• 01 / مرداد 1402 / 17:18
 • شناسه خبر : 116904

قتل فجیع مرد ۴۸ ساله توسط جوان افغانی در مرودشت

فرمانده انتظامی مرودشت گفت: قاتلی که در بیست و پنجم خردادماه سال جاری فردی را به قتل رسانده بود شناسایی و روانه دادسرا شد.

فرمانده انتظامی مرودشت گفت: قاتلی که در بیست و پنجم خردادماه سال جاری فردی را به قتل رسانده بود شناسایی و روانه دادسرا شد.
به گزارش اول فارس ، سرهنگ فرشید زینلی در تشریح این رویداد مرگبار بیان کرد: در پی وقوع قتل مردی ۴۸ ساله از اتباع بیگانه در بیست و پنجم خردادماه سال جاری در یکی از روستا‌های این شهرستان و متواری شدن قاتل، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که جوانی ۲۸ ساله افغانی با سلاح سرد مقتول را به قتل رسانده و به سمت استان خراسان رضوی متواری شده است.

فرمانده انتظامی مرودشت تصریح کرد: در کمتر از ۴۰ روز تیمی متشکل از کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام تحقیقات میدانی و نامحسوس با اخذ نیابت قضائی به “تایباد” اعزام و مطلع شدند که متهم به دلیل ورود غیرمجاز و تحصیل مال مسروقه در زندان آن شهرستان بازداشت است.

سرهنگ زینلی ادامه داد: متهم از زندان تحویل و با تدابیر امنیتی به شهرستان مرودشت اعزام و در بازجویی اولیه اقرار کرد چند سال قبل در کشور خود (یکی از کشور‌های همسایه) با مقتول اختلاف خانوادگی داشتم و پس از بررسی مطلع شدم در ایران است و من وارد ایران شدم و با تهیه سلاح سرد او را به قتل رساندم و در اطراف یکی از روستا‌های مرودشت آن را دفن کردم.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد، افزود: عاقبت اندیشی در امور، بالا بردن آستانه تحمل، داشتن مهارت حل مسئله و احترام به قانون می‌تواند از وقوع جرائم این چنینی جلوگیری کند.

خواندن این دو مطلب پیشنهاد می شود:

فوبینگ ؛ دردسر بزرگ تلفن همراه برای متاهل ها که خبر ندارید

دیدن عکس این ۱۵ شیرینی خوشمزه هم آدم را هوایی می کنند !

بیشتر بخوانید:

کشف ۱ دستگاه گنج‌یاب و ۴ شیء عتیقه دوران هخامنشی در مرودشت
غارت ویلاها و باغات مردم توسط باند بزرگ دزدان افغانی
بلایی که مهاجرت گُتره ای اتباع افغانستان سر ایران می آورد

ثبت دیدگاه

 • esmail

  تاریخ : ۲ - مرداد - ۱۴۰۲

  دولت … ایران سیاست دارد و عامل این افراد بیگانه هست که اجازه میدهد به ایران بیایند و هرج و مرج کنند


 • کماندار

  تاریخ : ۱ - مرداد - ۱۴۰۲

  کشور همسایه!!!!!!!!
  نکنه اتباع ترکیه یا امارات جدیدا میان ایران پناهنده میشن
  خب بگید افغانی دیگه
  افغانی تا چند سال دیگه صاحب خونه میشن شک نکنین