چاپ      کد خبر: 2864
27 آذر 1397

فروش بلیت برای ایرباس انجام سفر با فوکر در شیراز!

اقدام شرکت ایران ایر در فروش بلیت برای هواپیمای ایرباس و انجام سفر با هواپیمای فوکر، اعتراض مسافران در فرودگاه شیراز را به دنبال داشت.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، عصر دوشنبه ۲۶ آذر، پرواز هواپیمایی ایران ایر که قرار بود از مبدا شیراز به مقصد تهران و در ساعت ۱۸ با هواپیمای ایرباس انجام شود، در کمال ناباوری مسافران، با هواپیمای فوکر انجام شد.

تصویر سایت ایران ایر در خصوص فروش بلیط ایرباس.

مسئولان فرودگاهی ایران ایر در فرودگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز در پاسخ به اعتراض مسافران ابتدا ابراز بی اطلاعی کردند اما با تداوم این اعتراض ها، اعلام کردند که هر مسافری نمی خواهد با فوکر پرواز کند، با کسر جریمه، بخشی از پول بلیت به او بازگردانده خواهد شد.

یکی از مسافران این پرواز در گفت و گو با ایسنا منطقه فارس اعلام کرد: شخصا و با توجه به اینکه اعلام شده بود پرواز با ایرباس انجام می شود، شب را برای سفر هوایی انتخاب کردم.

او گفت: اگر قرار بود با فوکر به تهران بروم، به جای شب ترجیح می دادم که بلیت صبح اول وقت را که هوا روشن است خریداری کنم.

این مسافر تاکید کرد که مسئولان ایران ایر اعلام کرده اند که به دلیل کمبود تعداد مسافر، به جای ایرباس، فوکر ۱۰۰ برای انجام این پرواز انتخاب شده است!!

وی گفت: به من گفتند که اگر تمایل به انجام این پرواز ندارم، بعد از کسر جریمه قانونی تنها بخش اندکی از قیمت بلیت به شما بازگردانده می شود.

این مسافر که از نحوه پاسخگویی مسئولان فرودگاه شیراز و گیت ایران ایر ناراضی و گلایه مند بود، گفت: دزدی تنها این نیست که از دیوار مردم بالا برویم، این اقدام ایران ایر یک دزدی محسوب می شود، موضوعی که باعث کم رنگتر شدن اعتمادها به این ایرلاین خواهد شد.

به گزارش ایسنا، تصویر گرفته شده توسط مسافران این پرواز از سایت فروش بلیط ایران ایر نشان دهنده آن است که در پرواز ۴۲۳ این ایرلاین نوع هواپیما ایرباس قید شده اما مسافران اعلام کردند که پرواز آنان با فوکر ۱۰۰ انجام شد.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار