فرمانده جدید سپاه ثارالله شیراز معرفی شد

فرمانده جدید سپاه ثارالله شیراز معرفی شد

آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه ثارالله شیراز با حضور مسئولان استانی و فرمانده سپاه فجر فارس در شیراز برگزار شد. به گزارش اول فارس از شیراز، سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر فارس در مراسم آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه ثارالله شیراز اظهار داشت: در بسیج، نیاز به حفظ انسجام و آمادگی است […]

به گزارش اول فارس از شیراز، سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر فارس در مراسم آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه ثارالله شیراز اظهار داشت: در بسیج، نیاز به حفظ انسجام و آمادگی است و این اتفاق نمی‌افتد مگر اینکه فرماندهان به صورت مستمر در نامه‌هایی برای نیرو‌های تحت امر داشته باشند در سال گذشته بین این مسئله را درک کردیم.

سپاه ثارالله شیراز

وی ضمن تقدیر از فعالیت‌های سرهنگ محمدبهادر علیپور فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز گفت: به گوش بودن همیشگی این فرد در سمت فرماندهی ناحیه، و عدم دستپاچگی در شرایط بحران از جمله خصلت‌هایی است که در این فرمانده ناحیه بارز است.

سردار بوعلی گفت: سرهنگ مسلم محمدی از این پس به عنوان فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز منصوب می‌شوند که سوابق خوبی در مسئولیت‌هایی که بر عهده‌شان بوده در کارنامه خود دارد.

وی با بیان اینکه خیلی از مسائل از محلات شروع می‌شود، بر فعال بودن گشت‌های پایگاهی و سرکشی از گردان‌ها تاکید کرد؛ چرا که این آمادگی با اسم شود در شرایط سخت و بحران‌ها سربلند بیرون آییم.

سرهنگ پاسدار محمد بهادر علیپور فرمانده سابق سپاه ناحیه ثارالله (ع) شیراز هم در ادامه این مراسم، با بیان اینکه فرمانده سپاه فجر فارس صلاح را بر خدمت بنده در قسمتی دیگر از سپاه فجر دانستند اظهار داشت: موتور متحرک بسیج فرمانده پایگاه مقاومت است که اگر در بحث جذب و سازماندهی محور شد، پایگاه، حوزه، و ناحیه موفق خواهد شد.

سرهنگ علیپور به حفظ و انسجام نیرو‌ها در بحث نظامی و فرهنگی اشاره کرد و گفت: ارتباط و تعامل خوب با مدیر مجموعه و همچنین امام جماعت برای موفقیت پایگاه بسیار مهم است.

فرمانده سپاه ثارالله (ع) شیراز با تاکید بر وظیفه پایگاه‌های مقاومت در حفظ امنیت محله با طرح بلوک‌بندی ادامه داد: جهاد تبیین باید با هر جمعی انجام شود.

وی با بیان اینکه ۶۹ هزار کارت ایثارگری تاکنون در این ناحیه صادر شده که با ۳ استان برابری می‌کند، ادامه داد: در ایام کرونا ۸ ماه مرکز شبانه روزی واکسیناسیون با هر شیفت ۱۲۰ نفر را اداره کردیم که اولین مرکز شبانه روزی در کشور بود.

رزمایش‌های مشترک با فراجا در طی سه ماه، دارا بودن بیش از ۳۵۰ گروه جهادی و ارائه خدمات در استان و خارج از استان، تهیه و توزیع بیش از ۴۰۰ هزار بسته معیشتی از ابتدای کرونا تاکنون، آزادسازی بیش از یکصد زندانی جرایم غیر عمد، کسب رتبه‌های برتر در مسابقات سراسری قرآن بسیج، از دیگر خدماتی است که به گفته فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز در ۴ سال گذشته در این ناحیه انجام شده است.

وی گفت: هر کسی در هر زمینه‌ای بخواهد موفق باشد باید روحیه بسیجی داشته باشد.

کانال اخبار فوری و بدون سانسور ، کانال اخبار فارسی ، خبر فوری خبر حوادث

 کانال تلگرام 

 کانال واتساپ 

 کانال ایتا

کانال سروش 

 کانال روبیکا

 کانال بله

 

مطالب مرتبط

معاون سپاه ثارالله شیراز :مسأله اول در انتخابات، شرکت مردم در این آزمون عمومی است

دستگیری عاملان حمله تروریستی در میدان معلم شهر نورآباد ممسنی

بازداشت «دو عضو کنونی شورای شهر و معاون سابق شهردار» شیراز توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج)

نظرات