قطار اقلید به یاسوج سوت نخواهد زد

54561

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با این وضعیت اعتبارات اختصاص یافته، فعلا خبری از سوت قطار یاسوج نخواهد بود.

به گزارش اول فارس  “حسن نوروزی ” در جمع خبرنگاران افزود: اگر قرار باشد سالانه ۱۵ تا ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای راه آهن “اقلید- یاسوج” تزریق شود در این سالها خبری از سوت قطار یاسوج نخواهد بود.

وی اظهارکرد: تنها راه تسریع در عملیات اجرایی راه آهن “اقلید- یاسوج” استفاده از فاینانس خارجی است که در شرایط اقتصادی فعلی این مساله سخت است.رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: برای بهره برداری و افتتاح این پروژه مهم بالغ بر ۱۰۰۰میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

نوروزی تصریح کرد: باید جهت تسریع در روند پروژه راه آهن “اقلید- یاسوج” راهکار مناسبی برای جهت تامین اعتبار و منابع مالی ان اندیشیده شود.وی ادامه داد: اولین نیاز استان کهگیلویه و بویراحمد فصل حمل و نقل و راههای ارتباطی هوایی، زمینی و ریلی است که باید تقویت شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تا زمانی که مشکلات این فصل استان رفع نشوند نمی توانیم از فصل دیگری حرف بزنیم چراکه این فصا مقدمه توسعه و رشد مابقی فصل هاست.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار