چاپ      کد خبر: 1785
24 آبان 1397

قتل دختر جوان در فارس : با انگیزه سرقت جواهرات با چاقو چند ضربه به او زدم !

متهم به قتل: روز حادثه با فرزانه قرار داشتم. طبق قرار مقابل خانه‌اش رفتم و بعد از ۱۰ دقیقه انتظار او رسید و سوار ماشین شد. ما با هم از شهر بیرون رفتیم. در تمام آن مدت به فکر سرقت طلاها بودم تا اینکه بالاخره به این دختر حمله کردم. او واکنش نشان داد من هم با چاقو چند ضربه به او زدم و بعد از اینکه از مرگش مطمئن شدم، طلاهایش را برداشتم.

مردی که دختری جوان را با انگیزه سرقت طلا و جواهراتش به قتل رسانده است، در بازجویی‌های پلیسی به جرمش اعتراف کرد.

به گزارش شرق، تحقیقات پیرامون این پرونده از وقتی آغاز شد که کارآگاهان پلیس آگاهی استان فارس از کشف جسد دختری جوان مطلع شدند. آنها وقتی به محل حادثه که مکانی کم‌تردد و در حاشیه شهر بود رفتند، جنازه دختر جوان را درحالی‌که معلوم بود هدف ضربات چاقو قرار گرفته، کشف کردند.

کارآگاهان بعد از شناسایی هویت دختر به نام فرزانه پدر او را پیدا کردند و سراغ او رفتند. این مرد که از شنیدن خبر قتل دخترش شوکه شده بود، به کارآگاهان گفت: صبح امروز – روز حادثه- من برای رفتن به محل کارم از خانه خارج شدم. دخترم آن زمان در منزل بود اما ظهر که برگشتم او نبود. ابتدا گمان کردم برای خرید رفته است اما هر چه منتظر شدم برنگشت. از طرفی تلفن همراهش را هم جواب نمی‌داد به همین دلیل به‌شدت نگران شده بودم تا اینکه خبر آوردند او را کشته‌اند.

مأموران با پرس‌وجو از پدر فرزانه دریافتند این دختر مقدار زیادی طلا و جواهرات داشت اما در زمان کشف جسد این طلاها همراه او نبود. به همین دلیل فرضیه ارتکاب قتل با انگیزه سرقت قوت گرفت. کارآگاهان همچنین به تحقیق محلی پرداختند و یکی از همسایه‌ها گفت صبح روز حادثه فرزانه را دیدم که سوار بر خودروی پسری جوان شد و رفت. وقتی دوربین‌های مداربسته محدوده محل سکونت این دختر مورد بررسی قرار گرفت، اظهارات این همسایه تأیید و معلوم شد فرزانه بعد از اینکه سوار خودروی فردی آشنا شد، آنجا را ترک کرد. بررسی مکالمات تلفنی مقتول از ارتباط او با پسری به نام بابک پرده برداشت. به‌این‌ترتیب بابک به‌عنوان مظنون اصلی تحت تعقیب قرار گرفت و دستگیر شد.

این جوان وقتی تحت بازجویی قرار گرفت، اتهام قتل را قبول کرد و گفت: من مدتی قبل به‌طور اتفاقی در بازار با فرزانه آشنا و با او دوست شدم. فرزانه به من علاقه داشت و به همین دلیل ارتباط ما ادامه پیدا کرد. من مشکلات شدید مالی داشتم و دنبال راهی بودم تا بتوانم کمی پول به‌دست آورم. در این مدت دیده بودم فرزانه مقدار زیادی طلا دارد. به همین دلیل وسوسه شدم آنها را از چنگش درآورم.

متهم به قتل ادامه داد: روز حادثه با فرزانه قرار داشتم. طبق قرار مقابل خانه‌اش رفتم و بعد از ۱۰ دقیقه انتظار او رسید و سوار ماشین شد. ما با هم از شهر بیرون رفتیم. در تمام آن مدت به فکر سرقت طلاها بودم تا اینکه بالاخره به این دختر حمله کردم. او واکنش نشان داد من هم با چاقو چند ضربه به او زدم و بعد از اینکه از مرگش مطمئن شدم، طلاهایش را برداشتم.

بنا بر این گزارش متهم درحال‌حاضر در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار