چاپ کد خبر: 85607
14 خرداد 1401

فعال شدن یک قابلیت شگفت انگیز برای بازیابی پیام حذف شده در واتس‌اپ

واتس‌اپ در حال آزمایش قابلیت جدیدی است تا کاربران بتوانند پیام‌هایی که اشتباهی حذف کرده‌اند را بازیابی کنند. در واقع طبق تصاویر منتشر شده از این قابلیت، هنگام پاک کردن پیام‌ها، واتس‌اپ پیغامی مبنی بر حذف پیام به کاربران نمایش می‌دهد که                                                                در آن گزینه Undo برای بازیابی پیام حذف شده وجود دارد.

WABetaInfo یکی از معتبرترین منابع که اخبار مربوط به این اپلیکیشن پیام‌رسان را منتشر می‌کند، از ویژگی بازیابی پیام‌های حذف شده خبر داد و تصویری از آن را به اشتراک گذاشته است. همانطور که در تصویر زیر قابل مشاهده است، زمانی که کاربران گزینه «حذف برای من» را انتخاب می‌کنند، در پایین صفحه با پیغامی روبرو خواهند شد تا در صورت نیاز، عملیات حذف پیام را لغو کنند و پیام خود را برگردانند.

بازگردانی پیام‌های واتس‌اپ در چند ثانیه

البته مانند سایر سرویس‌های پیام‌رسان مانند تلگرام که هم اکنون از این قابلیت پشتیبانی می‌کند، کاربران فقط چند ثانیه فرصت خواهند داشت تا روی گزینه Undo کلیک کنند.

علاوه بر این، واتس‌اپ قصد دارد محدودیت ۱۰۰ مگابایتی ارسال محتوا خود را تغییر دهد تا کاربران بتوانند فایل‌هایی با حداکثر ۲ گیگابایت حجم را برای مخاطبان خود ارسال کنند. این قابلیت، ابتدا در ماه مارس با تعداد محدودی از کاربران آرژانتینی آزمایش شد و سپس در نسخه بتا ۲.۲۲.۱۳.۶ اپلیکیشن در دسترس آزمایش‌کنندگان قرار گرفت.

در چند وقت گذشته، گزارش‌های زیادی درباره قابلیت‌های جدید یا در حال آزمایش واتس‌اپ منتشر شده که نشان می‌دهد، شرکت متا برای اپلیکیشن پیام‌رسان خود، برنامه‌های زیادی دارد. از جمله قابلیت‌های قابل توجهی که در گزارش‌های قبلی به آن اشاره شده بود، می‌توان به امکان ویرایش پیام‌ها اشاره کرد که در آپدیت‌های آینده در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. علاوه بر این، در ماه گذشته جزئیاتی درباره سرویس پریمیوم واتس‌اپ برای کسب‌وکارها منتشر شده بود.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار