• 22 / بهمن 1402 / 8:29
  • شناسه خبر : 133982

لیست مشترک انتخاباتی ۴ حزب اصلاح‌طلب منتشر می شود

سخنگو و عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان، از احتمال ائتلاف ۴ حزب اصلاح‌طلب و ارایه لیست مشترک از سوی این ائتلاف برای انتخابات مجلس دوازدهم خبر داد.

لیست مشترک انتخاباتی ۴ حزب اصلاح‌طلب
به گزارش اول فارس ، «سعید نورمحمدی» سخنگو و عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با اشاره به راهبردهای انتخاباتی این حزب به خبرگزاری مهر گفت: ما بر این باوریم که باید از هر فرصت برای پیشبرد خواسته‌ها و مطالبات مردم بهره برد؛ به همین دلیل از کاندیداهای تأیید صلاحیت‌شده در سراسر کشور که به لحاظ فکری در چهارچوب اصلاح‌طلبی قرار می‌گیرند، فهرست خواهیم داد.

با برخی احزاب اصلاح طلب مذاکره و مشورت‌هایی داشته‌ایم

وی با اشاره به ائتلاف این حزب با دیگر احزاب اصلاح‌طلب برای ارائه فهرست مشترک اظهار کرد: با برخی احزاب نظیر اعتدال و توسعه، کارگزاران سازندگی و اعتماد ملی مذاکره و مشورت‌هایی داشته‌ایم؛ حزب ندای ایرانیان از کاندیداهای توانمند شناخته‌شده و اصلاح‌طلب در سراسر کشور حمایت خواهد کرد و طبیعتاً در این زمینه از مشورت دوستان و احزاب همفکر، بهره خواهد برد.

نورمحمدی در این‌باره گفت: درباره اینکه چهار حزب مذکور در قالب یک ائتلاف لیست واحد منتشر کنند، هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده است اما امکان انتشار این لیست وجود دارد. طی جلسات فشرده تا آخر هفته جاری، درباره این موضوع تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

به گزارش اول فارس، حزب ندای ایرانیان حزبی سیاسی اصلاح‌طلب در جمهوری اسلامی ایران است که در مرداد ۱۳۹۳ از وزارت کشور درخواست مجوز کرد. بیشتر اعضای این حزب سیاسی از اعضای اصلی ستاد ملی جوانان اصلاح‌طلب، شورای مشاورین سید محمد خاتمی و دیپلمات‌های نزدیک به دولت اصلاحات از جمله صادق خرازی مشاور ارشد خاتمی، نماینده پیشین ایران در سازمان ملل و سفیر اسبق ایران در فرانسه هستند.

مطالب مرتبط

خبری تازه از لیست مشترک اعتدال و توسعه ، اصلاح طلبان و هوداران لاریجانی برای انتخابات مجلس

تعیین ضرب العجل۷۲ ساعته برای بازگشت از شهرهای قرمز و نارنجی+فهرست جدید

اصلاح‌طلبان در تهران لیست انتخاباتی نمی دهند

نظرات