• 31 / تیر 1399 / 14:11
  • شناسه خبر : 32724

فرمانده جدید انتظامی شهرستان مرودشت منصوب شد

فرمانده انتظامی استان فارس در معارفه فرمانده جدید انتظامی مرودشت گفت: نگاه نیروی انتظامی استان به شهرستان مرودشت به دلیل جایگاه این ‌شهر، ویژه و خاص است.


به گزارش اول فارس، سردارحبیبی در مراسم معارفه رئیس جدیدنیروی انتظامی مرودشت با بیان اینکه شهرستان مرودشت به عنوان یک نگین ویک مکان مهم برای تبلیغات جمهوری اسلامی می باشد،بیان کرد:شهرستان مرودشت به دلیل داشتن آثارباستانی متعدد که از تمامی کشورهای دنیا برای بازدید با این مکان می آیندوهمچنین داشتن تفرجگاه های بیشمارتفریحی وگردشگری وقطب اول کشاورزی ووجودکارخانجات متعدددر شاهراه جنوب به شمال کشور قرار داردوماموریت فرماندهان نیروی انتظامی در این شهرستان خیلی مهم ونیازمندبه افرادداری تجربه فراوان می باشد.
وی افزود: سرهنگ اسماعیل زراعتیان فرمانده سابق شهرستان مرودشت به عنوان یکی ازبهترین فرماندهان انتظامی استان به شمار میرود ودر بین مردم این منطقه بسیار خوش نام بودوبا توجه به حساسیت شهرستان کازرون ناچار به انتخاب وی برای این ماموریت جدید گردیدم.
حبیبی خاطرنشان ساخت:از جمععیت شهرستان مرودشت یک درصد آن بصورت خواسته یا ناخواسته مرتکب جرم می شوند که از این یک درصدحدود ۷دهم درصدافرادی هستندکه عمدامرتکب جرم می شوند واین افراد همان کسانی هستند که به دنبال توزیع مواد مخدرومشروبات الکلی در بین مردم ویاارازل اوباش هستند،ونیروی انتظامی در برخورد با این قشر هیچ گونه تعارفی نداشته ومحکم برخورد خواهد نمود تا دست آنان را اجتماع کوتاه کند.
فرمانده انتظامی فارس در ادامه با اذعان به اینکه دشمن تمام فعالیت خود را بکارگرفته تا ترویج بی اخلاقی وبی ارزش کردن کرامت انسانی ما را مورد هدف قرار دهد،بیان کرد:دشمنان انقلاب همواره برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی به دنبال این هستند که حضور مردم در صحنه ها را کم رنگ نموده ومردم را از رهبری وخدمتگذاران به نظام دلسرد نمایند.
سردار حبیبی با تأکید بر حفظ حرمت مردم و تکریم ارباب‌رجوع در مراکز انتظامی، افزود: نیروی انتظامی با افراد انگشت‌شماری که بخواهند به هر نحوی در جامعه ایجاد ناامنی کنند، برابر قانون و به‌شدت برخورد می‌کند.
وی با اشاره به آسیب‌های اجتماعی موجود در جامعه، گفت: همه نهاد‌های جامعه باید همکاری کنند تا آسیب‌های اجتماعی کاهش یابد و اقدامات پلیس در این خصوص به‌تنهایی نمی‌تواند مثمر ثمر باشد.
فرمانده انتظامی استان فارس ضمن تقدیر و تشکر از دستگاه قضایی شهرستان واعضای شورای تامین در حمایت از مجموعه نیروی انتظامی، گفت: نیروی انتظامی تا جایی که مسئولیت دارد و تا پای جان از آرامش و امنیت مردم در جامعه دفاع می‌کند.

عضوکانال اول فارس در واتساپ شوید

در پایان این مراسم، سرهنگ فرشید زینلی به‌عنوان فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت منصوب و از تلاش‌های ارزنده سرهنگ اسماعیل زراعتیان تجلیل شد

بیشتر بخوانید:

تخریب ۱۵۱ باغ شهری غیرمجاز در منطقه سیدان فارس
مدیران اقتصادی فارس در مورد بازگشایی نشدن کارخانه آزمایش راستش را به مردم بگویند
واژگونی پژو پارس با ۴ کشته و مجروح در مرودشت

ثبت دیدگاه