• 01 / مرداد 1402 / 17:18
 • شناسه خبر : 116904

قتل فجیع مرد ۴۸ ساله توسط جوان افغانی در مرودشت

فرمانده انتظامی مرودشت گفت: قاتلی که در بیست و پنجم خردادماه سال جاری فردی را به قتل رسانده بود شناسایی و روانه دادسرا شد.

فرمانده انتظامی مرودشت گفت: قاتلی که در بیست و پنجم خردادماه سال جاری فردی را به قتل رسانده بود شناسایی و روانه دادسرا شد.
به گزارش اول فارس ، سرهنگ فرشید زینلی در تشریح این رویداد مرگبار بیان کرد: در پی وقوع قتل مردی ۴۸ ساله از اتباع بیگانه در بیست و پنجم خردادماه سال جاری در یکی از روستا‌های این شهرستان و متواری شدن قاتل، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که جوانی ۲۸ ساله افغانی با سلاح سرد مقتول را به قتل رسانده و به سمت استان خراسان رضوی متواری شده است.

فرمانده انتظامی مرودشت تصریح کرد: در کمتر از ۴۰ روز تیمی متشکل از کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام تحقیقات میدانی و نامحسوس با اخذ نیابت قضائی به “تایباد” اعزام و مطلع شدند که متهم به دلیل ورود غیرمجاز و تحصیل مال مسروقه در زندان آن شهرستان بازداشت است.

سرهنگ زینلی ادامه داد: متهم از زندان تحویل و با تدابیر امنیتی به شهرستان مرودشت اعزام و در بازجویی اولیه اقرار کرد چند سال قبل در کشور خود (یکی از کشور‌های همسایه) با مقتول اختلاف خانوادگی داشتم و پس از بررسی مطلع شدم در ایران است و من وارد ایران شدم و با تهیه سلاح سرد او را به قتل رساندم و در اطراف یکی از روستا‌های مرودشت آن را دفن کردم.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد، افزود: عاقبت اندیشی در امور، بالا بردن آستانه تحمل، داشتن مهارت حل مسئله و احترام به قانون می‌تواند از وقوع جرائم این چنینی جلوگیری کند.

خواندن این دو مطلب پیشنهاد می شود:

فوبینگ ؛ دردسر بزرگ تلفن همراه برای متاهل ها که خبر ندارید

دیدن عکس این ۱۵ شیرینی خوشمزه هم آدم را هوایی می کنند !

مطالب مرتبط

آمار و فهرست مقتولان زن که متهمان آن اغلب شوهران هستند

جزئیات قتل مادر ۵۰ ساله توسط فرزندش در یکی از محله‌های شیراز

مرد جوان ۴۲ زن از جمله همسرش را طی دو سال کشت

نظرات

 • esmail

  تاریخ : ۲ - مرداد - ۱۴۰۲

  دولت … ایران سیاست دارد و عامل این افراد بیگانه هست که اجازه میدهد به ایران بیایند و هرج و مرج کنند


 • کماندار

  تاریخ : ۱ - مرداد - ۱۴۰۲

  کشور همسایه!!!!!!!!
  نکنه اتباع ترکیه یا امارات جدیدا میان ایران پناهنده میشن
  خب بگید افغانی دیگه
  افغانی تا چند سال دیگه صاحب خونه میشن شک نکنین