر

ناشناس دوشنبه , ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۵:۲۷

به عذاب الهی گرفتاربشید ??

پری ? دوشنبه , ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۲:۳۵

فال درسته سختی‌ها کمتر شده سبک‌تر شدم نذر کرده بودم همش درسته ممنونم از شما

آخرین اخبار