چاپ کد خبر: 128817
25 آذر 1402

متولدین هر ماه تا چه مدت کینه به دل میگیرند؟

معمولا کینه نگه داشتن باعث  احساس ناخوشایندی در ما می شود.شاید شما تابحال در دعوا با یک فرد در سمت بخشنده بودید، و یا خودتان آن فرد کینه توز بودید. این ویژگی شخصیتی می تواند با طالع بینی ماه تولد مرتبط باشد. با خواندن ادامه مطلب درمی‌یابید متولدین هر ماه تا چه مدت کینه ای هستند.

متولدین هر ماه چه مدت کینه به دل میگیرند

فروردین
فروردین ماهی های خوش انرژی و البته گاهی کم دقت، اگر با کسی دچار اختلاف شوند و از او کینه ای بدل بگیرند، نهایتا ۲۴ ساعت در این وضعیت باقی خواهند ماند و بعد از مدت کوتاهی همه چیز را فراموش میکنند.

اردیبهشت
شاید کینه ای ترین فرد این لیست، متولدین اردیبهشت ماه باشند که توانایی در نگاه داشتن کینه از دیگری را تا آخرین روز عمرشان دارند. برخلاف اینکه در تمام لیست های قبلی اردیبهشت ماهی ها اغلب جزو بهترین ها بودند، در این لیست جایگاه خوبی ندارند چراکه با کینه نگه داشتن تا زمان مرگ، خود را به عنوان منفی ترین عضو این لیست ثبت میکنند.

خرداد
در میان ویژگی های مثبت خرداد ماهی ها، اشاره ای به اینکه چندان کینه ای نیستند نشده بود اما از آنجا که طالع بینی چینی پر است از شگفتی، باید بگوییم متولدین خرداد ماه در لیست کینه ای ترین متولدین ماه ها، جایگاه خوبی دارند و از قرار معلوم خیلی کینه بدل نمیگیرند و شاید کمتر از ۱ دقیقه، ناراحتی از فرد مقابل را به دست فراموش می سپارند.

تیر
اینطور که پیداست، تیر ماهی های باهوش و زیرک هم مثل متولدین اردیبهشت، کینه را مدتها در دل خود حفظ کرده وبه راحتی فراموشش نمیکنند برای همین توصیه می شود در رفتار با زنان و مردان تیرماهی، کمی بیشتر حواستان را جمع کنید.

مرداد
از آنجا که احساس در خصوصیات متولدین مرداد ماه جایگاه خاصی دارد و اغلب کارهایشان را با در نظر گرفتن این ملاک مهم انجام میدهند، در باب اینکه کینه از طرف مقابل بدل بگیرند یا نه هم، به این توجه می کنند که شخص مورد نظر کیست و چه رابطه ای با او دارد؛ بعد از این ملاک مهم، تصمیم میگیرند که کینه از آن فرد را چه مدت در دل خود نگاه دارند.

شهریور
شهریور ماهی ها که به با معرفت بودن و از خودگذشتگی برای دیگران شهرت دارند، اگر از رفتار یا صحبت کسی ناراحت شوند کینه ای از بدل میگیرند و اتفاقا چندین ماه هم خود را درگیر این ناراحتی می سازند ولی با یک اتفاق ساده و ناگهانی، همه چیز را فراموش می کنند.

مهرماه
شاید در میان متولدین ماه های سال، این مهر ماهی ها هستند که کمترین مدت زمان کینه بدل نگاه داشتن را بخود اختصاص میدهند. مهرماهی های خوش قلب که اغلب آنها را افرادی مغرور و خود شیفته هم توصیف می کنند، سعی می کنند کینه ای از دیگری در دل خود نگاه ندارند و با فراموش کردن، روح خود را سبک کنند.

آبان ماه
پس مشخص شد یکی از جواب ها برای سوال کینه ای ترین افراد متولد چه ماهی هستند، آبان ماهی ها می باشند. آبان ماهی هایی که تا حدودی حسادت در آنها بیشتر به چشم می خورد و گاهی برای رسیدن به هدف خود حتی حاضرند پا را فراتر از اصول بگذارند، از قرار معلوم نسبت به بقیه کینه ای ترند.

آذر ماه
متولدین آذر ماه که به خوش شانسی و بخت بلند شناخته می شوند و در رفتارشان زیرکی و سیاست خاصی دارند، در مورد کینه توزی خیلی سخت گیر نیستند و مدت زمان ناراحتی آنها از دیگری شاید چند روز بیشتر نباشد و به سرعت این دوره به پایان برسد. احتمالا آذر ماهی ها ترجیح میدهند بجای درگیر کینه دیگری شدن، روی اهداف خود متمرکز بمانند.

دی ماه
و اما دی ماهی های دل نازک که خوش قلب که به عنوان افرادی با دیسیپلین و بسیار تأثیر گذار و بانفوذ شناخته می شوند، در این لیست هم درخشان ظاهر شده اند. از قرار معلوم و طبق اطلاعات طالع بینی چینی، زنان و مردان دی ماهی به هیچ وجه ذهن خود را با کینه از دیگری مشغول نمی سازند و هر اتفاقی را در همان لحظه یا ساعتی بعد فراموش می کنند.

بهمن ماه
زنان و مردان بهمن ماهی که اهمیت ویزه ای به غرور و حد و مرزهای خود میگذارند، وقتی از شخصی ناراحت باشند و رفتار دیگری آنها را آزرده خاطر ساخته باشد، به راحتی این مسئله را فراموش نمیکنند و احتمالا مدتها و ماهها در ذهنشان با این کینه درگیر خواهند بود اما بالاخره پس از یک سال از این وضعیت خسته شده و آن را کنار میگذارند.

اسفند ماه
متولدین اسفند که اغلب دوست دارند خود را مشغول اتفاقا مثبت و شاد کنند، اگر با صحبت یا رفتار شخصی ناراحت شده باشند مدتی با کینه از آنها، مشغول می مانند اما در نهایت وقتی می بینند این وضعیت فایده ای ندارد، ترجیحشان بر فراموش کردن و حذف کینه از دل و ذهنشان است.

منبع:نمناک

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار