• 24 / اسفند 1401 / 15:55
  • شناسه خبر : 106622

مامور جدید پست دبی از آسمان میرسد

پس از صدور مجوز برای آغاز آزمایش خدمات UPS بزرگ تحویل بسته، حالا امارات یک قدم به تحویل بسته‌های پستی نزدیک‌تر شده است.

به گزارش اول فارس  به نقل عربین بیزینس از استفاده از هواپیماهای برخاست و فرود عمودی (eVTOL) برای ارسال بسته در سراسر امارات می‌تواند موجب سرعت بخشی به پروسه ارسال و دریافت محموله‌های کوچک شده و منفعت بسیاری برای محیط زیست داشته باشد.

ماه گذشته شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس و نخست وزیر امارات و حاکم دبی، طراحی ایستگاه‌های هوایی در شهر و منطقه ایستگاه‌های در نظر گرفته شده برای فاز آغازین این عملیات‌ها را تایید کرد.

آزمایشگاه مقررات امارات در دبیرخانه عمومی کابینه، مجوز یک هواپیمای باربر الکتریکی را به عنوان بخشی از تلاش‌های خود برای ترویج حمل و نقل پایدار و سازگار با محیط زیست، و افزایش پایداری صنعت باربری هوایی در امارات صادر کرده است.

هدف این مجوز کاهش انتشارات کربنی از طریق ترویج به کارگیری انرژی پاک و استفاده از فناوری و نوآوری در جهت بازتعریف لوجستیک آینده این بخش و تاثیر آن بر محیط زیست و شرایط اقلیمی است.

با این مجوز، UPS می‌تواند عملیات باربری خود را با استفاده از یک هواپیمای پایدار جدید دارای مشخصات و استانداردهای بین‌المللی مورد پذیرش سیستم حمل و نقل هوایی و بار الکتریکی آغاز کند.

بیشتر بخوانید:

رئیس دولت امارات نوروز را تبریک گفت
افتتاح اولین کارخانه گوشت صدرصد گیاهی خاورمیانه در دبی
” غیاث ” اَبَرخودرو جدید پلیس ، شاسی‌بلندی با تکنولوژی آینده +عکس

ثبت دیدگاه