لندکروز ۵۵ میلیاردی مرد شیرازی وسط خیابان توقیف شد

لندکروز ۵۵ میلیاردی مرد شیرازی وسط خیابان توقیف شد

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یک دستگاه لندکروز خارجی قاچاق به ارزش ۵۵ میلیارد ریال در شهرستان شیراز خبر داد. به گزارش اول فارس، سردار “یوسف ملک‌زاده” در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در راستای طرح مبارزه با کالای قاچاق، ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان حین گشت‌زنی در یکی از خیابان‌های شیراز به […]

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یک دستگاه لندکروز خارجی قاچاق به ارزش ۵۵ میلیارد ریال در شهرستان شیراز خبر داد.

به گزارش اول فارس، سردار “یوسف ملک‌زاده” در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در راستای طرح مبارزه با کالای قاچاق، ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان حین گشت‌زنی در یکی از خیابان‌های شیراز به یک سواری لندکروز مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پلیس با بررسی اسناد و مدارک متوجه شدند که خودرو مذکور فاقد مجوز قانونی بوده و به صورت قاچاق تردد می‌کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه کارشناسان ارزش این خودرو را ۵۵ میلیارد ریال برآورد کردند، اظهار داشت: در این زمینه پرونده تشکیل و برای ادامه مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سردار “ملک‌زاده” با بیان اینکه برخورد جدی با قاچاق کالا در دستور کار پلیس قرار دارد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را بلافاصله با تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.

مطالب مرتبط

اعلام محدودیت های «تکراری» استانداری برای سیل اتباع افغانستانی در استان فارس(+ویدئو)

اطلاعیه محدودیت ترافیکی یکماهه در مسیر غرب به شرق بلوار چمران شیراز

مرگ ۵ نفر بر اثر بیماری هاری در شیراز

نظرات