• 25 / تیر 1402 / 15:14
  • شناسه خبر : 116595

قتل هولناک دختر ۱۷ ساله توسط عموی سنگدل در یکی از شهرهای فارس بخاطر هیچ و پوچ !

فرمانده انتظامی شهرستان کوه‌چنار از دستگیری مردی ۴۱ ساله خبر داد که به دلیل اختلاف خانوادگی، برادرزاده‌ ۱۷ ساله خود را به قتل رسانده بود.

قاتل کوهچناری

سرهنگ “لطف‌الله محمّدی” در گفت‌وگو با اول فارس ، در تشریح این خبر اظهار داشت: روز گذشته بیست و چهارم تیرماه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر مفقودی دختری جوان در یکی از محله‌های شهر قائمیه ، بلافاصله مأموران بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد دختر بخت برگشته بعد ظهر روز گذشته منزل را به مقصد خانه عمویش ترک کرده و بعد از آن هیچ مراجعتی نداشته و ناپدید شده است.

سرهنگ “محمدی” ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع، مأمورین با اخذ مجوز قضائی و تحقیقات میدانی با ورود به منزل عموی دختر مفقود شده از وی تحقیق، نامبرده در ابتدا از حضور دختر برادر خود اظهار بی اطلاعی نمود، لیکن پس از بازرسی از منزل آثار خون در درون صندوق عقب خودرو متعلق به وی مشاهده شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه مأمورین با مشاهده آثار و ادله جرم بلافاصله نسبت به دستگیری عموی دختر اقدام و آن را به مقر انتظامی انتقال دادند، تصریح کرد: فرد دستگیر شده در تحقیقات و بازجویی‌های فنی و پلیسی به قتل دختر ۱۷ ساله (خواهر زاده‌اش) از طریق خفه کردن اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی کوه چنار با اشاره به اینکه قاتل ۴۱ ساله مقتول را با خودرو خودش به اطراف یکی از روستاهای این شهرستان انتقال و رها کرده بود، گفت: حسب دستور قضائی، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.

وی با اشاره به اینکه قاتل در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را اختلاف خانوادگی با برادر خود (پدر مقتول) عنوان کرد، گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

شهرستان کوه‌چنار یکی از شهرستان‌های باختری استان فارس به مرکزیت شهر قائمیه است.این شهرستان در محور مواصلاتی استان‌های فارس، بوشهر،خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد و تقاطع شهرهای شیراز، بوشهر، یاسوج، اهواز و کازرون واقع شده‌است.کوه چنار ترکیبی از دو نام «چنارشاهیجان» و «کوهمره نودان» است.

خواندن این دو مطالب را از دست ندهید

این زن در جستجوی پدر و مادر واقعی اش است کمکش کنید+عکس

زیباترین عکس های خنده دار حیوانات خانگی را ببینید و صفا کنید

با عضویت در  کانالها زیر از اخبار اول فارس آگاه شوید

اشاره 1

 کانال تلگرام 

 کانال واتساپ 

در کانال ایتا

کانال سروش 

 کانال روبیکا

 کانال بله

بیشتر بخوانید:

جزئیات قتل فجیع ۱ مرد به دست فرزند و همسر در لارستان فارس
جزئیات قتل جوان ۲۱ ساله در تفرجگاه سد آبی کوار از زبان فرمانده انتظامی
دستگیری ۳ تن از عوامل قتل فجیع یک راننده کامیون در جنوب فارس

ثبت دیدگاه