چاپ کد خبر: 130928
17 دی 1402

لحظه پایان فرار ۶ ساله قاتل زرقان که به چنگ پلیس افتاد

قاتل متواری

فرمانده انتظامی زرقان گفت: فردی که در آذرماه ۹۷ جوانی ۲۷ ساله را در اطراف شهرستان زرقان به قتل رسانده بود در مشهد دستگیر شد.

به گزارش اول فارس، سرهنگ “بیژن بارسالاری”  اظهار داشت: در پی وقوع قتل فردی با اسلحه کمری در آذرماه سال ۱۳۹۷ در یک سفره خانه در حوزه استحفاظی شهرستان زرقان و متواری شدن قاتل، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی زرقان تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند که قاتل پس از قتل به شهرستان مشهد متواری و با اسم مستعار مشغول کار و خود را از دید پلیس مخفی کرده است.

فرمانده انتظامی زرقان ادامه داد: ماموران پس از اخذ نیابت قضایی به مشهد اعزام و با همکاری پلیس آگاهی آن شهرستان مخفیگاه قاتل را شناسایی و در عملیاتی ضربتی آن را دستگیر کردند.

سرهنگ “بارسالاری” با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه قاتل ۲۷ ساله تعدادی سلاح سرد و ۲ عدد اسپری فلفلی کشف شد، گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.  

این مقام انتظامی عنوان داشت: برخورد با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت در دستورکار پلیس می‌باشد و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

هر آنچه که باید درباره نگهداری گل اشرفی بدانید

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار