چاپ کد خبر: 143763
30 اردیبهشت 1403

قیمت فروش شکر بسته‌بندی و فله اعلام شد

قیمت فروش شکر تصفیه شده بسته بندی یک کیلوگرمی۴۹۵۰۰ تومان برای مصرف کننده نهایی و به صورت فله ۴۲۵۰۰ تومان اعلام شد.
به گزارش اول فارس، احمد خانی نوذری معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در نامه‌ای قیمت شکر به صورت فله و بسته بندی را به شرح زیر اعلام کرد:

با عنایت به تصمیمات متخذه در ستاد تنظیم بازار و متعاقباً مصوبه ابلاغی کارگروه تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغی و در راستای اجرای تصویب نامه ابلاغی هیأت وزیران مبنی بر اعلام منشاء تامین ارز کالای شکر از محل تالار دوم (نیمایی)، بدینوسیله بر اساس مصوبات تنظیم بازار قیمت شکر در حلقه های مختلف توزیعی به شرح ذیل ابلاغ می‌شود.

قیمت فروش شکر

۱ – قیمت فروش شکر خام وارداتی (تحویل بنادر ۳۱۵۰۰ تومان به ازای هر کیلوگرم) مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه ها لحاظ گردیده است.

۲- قیمت فروش شکر تصفیه شده (سفید) در کارخانه انبار ۳۸۵۰۰ تومان به ازای هر کیلو گرم ۱۰ درصد مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه ها در قیمت لحاظ گردیده است.

۳- قیمت فروش شکر تصفیه شده سفید فله برای مصرف کننده ۴۲۵۰۰ تومان به ازای هر کیلو گرم با احتساب تمام هزینه های تبعی و مالیات بر ارزش افزوده)

۴- قیمت فروش شکر تصفیه شده بسته بندی یک کیلوگرمی  ۴۹۵۰۰ تومان برای مصرف کننده نهایی

بیشتر بخوانید:

طرز تهیه شربت قهوه برای شروع یک روز عالی و پر از انرژی

۴ روش مختلف تهیه شربت گلاب انرژی زا ویژه مجالس و تقویت قوای جنسی

تبصره قیمت فروش شکر بسته بندی) یک کیلوگرمی و تحویلی درب انبارهای شرکت بازرگانی دولتی ایران ۴۴۵۰۰ تومان است.

لازم به ذکر است که واحد بازرسی و نظارت وزرات جهاد کشاورزی و وزرات صنعت معدن و تجارت بر فرایند توزیع عمده فروشی و خرده فروشی نظارت کامل معمول و در صورت عدم رعایت موارد فوق برابر قوانین و مقررات اقدام می کنند.

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار