• 25 / دی 1397 / 12:51
  • شناسه خبر : 3606

مالکیت فاطمه حسینی نماینده مجلس بر ویلای دارای تخلف در لواسان تائید شد

مالکیت فاطمه حسینی نماینده مجلس بر ویلای دارای تخلف در لواسان
اول فارس :  به دنبال بازتاب‌های رسانه‌ای موضوع ساخت و ساز یک ویلا منتسب به «سیده فاطمه حسینی» نماینده مردم تهران در مجلس در یکی از محله‌های لواسان واقع در شمال استان تهران، معاون شهرسازی و عمران شهرداری لواسان گفته «بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد پروانه ساخت پلاک ثبتی ۱۹.۷۹۲ که در رسانه‌ها مطرح شده به نام ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) صادر شده است».
اطلاعات ارسالی امروز این شهرداری نیز حاکیست: در تاریخ ۹۳/۲/۷ آقای سید هانی میرمحمدی با وکالت کاری مورخ ۹۳/۱/۳۱ از سوی ستاد اجرایی، درخواست پروانه ساختمانی خود را به شهرداری ارایه کرده است.

بر اساس این درخواست، شهرداری در سال ۱۳۹۵ پروانه را به نام مالک واقعی (ستاد اجرایی) صادر کرد و این در حالی است که برابر اسناد ارائه شده ستاد اجرایی در سال ۱۳۹۴ سند انتقال اجرایی به نام آقایان سید هانی، سید هادی میر محمدعلی و خانم سیده فاطمه حسینی تنظیم شده است.

مسئولان شهرداری لواسان در پاسخ به این پرسش که باوجود انتقال ملک چرا پروانه به نام ستاد صادر شده؟ اعلام کردند: ستاد، ملک را فروخته و وکالت به نامشان (خریداران) زده؛ اما، چون سند به نامشان نشده، به نام ستاد، پروانه صادر شده است. ‎

منبع: ایرنا

بیشتر بخوانید:

ثبت دیدگاه