چاپ کد خبر: 137910
4 فروردین 1403

فراخوان ایده‌ها و پیشنهادها برای تحقق شعار سال

شعار سوال

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای از مخاطبان خود دعوت کرد، ایده‌های خود را با هدف تحقق مشارکت مردم در جهش تولید به این پایگاه ارسال کنند.

به گزارش اول فارس، رهبر انقلاب اسلامی در پیام نوروزی، سال ۱۴۰۳ را سال «جهش تولید با مشارکت مردم» نام‌گذاری کردند و برهمین اساس رسانه KHAMENEI.IR ازمخاطبان خود دعوت کرد تا پیشنهادها، نظرها و ایده‌های خود را برای تحقق مشارکت مردم در جهش تولید از طریق صفحه ویژه‌ی فراخوان به نشانی farsi.khamenei.ir/tolid-mardom ارسال کنند.

پیشنهاد‌های دریافت شده پس از دسته‌بندی به مرور منتشر می‌شود و نظرها و راهکار‌های مطرح شده برای عملیاتی شدن مشارکت مردمی در عرصه تولید، به دستگاه‌های مربوطه ارجاع داده خواهد شد.

مخاطبان محترم می‌توانند برای ارسال ایده‌ها به صفحه زیر مراجعه کنند :
farsi.khamenei.ir/tolid-mardom

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

باهر یکشنبه , ۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۲:۰۵

لازمه هر پیشرفت و توسعه ای در مرحله اول وجود مدیران شایسته و دانا و حکیم می باشد که در راس امور هست.دوم شفافیت و قانونگرایی باید حاکم باشد.سوم ازادی های مدنی برای رشد و بالندگی جوانان لایق مهیا باشد.چهارم نخبه گرایی و‌اندیشمند و دانشمند پروری حاکم گردد.پنجم بساط خودی و زورگویی ومتملق و جاسوس پروری و پخمه پروری برچیده گردد.ششم بودجه لازم برای انجام کارهای تحقیقاتی و تولید علم برای محققین فراهم شود.هفتم برخورد عادلانه در تمام امور کشور جاری شود.
و موارد دیگر تا زمینه بروز استعدادها و رشد و بالندگی و نشاط و سرزندگی جوانان نخبه فراهم گردد.

آخرین اخبار