ماجرای قتل هولناک پسر جوان یاسوجی توسط پدرش

اسلجه شکاری

به گزارش اول فارس ، فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشته شدن پسری به دست پدر خود در شهر یاسوج خبر داد و گفت: فرد قاتل پس از ارتکاب قتل، خود را به ماموران معرفی نمود.

سردار سرتیپ دوم ستاد «کیقباد  مصطفایی» افزود: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تیراندازی در شهرک امام حسین(ع) شهر یاسوج، ماموران کلانتری به سرعت در محل حاضر شدند.

وی اظهارکرد: پس از حضور پلیس و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد تیراندازی مربوط به دعوای خانوادگی بین یک پدر و پسر می باشد که طی آن پدر ۴۵ ساله با شلیک اسلحه شکاری به سمت پسر ۲۲ ساله خود، موجب قتل او شده است.

به گزارش اول فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس کهگیلویه و بویراحمد، این مقام ارشد انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان با اشاره به اینکه اسلحه بکار رفته در وقوع این قتل کشف و ضبط شد و قاتل جهت تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی استان منتقل که در تحقیقات  مقدماتی به صراحت به قتل فرزند خود بعلت اختلافات خانوادگی اعتراف کرد، بیان کرد: موضوع قتل این  پسر جوان توسط ماموران پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد با نظارت مقام قضایی مربوطه در حال بررسی است.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

نیکی پنجشنبه , ۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲

چقد ناراحت کننده است واقعا…کاش جلوی خشونت ها گرفته بشه که شاهد چنین چیزایی نباشیم…قطعا این پدر الان عذاب وجدان شدید داره?

آخرین اخبار