چاپ      کد خبر: 13136
22 شهریور 1398

ماجرای محکومیت زن شیرازی به جرم خوانندگی در ابیانه | متهم مورد نظر کجاست؟!

نتیجه تصویری برای فرار به خارج

دادستان عمومی و انقلاب کاشان گفت: مطالب انتشار یافته مبنی بر محکومیت فردی به جرم خوانندگی در فضای مجازی صحت ندارد.

به گزارش اول فارس ، محمد تکبیرگو پنجشنبه شب در این زمینه اظهارداشت: امروز در فضای مجازی مطالبی منتسب به بنده نشر شد که هم موجب شگفتی و هم تاثر است.وی از همگان خواست تا تقوای الهی پیشه کرده و نسبت به نقل قول‌ها دقت داشته باشند.

امروز صبح برخی کانال‌ها و سایت‌ها از صدور حکم ۱۰ سال حبس برای یک زن به جرم خوانندگی در روستای تاریخی ابیانه خبر داده بودند.

اواخر اردیبهشت امسال، انتشار فیلم‌ها و تصویرهایی از آوازخوانی یک زن بدون حجاب از اهالی استان فارس (نگار.م) در میان جمعی از گردشگران در روستای تاریخی ابیانه، واکنش هایی را از سوی برخی کاربران در فضای مجازی به دنبال داشت.

فریدون الهیاری، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان نیز پیش‌تر عنوان کرده بود: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته، این اقدام در روستای تاریخی و گردشگری ابیانه مربوط به سفری گروهی و دوستانه بوده و ارتباطی با تورهای گردشگری مجوزدار زیر نظارت، نداشته است.

این در حالی است که  زن خواننده  شیرازی مشهور به ” ن .معظم ” چندی بعد از ماجرای ابیانه و احضار به دادگاه به اتهام آواز خوانی در ملاء عام و عدم رعایت شئونات در تور گردشگری در ابیانه  بهمراه همسرش  از کشور خارج  شده است .

 

 

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار