• 08 / مهر 1402 / 8:53
  • شناسه خبر : 122440

قتل برادری که مثل اینکه از عالم غیب خبر داشت/آغاز تحقیقات درباره مرگ مشکوک پرستار جوان

پسری که در شب تولدش برادر معتادش را کشته است مدعی شد برای نجات جان خودش این کار را کرده است.

به گزارش اول فارس، متهم که با وارد کردن ضربه چاقو جان برادرش را گرفته است با رضایت پدر و مادرش از قصاص نجات پیدا کرد.

این پرونده وقتی گشوده شد که مردی با پلیس تماس گرفت و از درگیری میان دو پسرش خبر داد. او گفت: یکی از پسرهایم زخمی‌ شده و درخواست کمک دارم.

با حضور ماموران و اورژانس در محل با توجه به مرگ پسر جوان به نام رامین، جسد او به پزشکی قانونی انتقال یافت و برادرش رادین بازداشت شد.

رادین در بازجویی‌ها به قتل برادرش اعتراف کرد اما مدعی شد برای نجات جان خودش این کار را کرده است. با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۱ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

مرگ مشکوک قتل

در جلسه رسیدگی، با توجه به اینکه پدر و مادر مقتول اعلام گذشت بدون قید و شرط کردند، متهم به لحاظ جنبه عمومی‌جرم محاکمه شد.

پدر مقتول گفت: پسرم رامین به مواد مخدر اعتیاد داشت. همه ما سعی می‌کردیم مراعات حال او را کنیم تا بیشتر از این به خودش آسیب نزند. او همه ما را اذیت می‌کرد و آرامش خانه را به هم زده بود. همسایه‌ها به ما معترض می‌شدند ولی واقعاً نمی‌توانستیم کاری بکنیم. شب تولد رادین ما دور هم جمع شده بودیم. رامین مواد کشیده بود و حال درستی نداشت؛ می‌گفت از عالم غیب خبر دارد و به او الهام شده است. یک‌دفعه به سمت آشپزخانه رفت، چاقو برداشت و به سمت رادین آمد و به او حمله کرد. دعوا خیلی شدید بود، من اصلاً نمی‌توانستم جلوی آنها را بگیرم.

این مرد در ادامه گفت: رامین می‌خواست برادرش رادین را بکشد. چاقو را به سمت او پرت کرد و رادین هم چاقو را گرفت و یک ضربه به رامین زد. او برای نجات جان خودش این کار را کرد.

اگر این ۷ ویژگی را دارید شک نکنید فردی ISFJ یا محافظه کار هستید

بعد از گفته‌های این مرد، پسرش در جایگاه حاضر شد. او گفت: من برادرم را دوست داشتم. او اعتیاد داشت اما به هر حال برادرم بود. همه ما او را رعایت می‌کردیم اما این اواخر توهماتی که داشت به‌شدت حال او را خراب کرده بود. می‌گفت از عالم غیب با اوحرف می‌زنند برای همین هم می‌خواست من را بکشد. وقتی حمله کرد چاره‌ای نداشتم جز اینکه او را بزنم در غیر این صورت کشته می‌شدم. پدر و مادرم می‌دانند من همیشه طرفدار رامین بودم و سعی می‌کردم بقیه اعضای خانواده را آرام کنم؛ اما دیگر کار از حد گذشته بود، او می‌خواست کسی را بکشد.

بعد از گفته‌های متهم و دفاعیات وکیل مدافع او، هیات قضات برای تصمیم‌گیری در این پرونده وارد شور شدند.


پرستار جوانی در یکی از بیمارستان‌های تهران به طرز مشکوکی به کام مرگ رفت

تحقیقات درباره این حادثه از سوی مأموران پلیس ادامه دارد.

بر اساس  گزارش حوادث اول فارس ، ، ساعت ۸:۴۵ صبح دیروز جمعه، هفتم مهرماه، قاضی وحید ناصری، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران پلیس از مرگ مشکوک پرستار جوانی در یکی از بیمارستان‌ها با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی راهی محل شد.

تیم جنایی در بیمارستان با جسد زن ۳۵ ساله‌ای روبه‌رو شدند که به طرز مشکوکی به کام مرگ رفته‌بود.

بررسی‌ها نشان داد زن فوت‌شده پرستار بیمارستان است و از مدتی قبل در این بیمارستان مشغول به کار بوده‌است تا اینکه ساعتی پیش یکی از کارکنان بیمارستان با جسد بی‌جان او در اتاقی روبه‌رو می‌شود و موضوع را به تیم پزشکی خبر می‌دهد. تحقیقات پلیسی حکایت از آن داشت پرستار فوت‌شده سابقه بیماری نداشته‌است، اما کشف مقداری دارو از وی نشان می‌داد وی پس از مصرف دارو اوردوز کرده و به کام مرگ رفته‌ است.

۱۸ تا از زیباترین ماهی های آکواریومی صخره‌ای که نظیر ندارند[ + تصاویر]

بدین ترتیب همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه، جسد زن جوان به دستور بازپرس جنایی برای انجام آزمایش‌های لازم و مشخص‌شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

بازپرس جنایی همچنین به مأموران دستور داد از خانواده و همکاران پرستار فوت‌شده درباره حادثه تحقیق کنند.

 

مطالب مرتبط
برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نظرات