چاپ کد خبر: 43139
29 دی 1399

ماجرای ربودن مهندس بازنشسته توسط زن صیغه ای در سایت ازدواج موقت

به گزارش گروه حوادث اول فارس ، زن جوان وقتی فهمید شوهر صیغه ایش بدون پرداخت مهریه قصد جدایی دارد با اجیر کردن دو مرد، نقشه ربودن و سرقت از او را اجرا کرد.
بر اساس این گزارش،  اواخر آبان مرد میانسالی به دادسرا رفت و از ربوده شدن خودش و سرقت اموالش خبر داد. این مرد ۶۰ ساله گفت: من مهندس بازنشسته هستم، همسرم سال‌هاست که به بیماری سرطان مبتلا شده و من هم به خاطر بیماری وی و مشکلاتی که داشتم با زن جوانی به‌نام شهلا در سایت ازدواج موقت آشنا شدم. او از همسرش جدا شده بود و با دخترش زندگی می‌کرد. شهلا را به عقد موقت خودم درآوردم و قرار شد هر وقت همسرم خوب شد از او جدا شوم. با گذشت چهار سال وقتی حال همسرم خوب شد دیگر عقد موقتم را تمدید نکردم و همه حق و حقوق شهلا را هم دادم اما او اصرار به ادامه زندگی با من داشت. تا اینکه چند روز قبل شهلا با من تماس گرفت و خواست برای او دارو تهیه کنم. من هم داروهایش را گرفتم اما وقتی وارد خانه‌اش شدم ناگهان دو مرد جوان وارد خانه شدند. مرد میانسال ادامه داد: شهلا آنها را خواهرزاده‌هایش معرفی کرد. مردان جوان با تهدید چاقو سه فقره چک ۱۰۰ میلیون تومانی، یک چک ۲۰ میلیونی و سفته ۱۵۰ میلیون تومانی از من گرفتند و ۶۰ میلیون تومان موجودی حسابم را هم به‌صورت کارت به کارت خالی کردند. با شکایت مرد میانسال تحقیقات برای دستگیری شهلا و دو مرد جوان به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ویژه سرقت آغاز شد.
 تا اینکه دو هفته بعد وقتی شهلا مخفیانه به خانه‌اش برگشت او را دستگیر کردند. متهم در بازجویی‌ها درباره همدستانش گفت: آنها  خواهرزاده هایم نیستند، بلکه دو برادر هستند که در فضای مجازی با آنها آشنا شدم. شوهرم مهریه ام را نمی‌داد و مرا کتک می‌زد به همین خاطر تصمیم به انتقام گرفتم. با اعترافات شهلا دو برادر نیز دستگیر شدند آنها که هر دو سابقه کیفری دارند به همدستی با شهلا اعتراف کردند. به دستور بازپرس قدیر احمدزاده، متهمان در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم قرار گرفته و تحقیقات در این پرونده  ادامه دارد.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

امیر دوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۷:۳۶

اینکار از اول اشتباه بود جناب مهندس…

آخرین اخبار