• 14 / بهمن 1402 / 18:05
  • شناسه خبر : 133354

فرار راننده ۴ سواری تیز‌رو «شوتی» پس از رها کردن خودرو

فرمانده انتظامی کوه‌چنار از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش ۲۸ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اول فارس، سرهنگ “حسینعلی شیروانی”با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای طرح برخورد با قاچاق، ماموران انتظامی کوه‌چنار حین کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی در یک عملیات ضربتی به ۴ سواری تیز‌رو (شوتی) مشکوک و دستور ایست را صادر کردند.

وی افزود: رانندگان بدون توجه به دستور ایست ماموران با افزایش سرعت و حرکات حادثه ساز پس از طی مسافتی تعقیب و گریز با توجه به تاریکی هوا خودروها را رها و متواری شدند.

فرمانده انتظامی کوه‌چنار با بیان اینکه در این خصوص فقط یک نفر از قاچاقچیان دستگیر و تلاش برای افراد متواری با جدیت ادامه دارد، تصریح کرد: ماموران انتظامی در بازرسی از خودروهای توقیف شده (سمند، پژو پارس، ۴۰۵ و زانتیا(اسکورت) انواع کالای قاچاق شامل ۶ هزار و ۲۵۰ پاکت تنباکو میوه‌ای، ۴۲۰ کیلوگرم مغر و بادام هندی و ۵ هزار و ۷۲۳ ثوب انواع شال خارجی قاچاق را کشف کردند.

سرهنگ “شیروانی” با بیان اینکه ارزش کالاهای قاچاق کشف شده برابر نظر کارشناسان ۲۸ میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی لارستان خاطر نشان کرد: موفقیت پلیس در کشف کالای قاچاق نتیجه تعامل با شهروندان است لذا از مردم درخواست داریم هرگونه موارد مشکوک در این زمینه را بلافاصله از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

مطالب مرتبط

دستگیری ۵ راننده شوتی به اتهام قاچاق در فیروزآباد

تصادف وحشتناک یک شوتی با تیر برق در کازرون+عکس

بازداشت عاملان سنگ پرانی به سمت خودروهای عبوری در کوه چنار +عکس

نظرات