چاپ کد خبر: 124318
دوشنبه 1 آبان 1402

فیلم | لهجه قاتلین در بازسازی صحنه قتل داریوش مهرجویی/آخرین پیام وحیده محمدی که به دخترش نرسید

در ویدئوی زیر تصاویر بازسازی صحنه قتل داریوش مهرجویی و وحیده محمدی‌فر را مشاهده کنید.

مرکز رسانه قوه قضاییه تصاویر بازسازی صحنه قتل داریوش مهرجویی و وحیده محمدی‌فر را منتشر کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان: داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر، در ساعات پایانی شنبه، ۲۲ مهرماه در خانه خود در شهرک زیبادشت کرج به قتل رسیدند.

حدود چهار روز بعد و در روز پنجشنبه۲۷ مرداد ماه اعلام شد که عاملان قتل این کارگردان مطرح سینما و همسرش دستگیر شده‌اند. همان روز نیز بازسازی صحنه جرم در محل این شهرک برگزار، اما از حضور خبرنگاران در محل جلوگیری شد.

کشف یک سر نخ دیگر از پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش/ آخرین پیامی که وحیده محمدی فرصت نکرد برای دخترش ارسال کند.

در کمتر از ۵ روز با دستور ویژه رئیس قوه قضاییه قاتلان داریوش مهرجویی و همسرش با فعالیت شبانه‌روزی کارگاهان ناجا، قضات و بازپرسین قوه قضاییه شناسایی و بازداشت شدند.


 داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر ۲۲ مهرماه در ویلای شخصی خود در زیبادشت کرج به قتل رسیدند.

شرق: در کمتر از ۵ روز با دستور ویژه رئیس قوه قضاییه قاتلان داریوش مهرجویی و همسرش با فعالیت شبانه‌روزی کارگاهان ناجا، قضات و بازپرسین قوه قضاییه شناسایی و بازداشت شدند.

با تلاش و حضور شبانه‌روزی مسئولان قضایی و ماموران پلیس آگاهی استان البرز حدود ۲۰ مظنون در ارتباط با این پرونده شناسایی و از آن‌ها توسط بازپرس پرونده و کارآگاهان ویژه قتل پلیس آگاهی استان البرز تحقیق شد. هم‌زمان آثار به‌‍جا مانده در صحنه قتل مرحوم داریوش مهرجویی جهت بررسی به آزمایشگاه تشخیص هویت پلیس آگاهی فراجا ارسال شد. همچنین در بازجویی‌های فنی و تخصصی انجام شده، چند نفر از مظنونان که بازداشت شده بودند، اقاریری در خصوص قتل و نحوه آن داشتند.

همچنین علاوه بر اقرار متهمان، با تائید و اعلام آزمایشگاه تشخیص هویت پلیس آگاهی فراجا برخی از آثار به‌جا مانده از صحنه قتل از قبیل نمونه خون و بزاق نیز که قبلا جهت بررسی به آزمایشگاه ارسال شده بود، با نمونه خون و بزاق تعدادی از متهمان مطابقت داده شد.

از یکی از متهمان نیز چاقو‌های استفاده شده در قتل، دو عدد گوشی همراه و طلا‌های متعلق به همسرش داریوش مهرجویی کشف شده است.

یکی دیگر از سرنخ‌های قابل تاملی که در تحقیقات پلیسی و قضایی به دست آمد، مربط به تلفن همراه وحیده محمدی‎‌فر است.

در روند تحقیقات پرونده، در پی بررسی تلفن همراه خانم محمدی، کارآگاهان با یک پیام ارسال نشده از سوی همسر مرحوم مهرجویی به دخترش مونا مواجه می‌شوند.

نکته‌ای که در گوشی تلفن همراه همسر داریوش مهرجویی وجود داشت و به کشف حقیقت کمک کرد، پیام ارسال نشده وحیده محمدی فر به دخترش مونا مهرجویی است.

وحیده محمدی‌فر زمانی که قاتلان وارد منزل آن‌ها می‌شوند پیامی با مضمون (کریم اومد تو خونمون تتتتت) را برای دخترش تایپ می‌کند، اما فرصتی برای ارسال آن پیدا نمی‌کند و این پیام در حافظه گوشی وی باقی می‌ماند که پس از کشف تلفن همراه از یکی از متهمان و بازگشایی قفل آن توسط پلیس به دست آمده است.

پیامد جنایت قتل داریوش مهرجویی و همسرش از زاویه اتباع خارجی غیر‌قانونی

مشکلات جدی که شستن صورت با لیف برای پوست به بار می آورد

نظر بدهید

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناشناس چهارشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۶

حالا هی طرفداری افغانهارو بگیرید سراغ تک تکتون میان

مریم سه شنبه , ۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۲

طبق سیاستهای قانون بااین لحجه و شکل ظاریشون ک افغان بودنشان را جار میزند! اینها افغانی نییتند!!!البته اگرواقعا همه چیزواقعیت داشته باشد همینهاقاتل باشند!!!

سید اسماعیل سبحانی دوشنبه , ۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۲

تیتر خبر نشان از تمایل نفرت افراد از افغانها میدهد . مگر هموطنان ایرانی روزانه بخاطر مبالغ کم و یا مسائل دیگر همدیگر را تکه پاره نمی‌کنند . جدای از اینکه افغانیها خوبند یا بد ، چرا مرحوم مهرجویی نباید طلب این جوان را بدهد که به هر دلیل خودشان دست بکار شوند . یادمان نرود چند سال قبل چند جوان افراد را در کرمان مثله میکردند به تشخیص اینکه این افراد مهدورالدم هستند انگار مملکت قانون و قاضی ندارد آیا بعد از سالها پیگیری این پرونده نتیجه ای داشت .

فال