چاپ کد خبر: 20024
23 دی 1398

قتل فجیع در یک ازدواج موقت/مرگ آتشین مرد شیرازی و ۲ دخترش در کانادا

قتل فجیع در یک ازدواج موقت
اول فارس|حوادث : زنی که از بدرفتاری های همسر صیغه‌ای  اش خسته شده بود با همدستی یک پسر جوان نقشه قتل او  را کشید و جنایت هولناکی را رقم زد. متهمان پس از جدا کردن سر قربانی، جسد او را در جاده دماوند به آتش کشیدند.

در دادگاه
 در جلسه رسیدگی به این پرونده که دیروز در شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد، ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و گفت : علی ۳۰ ساله متهم است با همدستی سمیه ۲۷ ساله شوهر صیغه ای سمیه به نام حسن را در خانه شان کشته و با همدستی خواهر سمیه به نام سمیرا جسد را در جاده دماوند به آتش کشیده‌اند. اکنون با توجه به مدرک های موجود در پرونده برای علی به اتهام قتل ،برای سمیه به اتهام معاونت در قتل و برای سمیرا  به اتهام مشارکت در مخفی کردن جسد  تقاضای اشد مجازات را دارم.
گذشت از قصاص
 سپس پدر قربانی در جایگاه ویژه ایستاد و گفت : متهمان با بی‌رحمی زیاد پسرم را کشتند اما من نمی توانم برای آن ها درخواست قصاص کنم. به همین دلیل با دریافت دیه اعلام گذشت می کنم اما آن ها را به خدا واگذار می کنم.  سپس علی در جایگاه ویژه ایستاد و گفت:  مدتی بود با سمیه آشنا شده بودم .سمیه می گفت، همسر صیغه ای  اش مرد بد اخلاقی است و مدام او را کتک می زند. او با من درددل کرد و از من کمک خواست. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا حسن را که سد راه خوشبختی ما بود از میان برداریم و با هم ازدواج کنیم.

4e360f74 e0f9 445e a668 9fac4469fcae
تشریح جنایت
وی ادامه داد:  من تعدادی قرص خواب خریدم و آن ها را به سمیه دادم. طبق نقشه سمیه قرص ها را داخل آب میوه ریخت و  به شوهر صیغه ای اش داد . من وقتی به خانه سمیه و شوهرش رفتم حسن در خواب عمیق بود که چند لگد به او زدم و متوجه شدم دیگر تکان نمی خورد .آن جا بود که فهمیدم جان سپرده است .می خواستم با تیغ سرش را ببرم اما نشد. به همین دلیل با چاقوی آشپزخانه سرش را از بدنش جدا کردم. دو شبانه روز جسد  در خانه بود و ما نمی‌دانستیم با آن چه کار کنیم. به همین دلیل سمیه با خواهرش تماس گرفت و از او کمک خواست .وقتی  سمیرا به آن جا آمد  جسد را میان موکت  پیچیدیم و با تاکسی اینترنتی به جاده دماوند بردیم . وی  در حالی که سرش را پایین انداخته بود، ادامه داد:  من در جاده دماوند بنزین خریدم و آن جا جسد را آتش زدم  تا راز قتل برملا نشود. من قبول دارم اشتباه بزرگی مرتکب شده‌ام و پشیمانم . حالا  می خواهم به پدر مقتول بگویم من واقعا قصد کشتن پسرش را نداشتم .قرار بود من و سمیه به او  قرص بدهیم تا به خواب عمیق  برود و ما بتوانیم فرار کنیم. اما حسن متوجه ماجرا شد و من ناچار شدم او را بکشم . پسر جوان گفت:  من اگر قصد کشتن حسن را داشتم همراه خودم چاقو می بردم .اما من سر  او را  با چاقوی آشپزخانه  از بدنش جدا کردم.  سپس  وی به سمت پدر قربانی رفت و بر دستان او  بوسه زد و  از این که از قصاص گذشت کرده از او تشکر کرد .
زندگی تلخ زن جوان
سپس سمیه که با قرار وثیقه آزاد بود روبه روی قضات ایستاد و گفت:  سال‌ها قبل وقتی که خردسال بودم پدر و مادرم فوت کردند و من همراه خواهرم زندگی می کردم. من و خواهرم به سختی زندگی مان را می گذراندیم تا این که  در نوجوانی با حسن آشنا شدم و به عقد موقت  او در آمدم. حسن خرج زندگی ام را می‌داد اما مرد بدخلقی بود و همیشه مرا کتک می زد.  من  از بدرفتاری های او خسته شده بودم . به همین دلیل وقتی با علی آشنا شدم نقشه کشیدم تا حسن را از میان بردارم.  اما واقعاً قصد کشتن حسن  را نداشتیم. من و علی می خواستیم با هم به کشور دیگری فرار کنیم و در آن جا زندگی تازه  ای را شروع کنیم . وی در حالی که اشک می‌ریخت، گفت: من دوسال و چهار ماه در زندان بودم  و سختی زیادی کشیدم تا این که توانستم با قرار وثیقه آزاد شوم. حالا هم از قضات دادگاه تقاضای بخشش دارم. سپس سمیرا در جایگاه ویژه ایستاد و  گفت : من اصلاً از نقشه خواهرم و پسر جوان اطلاعی نداشتم. آن ها با من تماس گرفتند و  وقتی به آن جا رفتم با جسد روبه رو شدم ،شوکه شدم. به همین دلیل مجبور شدم به حرف های آن ها گوش کنم .خواهرم  همان موقع تاکسی اینترنتی گرفت و ما با کمک هم جسد را سوار ماشین کردیم و با هم به جاده دماوند بردیم  و علی او را به تنهایی آتش زد .من دستی در قتل نداشتم و در حمل جسد ناچار شدم به خواهرم کمک کنم. اما چهار ماه در بازداشت بودم. بنا به این گزارش، با پایان  اظهارات متهمان، قضات  وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

مرگ آتشین مرد شیرازی و ۲ دخترش در کانادا

aa602e13 effe 46f9 b493 7df684d0205b

مرد جوان در سناریوی مرموزی در یک آتش افروزی معمایی همراه دو دخترش در کانادا به کام مرگ فرو رفت.
اول فارس|حوادث : چندی قبل خانواده ای عزادار با حضور در اداره پلیس شیراز، ماجرای  معمایی مرموز را پیش روی ماموران قرار دادند و برای افشای راز مرگ پسر و دو نوه شان از پلیس درخواست کمک کردند.
خانواده پسر جوان ادعا کردند که پسرشان سال ها قبل همراه خانواده اش به خارج از کشور رفته‌اند و در کانادا زندگی می کردند اما چندی قبل با خبر شدیم که پسرمان همراه دو دخترش در آتش سوزی به کام  مرگ فرو رفتند و تنها بازمانده این حادثه عروس مان است که احتمال می دهیم آتش سوزی از سوی او صورت گرفته باشد.
تحقیقات در تهران
بدین ترتیب با توجه به مرموز بودن این پرونده، تیمی از ماموران پلیس تهران به دستور بازپرس غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی برای تحقیقات و رسیدن به راز این آتش سوزی مرگبار وارد عمل شدند.
کارآگاهان در گام نخست تحقیقات، با خبر شدند که عروس این خانواده پس از آتش سوزی مرگبار به تهران سفر کرده است و در کنار خانواده اش زندگی می کند.
زن جوان به دستور بازپرس پرونده به اداره پلیس احضار شد و تحقیقات از عروس خانواده شیرازی کلید زده شد. این زن به ماموران گفت: مدتی بود که با همسرم دچار اختلاف شده بودم و پس از مدتی تصمیم بر این شد که از هم جدا شویم.
وی افزود: حضانت دختر بزرگم بر عهده من بود و دختر کوچکم پیش همسرم بود و دو خانه جدا از هم داشتیم و گاهی اوقات برای این که دخترانمان پیش هم باشند به خانه یکدیگر می رفتیم.
زن جوان ادامه داد: روز حادثه همسر و دخترانم در خانه من بودند و من بیرون از خانه بودم که همسایه ها با من تماس گرفتند و از آتش سوزی خانه ام خبر دادند که به سرعت خودم را به خانه رساندم که در این صحنه همسر و دختر کوچکم فوت کرده بودند اما دختربزرگم با مرگ دست و پنجه نرم می‌کرد که در مسیر بیمارستان به کام مرگ فرو رفت و پس از مدتی به ایران بازگشتم و در کنار خانواده ام زندگی می کنم.
این زن جوان گفت: من در این ماجرا تنها شدم و نمی دانم چطور می گویند  این اتفاق از سوی من صورت گرفته است چون من عاشق فرزندانم بودم و در زمان این حادثه نیز در خانه نبودم.
پلیس کانادا
تیم پلیسی پس از تحقیقات از زن جوان، برای رسیدن به اطلاعات بیشتر از پلیس کانادا درخواست کمک کردند.
ماموران پلیس کانادا در تجسس های میدانی اعلام کردند که همسایه های زن جوان ماجرای آتش سوزی را به زن جوان که بیرون از خانه بوده است، اطلاع دادند.
در بررسی های بعدی پلیس کانادا اعلام کرد که یکی از دختران زوج جوان قبل از این اتفاق در فضای مجازی از بدرفتاری های پدرش نوشته و به دوستانش گفته که پدرشان آن ها را دوست ندارد و برایشان آرزوی مرگ می کند.
تیم پلیسی در گام بعدی تحقیقات اطلاع پیدا کردند که کارشناسان آتش نشانی در کانادا علت آتش سوزی را عمدی اعلام کردند و همین حکایت از یک ماجرای  مرموز و پنهان دارد.
بنا به این گزارش، با توجه به اطلاعات به دست آمده فرضیه آتش سوزی عمدی از سوی عروس خانواده رد شده و نقشی در این ماجرا نداشته است و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار