• 14 / مرداد 1402 / 21:59
  • شناسه خبر : 117839

ماجرای باورنکردنی کودک ۸ ساله‌ای که می‌خواست مرد عنکبوتی شود با «بیوه سیاه»

کودک ۸ ساله‌ای که می‌خواست مرد عنکبوتی شود اجازه داد «بیوه سیاه» او را نیش بزند
پسر بچه بولیویایی که می‌خواست شبیه «مرد عنکبوتی» شود، پس از گزیده شدن داوطلبانه توسط یک عنکبوت سیاه در بیمارستان بستری شد.

این پسر بچه هشت ساله تصور می‌کرد پس از گزیده شدن توسط عنکبوت، می‌تواند مانند پیتر پارکر در فیلم مرد عنکبوتی همان توانایی‌های خارق‌العاده را به‌دست آورد.

به همین دلیل طبق گزارش‌ رسانه‌های بولیوی، خود را در معرض گزیده شدن توسط عنکبوتی که معروف به «بیوه سیاه» است قرار داد.این عنکبوت در زیر سنگی در شهر ویچولوما در منطقه اورورای بولیوی قرار داشت.

مرد عنکبوتی+بیوه سیاه

ارنستو واسکز، رئیس برنامه بیماری مشترک بین انسان و حیوان در بولیوی می‌گوید: «کودک بدون توجه به خطرات، عنکبوت را برداشت و آن را پشت دستش قرار داد و عنکبوت کودک را نیش زد.»

پسربچه پس از این اتفاق، با افتخار عنکبوت را در یک ظرف قرار داد و به خانه رفت. چند ساعت بعد، اثرات گزیدگی از جمله بدن درد و انقباضات عضلانی را حس کرد و خانواده‌اش او را به بیمارستان بردند.

نیش عنکبوت‌های «بیوه سیاه» می‌‌تواند به سیستم عصبی آسیب برساند و در برخی از موارد باعث مرگ قربانیان ضعیف‌تری مانند کودکان شود. به این پسربچه در بیمارستان ضد سم تزریق شد و هم اکنون وضعیت وی با ثبات گزارش شده است.

ارنستو واسکز می‌گوید: «ما بسیار نگرانیم؛ زیرا سوالاتی که پس از بهبودی از کودک پرسیده شد نشان داد که او عنکبوت را تنها برای یک هدف ساده برداشته است: اینکه مرد عنکبوتی شود.»

او افزود: «عنکبوت‌های سیاه با پشت قرمز، عنکبوت‌های بیوه سیاه نامیده می‌شوند. آن‌ها کسی را به مرد عنکبوتی تبدیل نمی‌کنند بلکه زندگی افراد را به خطر می‌اندازند. بنابراین این موضوع می‌توانست خیلی جدی‌تر باشد.»

۱۹ عادت‌ روزمره که باعث آسیب به چشم می‌شوند

 

اشاره 1

عضو یکی از کانال های اخبار اول فارس شوید

 کانال تلگرام 

 کانال واتساپ 

در کانال ایتا

کانال سروش 

 کانال روبیکا

 کانال بله

بیشتر بخوانید:

مردان به این دلیل به بیوه های سیاه نزدیک نشوند !
فیلم لو رفته از اسپایدرمن (مردعنکبوتی) واقعی
رد پای عنکبوت “بیوه سیاه” در شهر لار

ثبت دیدگاه