چاپ      کد خبر: 30716
5 تیر 1399

قتل هولناک خواهر و ۳ خواهر زاده به دلیل اختلاف مالی

 مرد جوانی که به‌دلیل اختلاف مالی خواهر و سه فرزند او را به‌طرز هولناکی به قتل رسانده بود، توسط کارآگاهان پلیس شهرستان مهرستان در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد.

به گزارش اول فارس، ساعت ۱۹ دوم تیر در پی اعلام مرگ مشکوک چهار عضو یک خانواده و کشف اجساد آنها از داخل چاه آب منزلشان واقع در یکی از روستاهای شهرستان مهرستان، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی به محل اعزام شدند. با حضور کارآگاهان در محل حادثه، جسد زنی ۴۵ساله به‌همراه اجساد سه فرزندش که یک پسر ۱۶ساله و دو دختر ۱۱ و ۱۳ ساله بودند توسط مأموران آتش‌نشانی از داخل چاه ۲۰ متری منزلشان بیرون آورده شد.
در تحقیقات اولیه کارآگاهان پلیس، برادر بزرگ زن متوفی با مراجعه به مأموران اظهار کرد که چند ساعت قبل از کشف اجساد، برای دیدار با خواهرش به منزل آنها آمده بود و از غیبت او و بچه‌هایش متعجب شد که پس از سه ساعت پیگیری و جست‌وجوی بی‌نتیجه، با کمک اعضای خانواده و همسایگان اقدام به جست‌و‌جوی دقیق تمام نقاط منزل کرد که در پی آن یکی از برادرانش، با مشاهده اجساد خواهر و فرزنداش در درون چاه آب بلافاصله با آتش‌نشانی و پلیس ۱۱۰ تماس گرفت.
کارآگاهان پلیس آگاهی در جریان تحقیق از اعضای خانواده با اظهارات ضدونقیض برادر کوچک‌تر متوفی که اولین‌بار اجساد را داخل چاه آب پیدا کرده بود مواجه و به او مشکوک شدند.
با جمع‌آوری سرنخ‌های موجود و انجام یک‌سری اقدامات تخصصی شک کارآگاهان پلیس به یقین تبدیل شد و پس از هماهنگی قضائی برادر کوچک‌تر این زن به اتهام قتل، دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.
این متهم ۲۸ساله که چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت، در بازجویی‌های تکمیلی پلیس به جنایت ارتکابی اعتراف و اقرار کرد که به‌دلیل یک‌سری مسائل مالی به مدت دو سال با خواهر خود اختلاف داشت و به‌ همین‌ دلیل تصمیم به قتل او گرفت.
متهم با مراجعه به منزل خواهرش اقدام به ریختن سم داخل غذا کرده و از منزل خارج شده بود و در ادامه پس از گذشت دو ساعت با مراجعه مجدد به منزل، اجساد آنها را داخل چاه آب انداخته بود.
سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان‌وبلوچستان، با تأیید این خبر گفت: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

به کانال اول فارس در واتساپ بپیوندید

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار