چاپ      کد خبر: 64050
22 مرداد 1400

قیمت پژو ، پراید و انواع خودروهای داخلی در بازار امروز

به گزارش اول فارس ، همزمان با روند صعودی قیمت دلار در بازار و کاهش عرضه خودرو  توسط خودروسازان قیمت انواع خودروهای داخلی هر روز رکودهای جدیدی را ثبت می کند و هر کس به صورت سلیقه ای و برای کسب سود بیشتر قیمت های کاذبی را برای خودروهای خود عنوان می کند به نحوی که برای پراید ۱۱۱ قیمت های ۱۴۴ تا ۱۴۶ میلیون تومان اعلام می شود.

البته به اعتقاد فعالان بازار با وجود رقم های غیر منطقی معامله ای انجام نمی شود و فقط این قیمت ها برای رشد کاذب قیمت ها مطرح می شود.

مشاهدات بازار نشان می دهد خریداری برای خودرو وجود ندارد اما روند قیمت خودرو در بازار صعودی است در کنار این موضوع بلاتکلیفی بازار عاملی شده تا چشم‌انداز مثبتی برای کاهش قیمت خودروها در آینده نزدیک وجود نداشته باشد.  

قیمت انواع خودرو در بازار

در حال حاضر تیبا ۲ به ۱۵۰ میلیون، تیبا ۲ پلاس به ۱۵۹ میلیون، ساینا دنده‌ای به ۱۵۰ میلیون، کوئیک دنده‌ای به ۱۶۵ میلیون و کوئیک اتوماتیک‌پلاس اتوماتیک‌ به ۲۲۶ میلیون قیمت گذاری شده است.

همچنین قیمت پژو ۲۰۶ تیپ دو ۲۳۵ میلیون تومان ، سمند LX  با قیمت ۲۳۲ میلیون تومان، سمند EF7 با قیمت ۲۵۰ میلیون تومان،  دنا  ۲۹۹ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ GLX  با قیمت ۲۲۳ میلیون، پژو پارس LX به ۲۸۹ میلیون، پژو پارس اتوماتیک به ۳۷۲ میلیون، پژو ۲۰۷ دنده‌ای  ۳۳۰ میلیون، پژو ۲۰۷ اتوماتیک به۴۰۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ پنج ۲۷۳ میلیون تومان و  پژو ۲۰۶ صندوقدار ۲۸۸ میلیون تومان به فروش می رسد.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناشناس شنبه , ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۹

شاید بشه ۵۰۰میلیون ولی پایین نمیاد .
یک یکیشون یک یکیشون

ناشناس شنبه , ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲:۳۸

ایشالا پراید میشه ۵ تومن منتظر باشیم

ناشناس شنبه , ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲:۳۶

شیرررررررهووووو

ناشناس جمعه , ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۲

ترررررررررررررررررررررررررررررررررررر

صفا جمعه , ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸

نه داداش ایشالا توی همین دولت همه چی درست میشه

نوید جمعه , ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴

قرار نیست قیمت خودرو پایین بیاد؟

آخرین اخبار