• 04 / خرداد 1401 / 14:58
 • شناسه خبر : 84698
 • منبع خبر: زومیت

اظهار نظر مدیرعامل اسنپ در باره تغییر و افزایش نرخ کرایه ها

مدیرعامل اسنپ اعلام کرد با رایزنی با نهادهای مختلف ازجمله ستاد تنظیم بازار، پس از دریافت مجوزهای لازم افزایش نرخ مصوب سال ۱۴۰۱ برای اسنپ اعلام می‌شود.

گروه شرکت‌های اسنپ در مراسمی، گزارش سالانه عملکرد این گروه در سال ۱۴۰۰ را رونمایی کرد. در این مراسم که برای اولین‌بار هم‌بنیان‌گذاران خارجی این گروه نیز سخنرانی کردند، وضعیت زیرمجموعه‌های گروه اسنپ شامل اسنپ (تاکسی اینترنتی)، اسنپ‌فود، اسنپ‌دکتر، اسنپ‌باکس، اسنپ‌مارکت، اسنپ ونچرز و… مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این مراسم، محمد خلج، مدیرعامل اسنپ، گفت روزی که تصمیم به برگزاری این رویداد گرفتند، بسیاری خوشحال بوده‌اند که پس از بهترشدن وضعیت کرونای کشور، دوباره فرصت کنارهم جمع‌شدن را پیدا کرده‌اند. وی با ابراز تأسف از اخبار دو هفته اخیر و اوضاع اقتصادی کشور، به نگرانی مجدد درخصوص فعالیت خود در این بازار اشاره کرد.

خلج افزود درحال‌حاضر همه‌جا صحبت از افزایش قیمت‌ها و وضعیت نامعلوم آینده است. وی درادامه گفت:

اسنپ به‌عنوان شرکت حمل‌ونقل درون‌شهری خودش را هم دربرابر درآمد کاربران راننده و هم دربرابر هزینه‌ی کاربران مسافر مسئول می‌داند. بنابراین، برقراری تعادل بین این دو نیاز باتوجه‌‌به شوکی که به بازار وارد شده، برای ما وظیفه سنگینی است.

او تأکید کرد که بدون شک خواسته‌های هر دو گروه از کاربران اسنپ منطقی است و ادامه‌ی فعالیت اسنپ هم در گرو رضایت هر دو گروه است؛ زیرا هم رانندگان که در‌صورت کم‌بودن قیمت‌ها از فعالیت در این ناوگان دلسرد می‌شوند و هم مسافران که شاید رفته‌رفته ناچار شوند رفت‌وآمد با اسنپ را از سبد مصرفی خود حذف کنند.

خلج اعلام کرد تاکسی‌های اینترنتی هم براساس مصوبات مربوط به نرخ افزایش تاکسی‌های اینترنتی افزایش قیمت سالانه را متناسب با نرخ تورم اعمال خواهند کرد.

در همین زمینه، امروز محمد خلج، مدیرعامل اسنپ، در گفت‌وگو با زومیت درباره خبر تصمیم رانندگان اسنپ برای اعتصاب به‌دلیل قیمت‌ها اعلام کرد که پیگیر خواسته‌های رانندگان ناوگان این شرکت است. او تأکید کرد که اسنپ همواره دردسترس و بهینه بودن قیمت را مأموریت اصلی خود می‌داند.

در این مراسم گروه شرکت‌های اسنپ، او به رایزنی برای تغییر تعرفه‌های تاکسی‌های اینترنتی اشاره کرد و گفت:

درحال‌حاضر، در حال رایزنی با ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان کشور هستیم و پس از دریافت مجوزهای لازم افزایش نرخ مصوب سال ۱۴۰۱ اعلام می‌شود. تمام تلاشمان این است که قیمت سفرهای تاکسی‌های اینترنتی به نحوی تعیین شود که دغدغه‌های معیشتی کاربران راننده و هزینه‌های مربوط به استهلاک، قیمت خودرو و هزینه‌های سوخت تأمین و دغدغه‌های کاربران مسافر هم در تعیین نرخ جدید در نظر گرفته شود.

خلج درادامه سخنرانی خود اعلام کرد که اسنپ جزو شرکت‌هایی است که به‌طور مستقیم با زندگی روزمره مردم ارتباط دارد؛ به‌همین‌دلیل، وظیفه خودش را در حوزه مسئولیت اجتماعی سنگین‌تر می‌داند.

او اعلام کرد که در سال گذشته به اشکال مختلفی تلاش کرده‌اند تا مسئولیت اجتماعی خودشان را درقبال جامعه بیش‌ازپیش انجام دهند. طبق اظهارت خلج، در این زمینه اسنپ ۵ طرح در بخش نیکوکاری اسنپ‌کلاب با کمک خیریه‌های معتبر اجرایی کرده است که نتیجه آن بیش از ۵۹۱ هزار بار مشارکت کاربران در این طرح بوده است.

مدیرعامل اسنپ یادآور شد که این شرکت تلاش کرده است با معافیت از کمیسیون بیش از ۱۵ هزار کاربر راننده و تخفیف‌های ویژه (مانند کد تخفیف اتیسم، واکسیناسیون و مؤسسات خیریه) بتواند اقشار مختلف جامعه را حمایت کند.

در بخش‌های دیگر از سخنرانی مدیرعامل اسنپ او با اعلام اینکه به تبدیل‌شدن ایده نوآورانه به شرکت موفق و بزرگ افتخار می‌کنند، گفت:

در مسیر رشد گروه، اگرچه افراد بسیاری تلاش کردند تا سرعت ما را کم کنند، ما بیشتر از آن‌ها تلاش کردیم تا بحران‌ها را پشت‌سر بگذاریم و ریسک کردیم و برای بهترشدنمان شبانه‌روز تلاش کردیم.

او تأکید کرد که هدف اولیه اسنپ راحت‌کردن زندگی روزمره مردم بوده و حالا خوشحال هستند که بعد از ۷ سال توانسته‌اند این هدف را در بخش‌های مختلف زندگی از درخواست خودرو، موتور و وانت گرفته تا رزرو بلیت و هتل، خرید سوپرمارکتی و مشاوره پزشکی توسعه دهند. به‌باور او، حالا دیگر هر جایی که قرار است ایده به کاری بزرگ و سودآور تبدیل شود، نام «اسنپ» شنیده می‌شود.

افتخار به دستاورد‌های اسنپ

درادامه مراسم، دو هم‌بنیان‌گذار خارجی گروه اسنپ، یعنی ایاد الکسار و محمود فوز، نیز با ارائه آماری از رشد گروه اسنپ در ۷ سال گذشته اشاره و اعلام کرده‌اند که دستاورد‌های گروه اسنپ در خاورمیانه از افتخار‌های آن‌ها است.

ایاد الکسار، هم‌بنیان‌گذار گروه اسنپ، در سخنرانی خود به مشکلات و موانع موجود بر سر راه توسعه این گروه اشاره کرد و گفت:

در راه توسعه محصولات اسنپ با مشکل مختلفی روبه‌رو بودیم. خیلی از محصولات را به‌دلیل تحریم‌ها مجبور شدیم خودمان بسازیم. از اسنپ کلاد گرفته تا اسنپ مپس.

او رسیدن اسنپ به جایگاه فعلی را با وجود تحریم‌ها دستاوردی خارق‌العاده دانست. البته الکسار در سخنرانی خود به ضعف‌های اسنپ هم اشاره و اعلام کرد که در تلاش هستند تا این ضعف‌ها را برطرف کنند. او در این زمینه توضیح داد:

قطعاً در ۷ سال گذشته اشتباه‌هایی هم کرده‌ایم. شبکه‌های اجتماعی را می‌بینم و انتقادها درباره سرویس‌هایی همچون غذا و تاکسی را می‌خوانم. هر روز انتقادها را می‌خوانم تا بهتر شویم. می‌خواهیم هر روز کمی خودمان را بهتر کنیم. ممنونم که از ما انتقاد می‌کنید.

درادامه محمود فوز، هم‌بنیان‌گذار دیگر گروه اسنپ، گفت که آن‌ها با تیمی ۱۰ نفره شروع کرده‌اند و حالا تعداد نیروهای این گروه به بیش از ۵ هزار نفر می‌رسد.

او با اشاره به مشکلاتی که کرونا برای سرویس‌های مختلف این گروه ایجاد کرده، گفت:

ما یکی از بزرگ‌ترین سرویس‌دهندگان در حوزه حمل‌ونقل هوشمند هستیم. در دو سال گذشته، دوره بسیار سختی را به‌علت کرونا پشت‌سر گذاشته‌ایم. سفارش‌ها بسیار کم شد؛ اما به‌خاطر اتحاد و درکنارهم‌بودن توانستیم سرویس‌های خود را رشد و سرویس‌های جدیدی را در این دوران معرفی کنیم.

طبق اظهارت فوز، سروس اسنپ ۴۳ درصد در حمل‌و‌نقل رشد کرده است و راه بیشتری برای رشد دارد. به‌باور او، داشتن بیش از ۳ میلیون رکورد سفر روزانه در کشوری با بیش از ۸۰ میلیون نفر، عددی شگفت‌انگیز است. او تأکید کرد که اسنپ سهم بیش از ۹۰ درصدی در بازار حمل‌ونقل هوشمند دارد.

بیشتر بخوانید:

حرف حساب و درد دل رانندگان با «اسنپ» / اقدام جدید اسنپ برای تنبیه مسافران!
ماجرای شکایت تپسی علیه اسنپ چه بود که اسنپ محکوم شد؟
جابجایی مسافر بین شهری توسط تاکسی های اینترنتی اسنپ ، تپسی ، ماکسیم و..ممنوع

ثبت دیدگاه

 • حمید

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  من هم بودم همین حرفها رو می‌زدم،نه به حمالی ،ادامه اعتصاب ،


 • ناشناس

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  اگر نرخ کرایه مثال کرایه ی مسیری که درسال ۱۴۰۰ بصورت شناور بین ۱۵تا۲۳هزار بوده ، امثال باتوجه به افزایش تورم و گرانی همه چیز باید بین ۲۵هزار تا۳۵هزار تومان برسد


 • بنده خدا

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  مگه ماشین نون میده .بلکه موجب مرگ تدریجی راننده خانواده و ماشین و پایان زندگی با مشقت


 • ناشناس

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  نرخ کرایه های اسنپ حداقل حداقل یعنی باید دو تا سه برابر شود مثلا کرایه ی مسبری که ۱۷تومن بوده باید بشود ۳۴هزار


 • ناشناس

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ خعلی بی … ی بار تو این مدت نگفته اقا ما از سهم خودمون که حقمون نهایتا ۵ درصده با این کیفیت خدمات، الان ۲۱ درصد داریم برمیداریم بعلاوی ۵۰۰ تومن عوارض از حق راننده،کم میکنیم اینبارو تا به دو گروه فشار نیاد… دزد شیک پوش


 • بهزاد

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  🤥🤥🤥🤥🤥🤥


 • ناشناس

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  بیشتر ب فکر جیب خودشان هستن


 • س م

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  جناب خلج همه ی این افتخاراتی که آنها را لیست میکنیدوبرمیشمارید فقط وفقط درجهت منفعت خودتان وشرکا یا صاحبان اندک سرمایه ایست که شما آن را اداره میکنید وبااجاره یا خرید یک ساختمان ویک اپلیکیشن کپی شده وارداتی که ایرانیزه اش کرده اید بسیاربسیاربیشترازآنچه که فکرش را میکرده اید وپیش بینی کرده بوده ایدپول به جیب زده ایدوسودی یکطرفه که حاصل رنج عده ای راننده ی مستاصل با اندک سرمایه اشان یعنی خودرو وجانشان است به حسابتان سرازیرمیشودوخداروشکرشرایط کشورهم بروفق مرادتان است وآنقدربدبختی وبیکاری وفقرگریبان مردم را گرفته که بدون هیچ امتیاز ومزایایی تبدیل به فرمانبران شما شده اندوتا بخواهند بفهمندبازنده ی این کارندیکی دوسال گذشته وهمین مدت برای شرکت معظم اسنپ کافیست.


 • امیر

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  … اصلی و… بزرگ خود اسنپ است فقط و فقط به فکر جیب خودشه نه راننده و نه مردم کاملا یک طرفه است…


 • Mm

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام.جدای از نرخ کرایه بایستی تعداد نفرات و ساعات قفل شدن در ترافیک هم محاسبه شود. نمیشود مسیری که ۶ تا ۷ کورس است از قرار هر کورسی ۳۰۰۰ ت یعنی ۲۱۰۰۰ ت را برای ۵ نفر لحاظ کرد که در این صورت یعنی هیچ بیکار خانه بمانی بهتر است تا استهلاک خودرو داشته باشی انهم با این گرانی سرسام اور قطعات خودرو و جولان قطعات بی کیفیت. یا مسافر بزنی و در ترافیکی قفل شوی که ساعتها طول میکشد.


 • Reza1957

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  دو ماه از سال گذشته کرایه ها همون قیمت پارساله همه چی چن برابر شده تازه میخوان رایزنی کنن آیا موافقت بشه یا نه اونم اگه بشه قطعا کمتر از تورمه
  فقط پدر راننده و ماشینش در میاد راننده بازنده هست درآمد به ریال هزینه به دلار


 • حامد

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  من بعنوان مسافر از همینجا اعلام میکنم که اسنپ رو تحریم میکنم چون به حقوق مصرف کننده احترام نمیزاره و فقط بفکره سوده کلان و میلیاردی خودشه نه منه مسافر راضی ام ۳۰ هزار تومن کرایه بدم و نه راننده راضیه ده ها درصد از کرایه رو بردارید ، عوارض شهرداری رو هم از منه مسافر کم میکنید و هم از راننده؟ دوبل میخورید؟ 😠😠😠😠😠😠😠😠


 • ناشناس

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  خدایا شکر یک هفتس اسنپ روشن نکردم


 • ناشناس

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  تو اگر راست میگی به فکر راننده ومسافر هستی چرا از کمسیون خودت کم نمیکنی مثلا بجای گرفتن بیستو دو درصد کمسیون و عوارض بگیر پنج درصد تا هم به مسافر فشار نیاد نه به راننده شما فقط به فکر جیب گشاد بیصاحب خودتان هستید وبس من نمیگم مسافر ضرر نمیکنه ولی مسافر حق انتخاب داره ولی رانندا چی ایا کاری هست که من راننده برم انجام لدم و خرج زنو بچم رو در بیارم چندتا شرکت سر زدم برای کارگری نمیگم با سوادم ولی فوق دیپلم دارم هر جا رفتم برای کارگری دیدم پرسنل شرکت از نگهبانی بگیر تا داخل افغانی هستن کار فرمامیگه میتونی با حقوق اینها کار کنی و هیچ گونه مزایا هم نگیری بیا کار کن یعنی چقدر ماهانه چهار تا پنج ملیون با اضافه کاری ما چکار باید بکنیم اقای … داری چکار میکنی


 • ناشناس

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  فعلا تا قیمتها عادلانه بشه


 • ناشناس

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  واقعا اگر مسولین دل سوز مردمن بیان اسنپ بیارن تو بورس واگذار کنن تا دست اجنبی هم کوتاه بشه میلیاردها تومن از پول مردم به جیب عربستانی به اسم ارز مسافرتی خارج میشه…ملت هم نمیدونه..


 • ایرانی

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  میدونید چیه اسنپ فراموش کرده که این راننده ها بودن که با هر سازی که اسنپ زد رقصیدن و الان اسنپ به این جایگاه و سود دهی رسیده ولی راننده هایی که شما رو به اینجا رسوندن چی سهم آنها از این هم سود و پیشرفت غیر از یه ماشینی که توی این سالها داغون شد وخانواده هاشون که با حداقل ها زندگی کردن چی میشه آنها کجای این معادلات شمان سودش برای اسنپ فقر وبدبختی روزافزون برای راننده ها وحسرت وغمش سهم خانواده های این راننده ها


 • ناشناس

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  چراازکمسیون خودش کم نمیکنه همه چیزا راننده گرفته میشه مالیات شهرداری اینترنت پول تلفن بابنزین سه هزار تومنی چراکمسیونش رامن نمیکنه مفت ومجانی ازهرسفرهفده عالیست درصدمیزنه به جیب واقعاکه افتخار هم داره


 • مهدی

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  یکی میدنه بگه جریان تاکسی سندباد چه بود چقدر اگهی وتبلیغات شد واخرش هیچی بله سندباد هوی اسنپ بود که کرایه ها رو تعغیر نده ومثل شرکت واحد کار کنه ووبعلاوه بیمه راننده زنده شد


 • محمد

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ خودش دزده هیچ ناوگانی بیست درصدو نمیگیره اینجا بیسته قیمتها پایینه استحلاک بالا، مسافر برا من اینترنتی۹۹تومنزده اسنپ۹۰تومن برا من زده چند بار زنگ بزنم؟ خدایی این روند کرایه ها ما راننده ها اسنپو ول میکنیم میریم جای دیگه و میریم باربریا کار میکنیم


 • ناشناس

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ تو برنامه اش پیام به رانندگان میده میگه کرایه ها افزایش پیدا کرد پس کو هنوز کرایه پایینه.بیمه تامین اجتماعی رانندگان چی شد.


 • مهدی

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام اسنپ ۵۰۰ تومانی این چالش کرایه ۵۰۰ تومن بین مسافر وراننده را چه سودی میبری مگه ۵۰۰ تومنی کسی داره مسافر هم نمی خواد اعتباری بده مدیونی با کیه


 • ناشناس

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ فقط به رانندگان میگه کرایه ها افزایش پیدا کرد پس کو .بیمه تامین اجتماعی رانندگان چی شداسنپ


 • احمد

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  فقط کرایه پایین نوید برادرا


 • حسین اردبیل

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  واقعا براتون متاسفم اقای خلج که با…اینقدر به خودتون افتخار میکنین . این پولا خوردن نداره من راننده اسنپ بابت هر ریالش اون دنیا حلقومتو فشار میدم تا جونت دراد مطمئن باش


 • غریبه

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  دوستان کرایه پایین نرید دیگه لازمنیست تو اینترنت حق خودتون رو گدایی کنید.


 • ابراهیم ناصری

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام جان عزیزترین کستون اسنپ نرید … تو این تورم ماشین خودتون را ..


 • مولا

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام اصلا … ایرانی نیست که دلش برای راننده یا مصرف کننده بسوزه


 • ماریار

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  آقای خلج عزیز پز چی رو میدین اگه میبینید من وامثال من داریم برای شما حمالی میکنیم فقط وفقط به دلیل شرایط وحشتناک اقتصادی هست وگرنه هیچ کس برای شما تره هم خرد نمیکنه ۹۹درصد از روی ناچاری دارن براتون حمالی میکنن


 • علی

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام اسنپ وتپسی هم باید مصل راننده کمیسیونشون شناور باشه


 • امیر

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  حالا همه چی اعم از خوراک و پوشاک و خودرو و…. گران شده اونا شمارو نگران نمیکنه که به کارمند یا کارگر فشار بیاد چون شما به فکر جیب خودتون هستید اینجا ادای قربانیارو در نیارین کرایه اینقدر پائین هست که این پولی که سفیر در میاره فقط خرج استهلاک میشه خدا نکنه ماشین خراب بشه در آمد ۱ ماه رو باید بدی صرف مخارجش شما اگه دغدغه و نگرانی داری کمیسیونتون رو بیار پائین و حد اقل لوازم یدکی وارد کن با همون قیمتی که کرایتونو می‌سنجند ببین اصلا جور در میاد ۲ روزه جم میکنی میری،اوضاع کشور داغونه که اگه نبود همون سال ۹۵ که اومدی تا اینجا ادامه نداشتی مردم مجبور هستن دارن با تنها سرمایه خودشون خرج زندگیشون رو در میارن خرج خودشون زن بچه اجاره خرج خونه بعضیا مریض هستن پول دوا دکتر میدن تو جای داغون شهر یارو ماهی ۵ ملیون داره اجاره میده با پرایدی که شده ۲۰۰ ملیون داره ماهی ۱۵ تومن در میاره که اونم داره کمیسیون پول اینترنتو بنزینو استهلاک میده مردم مجبورن شما دارین ضعیف کشی میکنید


 • علی

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  مسلما از سر ناچاری هم منه نوعی و هم بقیه ی دوستان اومدن اسنپ . چه با موتور ، چه با ماشین. فقط هر یک ماه یک بار پیام از طرف اسنپ میاد ، میگه لطفا نظراتتون رو بدید . ببین خلج ، نمیگم آقای خلج. خلج تو به فکر منافع خودتی و بس . میدونی و میدونیم . گربه بخاطر رضای خدا موش نمیگیره . بارها به اسنپ تماس گرفتم ، از وضع موجود . کارشناس ها میگن صبر داشته باشید ، انشاالله درست میشه . کدوم انشاالله . بخدا همش حرفه . خدا اگه وجود داشت این اوضاعمون نمیشد .


 • ناشناس

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  کرایه پایین کمیسیون بالا سهمیه بنزین دیر میدن تابستون کولر نزنید


 • مهناز فراهانی

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  متاسفم برات اقا خلج ، من یه زن هستم امروز از ۹ صبح پشت فرمون بودم تا ۹ شب به لطف کرایه هات که انقد خوبه نتونستم حتی سیصد تومن دخل بندازم از پونک به زعفرانیه ۲۸ تومن اخه انصافت کجاس مرد 😔😔😔😔😔


 • مهناز فراهانی

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  متاسفم برات اقا خلج ، من یه زن هستم امروز از ۹ صبح پشت فرمون بودم تا ۹ شب به لطف کرایه هات که انقد خوبه نتونستم حتی سیصد تومن دخل بندازم از پونک به زعفرانیه ۲۸ تومن اخه انصافت کجاس مرد 😔😔😔😔😔


 • مجید

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  این آدمایی که باپول کمیسیون ماشکمشون سیرشده ازگرسنگی راننده هاخبر ندارن هرچقدرم من وامثال من بگیم کرایه پایین کارنکنید


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ حق ناحق میکنه به ضرر راننده.. مطمئن باشید اسنپ میخوره زمین..با این روشی که داره کل راننده اسنپ میرن بیرون


 • ایرانی

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ فقط فکر جیب خودشه اگه کرایه رو پایین نگه داشته برای اینکه هم با رانندگان برده داری مدرن و اداره کنه هم مشتری بیشتر داشته باشه که کمیسیون بیشتر گیرش بیاد اگه راست میگه کمیسیون خودش و ۵ درصد کنه و کرایه رو افزایش نده که به مردمم فشار نیاد


 • فرزاد

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  این حرفهای شما قصه است سوپر مارکت بری پول میخواد و شما حالا حرف بزن. راست میگی از خودت مایه بزار. عزیز دل اگر این راننده ها نباشند باید خودت بیای تو خیابون مسافر ببری پس به فکر راننده ها باش من نمی‌گم مردم آسیب ببینند ولی به یک طرف غش نکن


 • مجتبی

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  آقای حاج تو رو به هر کسی که می‌پرستی کمیسیون از رانند نگیر به خدا قسم نمیس فه


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  خدایاخودت به دادمابرس
  بی عدالتی تاکی
  کرایه ۸هزارتومن
  بایدبری توسوپرمارکت صف وایستی
  سرویسوبگیری ببری طبق۴


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  خدایاخودت به دادمابرس
  بی عدالتی تاکی
  کرایه ۸هزارتومن
  بایدبری توسوپرمارکت صف وایستی
  سرویسوبگیری ببری طبق۴


 • بی نام

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  گدایی از اسنپ بهتره هموطنان عزیزم من مسافربردم پردیس.یه خانم اسنپ گرفته بود.وقتی رفتم مبدا مسافرمرد سن بالابودسوارشدبردم پردیس کرایه هم نداد گفت اون خانم عروس منه می ریزه..شماره کارت دادم بعداز۲روزچندتا فحش و ناسزا اس م اس کرد برام….اسنپ هم درصد کم کرد….منم فقط فحش شنیدم تمام


 • علی

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  شما کرایه هارو پایین نیار ،کرایه بالا بردنتون پیشکش.


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  خدایی کرایه خیلی پایین .پورسانت بالا.خرج ماشین خیلی بالا ..من دیگه نمیرم


 • رضا

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  قابل توجه رانندگان محترم اسنپ وتپسی و…بدون داشتن مدارک رانندگی با تاکسی وبیمه نامه مسافری اگر چنانچه خدای نکرده در تصادفات چه مالی وچه جرحی باید ۳۰درصد مبلغ دیه وخسارت را به بیمه جریمه بدهید وبا توجه به نرخ دیه حداقل برای هر نفر بالای ۱۰۰میلیون تومان می‌شود که اسنپ و….بخاطر منافع خودشون هیچ اطلاع رسانی به رانندگان خود نمیکند چون صلاحیت ثبت دفترچه واوراق رانندگی فقط با سازمان تاکسی رانی وسازمان حمل ونقل کشور میباشد


 • بابک

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام اگر پخش نکنی….هستی احمقی که هم اینترنت هم خرج خودرو و مهمتر اعصاب و وقت خودشو صرف کار در اسنپ میکنه داره پول یامفت کمیسیون برای تریلینوری به نام اسنپ می فرسته بدبخت راننده اسنپ که امیدوار هس پولی ببره به خونش درحالی که سودش همون کمسیونع ضمنا آی راننده قیمت و سقف مسدود شدن سفر اسنپ فقط فقط ۳۵۰۰۰تومان ناقابل هست ارزش خودرو و راننده برای اسنپ همین قدر لطفا …


 • ق ر

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  همین امروز نسبت به ۲ خرداد تا ۳۰ در صد قیمتها در تهران گاهش داشت و بعضی هم تا ۵۰ درصد مسیر ۱۱ کیلومتر ۲۱ هزارتومان در طرح ترافیک حدود ساعت ۱۱ صبح خ کریمخان خ ایرانشهر تا شهرک غرب و…


 • رجب

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  بیا پایین سرمون درد گرفت از ۲۱ اسفند تا حالا کدوم سوخت واریز شده راننده‌ ی طفلک باید از جیبش بنزین۳۰۰۰ هزار تومنی بزنه کرایه ۵۰۰۰ هزاتومنی باقیشم باد هوا


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  فقط وفقط مشکل حق کمیسیونه اگه ۵ درصدش کنن حله . نمیخوان و نمیکنن


 • علی

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  ۳ ساله درامدم هرروز کمتر وکمتر میشه یعنی چی اخه ..چرا به فکر مانیستید هر چی هم اعتراض میکنیم برای این کرایه های کوفتی هی میگید رسیدگی میشه کی رسیدگو میشه کی…. ماشینو پاره کردیم ویه ریال نداریم هر چی در میاریم خرج خونه وزندگی وماشین میشه ماهم زندگی میخایم از کجا بیارم به زن وبچم برسم از کجا بیارم خونه بخرم ۵۰سالم شده وخونه مستاجریم روز به روز کوچیکتر سفره ام روز به روز خالی تر برای اینکه هوای مسافر و داری نه راننده .


 • بی کار

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  بچه‌ها بخدا هرکی تواسنپ کارکنه دیونه است.. حداقل افغانیا پول خوبی میدادن اوناهم الان ازاسنپ‌ استفاده میکنن ..


 • مصطفی

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  با سلام خدمت مدیر عامل اسنپ اقای خلج تورو ب جون هرکی دوست داری ی روز بیا جای ما کار کن بعد میفهمی کرایه های ۷ تومنی و پورسانت ۲۵ درصد اخه کجای دنیا اینجوری ک همه چی چند صد برابر شده اما کرایه اسنپ مال ۵ سال پیش خود مسافر سوار شده میگه من ۵ سال پیش همین مسیرو با همین قیمت الان میرم واقعا بهم برخورد و متاسف شدم از کار در اسنپ موندم چیکار کنم خودتون حل کنید وگرنه کم کم رانندگان کم میشن و ب جایی میرسه ک ۱۰ تا راننده هم تو اسنپ کار نمیکنن چون پول استهلاک و تعمریگاه در نمیاد چه برسه ب قسط و خرج زن و بچه و کرایه خانه میلیونی


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ از خودش .. تر نیست .. اینترنتی


 • وحید

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  منکه باور نمیکنم .همش .. .چیزی به اسم حق راننده در اسنپ و تپسی ووو وجود نداره .کرایه های ۵ سال پیش آژانسهای تاکسی تلفنی رو میدن اونوقت ۱۵ درصد از راننده کم میکنن .هزینه قطعات مصرفی خودرو سر به فلک کشیده اونوقت سرویسهای اینا یا ۷۵۰۰ تومان یا ۱۰ هزارتومان به راننده ارائه میدن .نه بیمه ایی نه رفاهی هیچ .اسنپ کارفیکس هم یک نوع کلاهبرداری جدیده همون لوازمی که از اسنپ کارفیکس زده کلا فیک هستش از بازار خرید کنید ارزونتر از اسنپ پیدا میشه .رانندگان عزیز خطی کار کنید بهتر از اسنپ و تپسی هستش


 • میولی

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  یک کلام همه رانندها واسه اسنپ کارمیکنم خیرش میره جیبه اونا این حرفاشون همش فیلم خودشونن


 • م

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  ی مسیری رو میرفتیم ۱۰تومان او زمان روغن ۷۰هزاری ۱۵هزاربود حالا ۱۰تومان سرجاشه روغن شده ۷۰هزارخیلی خوب پیش میریم ی مسیری رو تاکسی های آزاده میرن روز ۱۵هزار۰شب۲۰من ۴۵۰۰رفتم ۵۰۰نداشت بده ۴۰۰داد حالا این و چکار کنیم


 • محمد

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  ی مسیری رو میرفتیم ۱۰تومان او زمان روغن ۷۰هزاری ۱۵هزاربود حالا ۱۰تومان سرجاشه روغن شده ۷۰هزارخیلی خوب پیش میریم ی مسیری رو تاکسی های آزاده میرن روز ۱۵هزار۰شب۲۰من ۴۵۰۰رفتم ۵۰۰نداشت بده ۴۰۰داد حالا این و چکار کنیم


 • عرفان

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام.. خداوکیل شرم نمیکنی خجالت نمی کشی.. بازم میای نطق میکنی.. دیگه به خدا قسم خیلی روداری


 • سهیل

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  خداشاهده کرایه کلی ترافیکد راه ۱۶تومن بود مشافر بیشتر زد بین چی شده ک مسافر دلش برای ما بااین کرایه ها میسوزه


 • راضی

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  خداروشکر،، تو هشت ساعت کار با اسنپ پونصد تومن درآمد خالص دارم،،، الان سه ساله با اسنپ کار میکنم و خداروشکر راضی هستم،،، فقط باید کرایه پایین را نگیری، خود سیستم برات کرایه بالا میفرسته،،،


 • رضا

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  کرایه زیر ۱۰ تومان نرید.التماس هم فایده نداره.


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام به رانندگان محترم اسنپ چرا فقط حرف میزنید و عمل نمیکنید کافیه فقط… مطمئن باشید همه چی درست میشه خدا با ماست..


 • صائب بهبودی

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  حتماً دولت ساپورتش می‌کنه والا بیست درصد پول کمیسیون ظلمه به راننده است


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  فایده آیی ندارد


 • Taleb

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام اگه میخوایین ب راننده های مظلوم کمک کنیدکمسیون بیارین۱۰درصدبعدش کرایه ها رونسبت ب تورم افزایش بدید


 • رسول

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  درصد پور سانت. بالا هست کرایه اسنپ وانت کم چون هم سواری هست هم حمالی


 • رسول

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  درصد پور سانت. بالا هست کرایه اسنپ وانت کم چون هم سواری هست


 • بهزادی

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  ….چرا به راننده ظلم میکنید آخه تو این وضع مملکت در اردبیل چرا کرایه می‌زنید ۵ هزارتومن تازه ۲۰ درصد هم کمیسیون میره تو جیبت بیشترین کرایه در اردبیل ۱۷ هزار تومن هست برای ۲۰ کیلومتر مسافت ۴ تومن مال شماست به نظرت چه خدمتی به راننده میکنید جز اینکه از بیکاری مردم سو استفاده کنید ما که زورمون به شما نمیرسه فقط به فکر مسافر هستید تا ارزون باشه تا …


 • سمیعی

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  واقعا این چه کرایه هایی منم ی زنم از ساعت ۷ صبح میام با این گرونی یعنی هرچی کار میکنم ظهر باید خرید کنم با ماشین خراب اصلاا نمیتونم ماشینم درست کنم هزینه ها بالا کرایه کم خوب اونی که نداره مترو و اتوبوس سوار بش نه ۴ نفر باهم سوار ی ماشین که مسافتش میشه ۱۰ و۵۰۰ تازه ۵۰۰ نمیدن خوب این ۵۰۰ کرایه را حذف کن چقدر ما ضرر کنیم فکر راننده ها هم باشید ماهم از همین مردمیم مثل مرد باید کار کنیم


 • بهزاد

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  خلج اگه مردی و راس میگی بیا با ۲۰ نفر از راننده ها صحبت کن ببین کدومشون از اسنپ راضین این همه پیام میخونم همشون ناله میکنن از بس که به راننده ظلم میکنید


 • حامد

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام اسنپ و ۳ ماهه که تعطیل کردم . فهمیدم داشتم عمرو ماشینمو هدر میدادم . اشتباه محض کردم مدتی تواسنپ حمالی کردم.


 • هادی

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ باید،بیمه تامین اجتماعی رانندگان را رایگان پرداخت کند.وکمیسیونش هم زیر ۵درصد ببرد.
  در غیر این صورت ما به هیچ عنوان کار نمی کنیم.


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ باید،بیمه تامین اجتماعی رانندگان را رایگان پرداخت کند.وکمیسیونش هم زیر ۵درصد ببرد.
  در غیر این صورت ما به هیچ عنوان کار نمی کنیم.


 • الناز

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ دزد است.فقط جیب رانندگان خالی می کند.


 • محمد

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  والله همین الان نسبت به پارسال کرایه ها دو برابر شده بیشتر بالا ببرید دیگه در توان مردم نیست. برای تخفیف هم که فرمودید ههروقت رمزو زدم. نوشت اشتباه است در این چند سال فقط یکبار از تخفیف استفاده کردم


 • راننده

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  عمر خودمون رو گذاشتیم از اوایل اسنپ برای این شرکت حمالی کردیم تو هر کار دیگه ای کار میکردیم نزدیک به باز نشتگی بودیم نه بیمه نه مزایا یک ماشین سفر داشتیم ماشین مان شده یک ماشین اوراقی حالا نمیتونیم ماشین رو عوض کنیم نه پس انداز داریم


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  کرایه ها باید دوبرابربشه تابصرفه اگه نشه حمالی رایگانه


 • اصگر

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  راست میگن کاری بزرگ کردن درست مثل دیوار چین
  حالا چه تعداد راننده توی این دیوار زنده به گور مشن
  تا امپراتوری این هاساخت بشه


 • محمود

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  ابن اقا موج سواری میکنه شما اگر واقعا صادق هستید پول بنزین رانندها را بدهید میلیاردها پول بنزین را خوردی هرگز کتسلی را پرداخت نمیکنی بلافاصله کنسلی از جانب راننده را بر میداری در صد خودتون اضافه شده گاهی بالای ۲۰٪بر میدارید در هر صورت


 • ازاد

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  اگه راست،میگه،اسنب بفکر راننده ومسافره کمسیون رو کم کنه از،جیب خودش مایه بزار که نه به مسافرفشاربیادنه راننده حداقل لوازم مصرفی راننده رو تامین کنه باقیمت مناسب نه فقط بفکره جیب خودش باشه


 • اکبر

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  خداییش من هنوز کرایه ۵ تومنی میبینم


 • حرف حق

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  اولا که افزایش قیمتی ندیدیم ( مگر در کمیسیون)
  برای اسنپ مهم نیس استهلاک ماشین ، وقت راننده ، جریمه شدن ،بنزین ، مسافر احمق و قیمت پایین چون تو این کشور نیستند که بدونند تورم چیه
  و متاسفانه یه چیز بگم همکارا هر جا دست زیاد بشه قیمت پایین میاد
  جالبه قیمت پیک موتوریا از اسنپ خودرو بیشتره!
  حرف آخر اگه قیمت پایین بود در خواست قبول نکنید.


 • Jak

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  اقای خلج توفقط وفقط به فکر خودتی توچرا ۲۰درصد از کرایه برمیداری مگه چکار میکنی توفقط داری حق رانندها رامیخوری توخودت بزگترین رانت خواری یکه مسیری که ۵ کورس شما ۱۰تومان کرایه میزنی ۲تومان شا هم برمیداری فقط پول بنزینش میمونه پس خرج مخارج ماشین خانواد چی میشه اقای خلج بعدش میای از خودت تعریف میکنی روتا برم


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  تنها راه استفاده نکردن از اسنپ و تپسی هستش


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  من امروز یک ادرس گرفتم ۱۹۵۰۰ بعد قبولی بنده خدا گفت سه تا مسیر اضاف شد زنگ زده اسنپ درست کرده باکیلومتر متور ۹کیلومتر ۶تومن مسیر سه تومن اضاف کرده خانومع به ریشم خندید زنگ زدم گفتم اینجوری گفت قیمت شناورع کراسه نگرفتم لغو کردم خاموش الان خونم


 • مم

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ آخه این چه انصافیه کرایه داره تو شهر ما بین شیش تا هشت هزار میزنه!درحالی که تاکسی از سر کوچه داره چهار و پونصد کرایه میگیره!همه ناراضی ان هم راننده ها هم تون تاکسی تلفنی هایی ک با هزار بدبختی مجوز گرفتن


 • محمدرضا

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  من که از اسنپ اومدم بیرون و دنبال هیچ تاکسی اینترنتی هم نمیرم فقط این مدت ماشینم داغون شد و روح و روانم


 • مبرهن

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  یه دوغ شده سی هزار تومان


 • علی

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  اداره پست هم حتی گرون کرده
  اسنپ ولی ارزونترشم کرده
  کرایه پست ۱۵هزار تومانی شده ۲۸هزارتومان


 • میرزا

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام کار در اسنپ آبیاری نیزار است هرچی در میاری خرج جلوبندی باید کردباتوجه به کرایه ها در آمد زیادی ندارد زیرا دلسوز ندارد وگرنه باتوجه به این همه درآمد برای اسنپ مردان یک درصد خدماتی ندارد این شرکت به این عزمت باید تاسف خوردچقدر بفکر جیب خودتان هستید کجا را میخواهید بگیرید به حال دل این رانندها که ستون درآمد شما هستند برسید تابحال یک امتیاز مالی دادهاید به راننده یک لیتر روغن موتور به نرخ خرید کارخانه داده اید چه قطعه ای با پول نمی گم مجانی ولی به نرخ کارخانه داده اید دریغ


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  آقا منم سه ماه میشه دیگه کار نمیکنم واقعا نمی صرفه


 • ایرجی پرمهر

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  واقعا متاسفم بر فرض مثال سفری را قبول کردی ۲۰ هزار تومان بعد تایید مقصد رسیدم کرایه میشه ۱۶ هزار تومان این یکی از


 • هگ

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  در‌کشور‌ما‌هیچکس‌به‌فکر‌طبقه‌پایین‌جامعه‌نبست‌


 • سهند

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  با عرض سلام خسته نباشید بنده راننده اسنپ هستم این کرایه های اسنپ خیلی خیلی پایین هستش این قیمت ها اصلا نمیصرفه یا قیمت ها رو ببرید بالاتر یا این که نمیبرید بالا لاغر طرح های تشویقی هاتون بکنید۴۰۰تومان از ساعت ۶صبح تا ۱۲ظهر از ۱ظهر تا ۶شب از ۷شب تا۱شب از ۱شب هم تا ساعت ۶صبح لاغر طرح تشویقی ایجوری کنید اگه قیمت اسنپ مسافر نمیبرید بالا


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ خاموش کردم.رفتم تو یه شرکت پخش رانندگی.بیمه هم شدم


 • علی

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  من تا افزایش چشم گیر کرایه کار نخواهم کرد


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  … برو به درک


 • حمید

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  شما اگه به فکر راننده بودید این همه راننده ناراضی نداشتید


 • علی

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  … به روزی کا اسنب نصب کردم


 • ا

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ ….


 • علی فرحانی

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام وقت بخیر
  شرکت اسنپ از زمانی که ثبت شد من آژانس کار میکردم و بعد از اون بدلیل اینکه مسافر های کمتری بود وارد اسنپ شدم و به تقاضاهای مسافر بی خود و بی جهت که من قوانین رو زیر پا گذاشتم منو از کار بی کار کردن و چندین بار با پشتیبانی اسنپ تماس گرفتم که منم اینو خودتون از پوست گوشت و استخوان هستم و یک طرفه قظاوت کردن و ما حقی و من حقیقت نمی‌دونم چیکار کنم بخاطر بدهکاری ماشین صفرم رو زیر قیمت فروختم و الان هم توی شهر های غریب دنبال کار هستم بعد از این همه کار کردن دیشب داخل شهر یزد به من دزد زده و تمام پولم رو برده امیدوارم کسانی که در حقم نا عدالتی کردن این چیزا سرشون بیاد و خودشون هم اینهم من ضرر کنن و خدای بالا سرم هست و دیده که چه بدبختی های کشیدم چون با این تصمیمات بی جا منو بیچاره و بیکار کردن بیکارشون کنه و تو قرض بدهکاری و قسط های بانکی ایشون در جا بزنن چون تماس گرفتم با پشتیبانی و التماسشون کردم


 • ناظر

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  باخدمت مفت ی عده راننده بی تجربه بایدم رکورد بزنی اگه باقیمت واقعی تاکسیرانی رکورد زدی ادعا کن
  قیمت سه برابر که بشه تازه با اتحادیه تاکسیرانی یکی میشه ببین تو چه سوء استفاده ای میکنی ماشینو بفروشم


 • Whooo

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  ماشین مفت گیرتون افتاده ۲۰ درصد کمیسون بر میداری برای چی مگه چیکار میکنید چه هزینهای دارید


 • دلو

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  اگر اسنپ نبود ما باید چکار می کردیم


 • هادی

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام من یه راننده اسنپ بودم و قبلا کار میکردم ولی خداییش با این تورم نمیصرفه راحش میدونید چیه آقایونی که اون بالا نشستن و پول به حساب شون میره پورسانت شون رو از ۲۰درصد بکنن ۵درصدمشکل به راحتی حل میشه نه میخواد از جیب مشتری و نه از راننده بزنن راننده بدبخت تو گرما و سرما بیرون سرگردان سودشو بالایی ها میخورن خواهشن یک ماه کار نکنید به خدا درست میشه چون آژانس ها هم تعطیل شده چاره دیگری ندارند


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  الان یه سالی میشه دیگه کار نمیکنم اینقدر راحت شدم تو را خدا کار نکنید برید یه کار دیگه اخر عاقبت نداره


 • عماد

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  به نظر من بهترین راه. عادلانه کم کردن پورسانته درصد کمتر بشه هم راننده هم مشتری راداشته باشه


 • عماد

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  به نظر من بهترین راه. عادلانه کم کردن پورسانته درصد کمتر بشه هم راننده هم مشتری راداشته باشه من اولین بار که پیشنهاد ثبت میکنم چون به ضررشه تکراریه


 • مهرنیا

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  آقای الکسار شما که مدعی هستید شبکه‌های اجتماعی را دنبال میکنی لطفاً جواب منتقدین را که از شما انتقاد کردن چشمان ااز آنها تشکر کردید رابدهید؟ حرف درست را آقای محمود زده با ۱۰ نفر شروع کردم و الان بیش از ۵هزار نفر در شبکه زیر ساخت اسنپ مشغول بکارند یعنی ایشان بیش از ۳ملیون فقط راننده تاکسی های اسنپ را اصلا جز ناوگان اسنپ محاسبه نکردن حتی در گفتار نیز کاربران راننده بعنوان همکار اسنپی نام نمی‌برد .یعنی کل کاربران هلدینگ بزرگ اسنپ اعم از موتور سوار راننده+مشتریان محترم اسنپ فقط برای مدیران و این ۵هزار نفر کار میکنند.همسن وبس


 • ارسلان

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  آقای الکسار شما که مدعی هستید شبکه‌های اجتماعی را دنبال میکنی لطفاً جواب منتقدین را که از شما انتقاد کردن چشمان ااز آنها تشکر کردید رابدهید؟ حرف درست را آقای محمود زده با ۱۰ نفر شروع کردم و الان بیش از ۵هزار نفر در شبکه زیر ساخت اسنپ مشغول بکارند یعنی ایشان بیش از ۳ملیون فقط راننده تاکسی های اسنپ را اصلا جز ناوگان اسنپ محاسبه نکردن حتی در گفتار نیز کاربران راننده بعنوان همکار اسنپی نام نمی‌برد .یعنی کل کاربران هلدینگ بزرگ اسنپ اعم از موتور سوار راننده+مشتریان محترم اسنپ فقط برای مدیران و این ۵هزار نفر کار میکنند.همسن وبس
  الهی چنان کن سرانجام کار که تو راضی باشی ورستگار


 • حسین

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام.
  باید یادآور شوم که جناب خلج اگر شما به این افتخاراتی که اشاره داشتید که یکطرفه و از روی ناچاری در اصل راننده صورت گرفته و نام آنرا موفقیت و افتخار می‌نامید ، باید عرض کنم اگر طرحی برای درست کردن و بهتر کردن شرایط هم برای راننده و هم مسافر ندارید بفرمایید بنده طرحی ارائه بدم مشروط بر اینکه اجرا شده و مانند فعالیت سابق بنده در سینما و هنر نباشد که پاسخ این باشد که بفکر کلاهی از این نمد باشید دریافت نکنم.
  اگر واقعا بفکر اصلاح شرایط هستید بد نیست کمک بگیرید ولی اینکه همه اش حرف بزنید و زحمات راننده گان را بنام خود مصادره کنید این نه انصاف است نه معرفت و مشمول شرافت میشود.
  امیدوارم روزی باشد که صحنه بازی و سرگرمی برخی افراد مشخص و نمایان شود…
  درود بر هر کسی که در هر سمت و شرایطی شرافت کاری و انسانی خود را حفظ می‌کند
  بدرود


 • محمد

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام بر اسنپ


 • اکبر

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ کرایه های وانتش با پیک موتوری یکیه آخه رو چه حساب وانت یک بار بزنه خالی کنه سه ساعت زمان میبره بعد کرایه زده ۳۵ تومن آخه خارکصته باید ۳۵۰ تومن باشه


 • پ

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  واقعا کرایه اسنپ هیچ شده ما هرچی کار میکنیم واسه اسنپ هستش ن ایکنه کرایش زیاد ۲۰درصد هم کمیسیون میبره ما قبل از عید ماهی ۶۰۰سرویس میرفتم الان از وقتی ک کرایه ارزان شده و کمیسیون همون۲۰درصد هستش الان ماهی ۱۰۰سرویس هم نمیبرم چون واقعا ارزش نداره خودمو ماشین اذیت کنم واسه هیچ تو شهر مسافر کشی شخصی میکنم بهتره از اسنپ


 • پ

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  د کل میگم واقعا کرایه اسنپ افتضاحه


 • محمود

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  کرایه بسیار پایین است
  کمیسون بالاست
  واقعا دیگه نمیصرفه


 • وحید علمداری

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  خداروشکر که الان یک سال وسه ماه هست که دیگه تو اسنپ کار نمیکنم ودعا میکنم ایشالله تمام راننده های اسنپ یه کار خوب پیدا کنن که انقدر مجبور نباشن به اسنپ… بدن فقط برای اینکه احتیاج دا ن


 • استاد

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  آقای خلج این شما به جیب مسافر داری نگاه میکنی و من درک نمیکنم کسی داره در بست سوار میشه کسی نداره با تاکسی و حمل ونقل عمومی میره اینکه شما داری راننده و مسافرو مراعات میکنی کار اخلاقی هست اما کار اصولی نیست حتی با درست شدن قیمت طبق تورم اگه مسافر کم بشه اون مسافر با چیزی میخاد خودشو برسونه اون راننده میره آزاد تو خط کار میکنه و اون مسافرم داره میره اسنپ میگیرهنه اینکه قیمت به مسیر از بی ار تی هم پایین‌تر بیاد اینجوری اون راننده هم با اخلاق بهتری با مسافر رفتار میکنه نه به یه چشم سواستفاده گر التماس تفکر


 • Reza s

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  من به عنوان ی مصرف کنند باید به این مجموعه تبریک بگم ، فراموش نکردم که آژانس ها با رفتارهاشون چه ها که نکردن و اصلا نظر مسافر بعد سفر نسبت به اون راننده مهم نبود ، اسنپ با امتیاز دادن به راننده و گزارش بعد سفر به حقوق مصرف کننده احترام میگذاره ، چقدر زود ما مردم گذشته رو فراموش میکنیم
  اسنپ با ایدهای نو توانست فرهنگ ناوگان حمل نقل رو عوض کنه از اون حالت سنتی و مدرن تبدیل بشه
  دمتون گرم
  خدا قوت


 • تقی معمولی

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ خجالت نمیکشی کرایه از کرایه پنج تومنی واقعا با پنج هزارتومان الان نصف بسته پفک بهت میدن؟؟


 • مهدی

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  چرا از خودتون نمیگین اینکه شما موفق شدین روزی سه میلیون درخواست سفر داشته باشین ازصدقه سری ما رانندگانه واین همه راننده ناراضی اگر این لوکیشن از کشورهایی اروپایی وارد کشور شده پس فرهنگ وقیمت گذاری ومدیریت هم برمبنای کشورهای پیشرفته ومتمدن وبا فرهنگ باشد نه جهان سومی


 • ناصر

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  منکه بوسیدم گذاشتم کار شما خود دانید دست ماشینم نموندم


 • مهدی

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  اونی که قیمت گذاری میکنه فکر کنم اسنپ زمینی رو با تاکسی هوایی اشتباه گرفته فکر میکنه ما از تو آسمون رفت وآمد میکنیم نه به فکر ترافیکه نه خیابونه یکطرفه نه بلوار ی که باید چقدر طی بشه که به مبدا ومقصد برسیم ازهمینجا میگم خسته نباشی دلاور خداقوت تو باید ریاضی دان میشدی حیف توئه تلف نشی اینجا این فرمولارو حل میکنی


 • میثم گلزار

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام.مدیر عامل اسنپ..
  من توشهر خراسان رضوی سبزوار زندگی میکنم.عالیه همه چیزش.اما اگه یک نمایندگی اسنپ برای سبزوار یا دفتر ثبت نام رانندگان اسنپ داشته باشه.خیلی عالیه..من اعلام امادگی میکنم و درخواست خودم رو برای نمایندگی و جذب نیرو یِ فعّال راننده اسنپ
  با استعلام از سابقه و حُسن نیت و تحقیقات کلی از رانندگان و مصاحبه یِ حضوری از انها .رانندگان را را با مدارک کامل و تحقیق ثبت نام کنیم.همچنین اسنپ غذا .سوپرمارکت و…
  ۰۹۳۰۹۷۰—– گلزار مهر
  اماده همکاری و اخذ نمایندگی و همه نوع فعالیت را دارم .پیشاپیش از شما متشکرم
  لطف کنید برای همین خطم تخفیف اسنپ سواری .اسنپ تاکسی بفرستید ممنونم.
  من هم تبلیغات میکنم .برای تبلیغات گسترده هم اعلام امادگی میکنم .و راننده بسیار در شهرهای مختلف تبلیغ میکنم .حضوری و مجازی کل کشور ایران..ممنون
  تشکر


 • پرویز

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  بالا بردن کرایه زمانی خوبه که درصد کمیسیون کمتر بشه ، اینجوری چیزی عوض نمیشه که مردم رو چی فرض کردن اینا


 • حبیب

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  آقا شما جا اینکه کرایه بالا ببری یا نبری ازخودت مایه بذار تعرفه خودتو کم کن که نه مسافر بیشتر بده نه راننده ضرر بده بیست درصد میگیری براچی ۵درصد بگیر استهلاک راننده جبران بشه


 • بهروز

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام
  اگر کمی از سود فراوان خودش ( اسنپ) صرف نظر کند مشکل بر طرف میشه.


 • Ali

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  فقط فکر جیب خودشونن


 • بهروز

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  اینا انقدر مار خوردن افعی شدن


 • ناشناس

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  من سالهاست راننده اسنپ هستم. مسافرکشی درامد بسیار کمی دارد و اسنپ هیچ حمایتی از راننده نمیکند با کمیسیون بالا ۲۰ درصد، حتی جوایزش رو از جیب راننده و کرایه های پایین به راننده میدهد.


 • راننده بدبخت

  تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  آقای عزیز من یک راننده وانت هستم که کل زندگیم ماشین زیر پامه مثلا از شهریار تا شوش تهران باربری کرایه وانتی میزنه ۳۰۰ تومن از سیصد تومن ۴۵۰۰۰ تومن کمیسیون برمیداره ولی اسنپ همین مسیرا میزنه ۱۳۰ تومن واز این صد وسی تومن ۳۵۰۰۰ کمیسیون برمیداره یعنی دل خدا راخوش میاد هم یک سوم باربری کرایه میزنه هم اندازه سیصد تومن باربری هم برای ۱۳۰ کمیسیون میگیره وجدانتون کجاست جای هم میریم میگم آقا خودتو وجدانت میگه اسنپ انقدر کرایه زده یا طرف ده تا مسیر انتخاب میکنه که اگه بخوایی بری باید چهاساعت اسیر بشی ۵۰ تومن فقط سوخت بسوزی تا صد تومن بگیر اخه تویی که اسنپ میگیری وجدانت کجاست من راننده یه قطعه ۳۰ تومن تو این سه چهار ماه میگیرم ۲۹۰ تومن خودتو مدیون راننده نگید آقای مسئول مامجبوری بخاطر زن وبچمو تن به همچین کاری بدیم نفرین راننده ها دنبالتونه


 • Naghi

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  جفت پوچ داغانیم برااااا شاهاب سنگ بیا بخور به زمین


 • وحید

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  اقا.خلج با وانت بار بردم ۸۰تومن کرایه زده مشتری موقع پول دادن خندید گفت داداش ۲۰روز پیش همین ساعت ۱۱۵زده بود اسنپ چه جوریه قیمت همه چی ۱۰۰۰برابر شده ولی کرایه ما میاد پایین .ما که به جهنم ولی خدا حق زنو بچه مارو ازتون بگیره.


 • منم یه بنده خدا

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  مسیری میزنی ۱۲ تومن ارزش استارتی داره که بزنی بعد بری دنبالش برسونی مفت کشی برای اسنپ دزد


 • منم یه بنده خدا

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  مسیری میزنی ۱۲ تومن ارزش استارتی داره که بزنی بعد بری دنبالش برسونی مفت کشی برای اسنپ


 • ناشناس

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام اره والله اصلا دیگه نمیسرفه کرایه ها خیلی پایین نه بیمه.. هستش باید کرایه ۲ تا ۳ برابر باشه تا کرایه ها خوب نباشه من که فعلا ………..


 • امیر

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  خدا وکیلی ۲۰ ملیون خرج ماشین کردم…به من گفتم برم این کوفتی و روشن کنم میگن کرایش رفته بالا ببینم چه خبره . از صب تا ظهر مثل اسب ماشین تازه تعمیر دویید خدا شاهده نشستم دیدم خالص ۳۵ تومن مونده گفتم حقته .
  حضرت عباسی بیان بگن ملیاردی گیرت میاد دیگه تموم شد . آخه این کرایه که میندازی خرج چی بکنیم یهو جای کرایه بیا فوش بده به همه خیلی بهتره .
  داداشیا عزیزا نوکرتونم به خدا یه جارو انتخاب کنید کورسی کار کنید ساعت خاص داره.ماشین فقط پدرش در میاد از اونسر دنیا تا اینور دنیا یک ساعت و حورده چاله چوله دست انداز بیای ۳۰ تومن تازه مسافر کارت داره حالا بدو دنبال عابر بانک تازه لغو سفراشون بماند ۲ دقیقه و لغو میکنن توقع دارن یه دقیقه ایه بیاد حالا شما لغو کنید امتیازتون سلب میشه


 • بهرام

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  بله باید هم افتخار کنید ۳ میلیون سفر روزانه البته نه به خودتان بلکه به راننگانتان باید مفتخر باشید که جاناّ و مالی در خدمت مردم و درآمد هنگفت شمایند متاسفانه در این کشور هیچکس را پاسخگو نمیکنند که در قبال کسانیکه باعث رشد و پیشرفت شما بوده اند چه کردید، آیا گفتید در این ۷ سال برای نیروی محرکه شرکت یعنی ناوگان خودرو وراننده چه کردید عایدی که باید در ۷ ساعت و ۴۰ دقیقه کسب شود باید روزی ۱۲ ساعت یا بیشتر جان کند تا بدست آید ،آیا به نظرتان منصفانه است یا قابل افتخار ، چگونه میخواهید دو گروه راننده و مسافر را راضی نگه دارید مگر میشود، باید منطقی بود اول باید درصد کمسیون را بازنگری کنید که سهم زیادی در کسب درآمد راننده دارد، با این کرایه ها که حتی خود مسافر هم اولین سوالی که میکند اینه که برات می صرفد با این کرایه ، و پاسخ چیست، چه کنم مجبورم، نه مزایایی برای استهلاک نه بیمه ای ،نه درآمد مکفی، والله راننده اسنپ، آنان که تنها شغلشان و منبع درآمدشان هست ،ضعیف ترین قشر درآمدی جامعه هستند،


 • ناشناس

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  باسلام
  خداراشکرکه دانستیم مدیرعامل محترم اسنب کیست و مالکان و سهامداران بزرگوارشان راشناختیم آخه همه می‌گفتند آسنپ مالکش … است امابعداولاکمسیون استپ بیش از۲۰درصداست۷درصدعوارض ۴درصدمالیات هم کسرمیشود هزینه انترنت بنزین استهلاک ..


 • عبدالله

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  آنکه کرایه برای راننده میاد فرض ۲۰هزارتومان ولی برای مسافر میاد فرض ۱۹ هزارتومان این اختلاف یعنی چی چراخودتونو مدیون راننده میکنید این اگه ظلم به قشر راننده نیست پس چیه


 • ناشناس

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  بهترنیست اسنپ ازکمیسیون خودش کم کند وطبق تورم قیمت‌ها راعادلانه افزایش دهد


 • امید

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  اقای خلج سیراز گشنه خبرنداره تواین مملکت نشستی رومنبرصحبت از چی میکنی تومیدونی شما اگه انصاف داشتین کمسیونتون کم میکردین تابه سه طرف فشار نیاد.ن اینکه هم از مسافر عوارض میگیری هم از راننده اول برید خودتونه اصلاح کنید که داریدبا این کار فقروبیشتر میکنی


 • اسنپی

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  هیچوقت حق و حقوق راننده اسنپ رعایت نشده چون قشر ضعیف جامعه هستند.آقای رییس اسنپ از اون گزینه های امتیاز دهی در اختیار راننده ها هم بگذارید تا ببینید راننده ها چه کسانی رو بناچار جابجا میکنن.اسنپ رسماً .. نوین راه انداخته.مسافر رو میگیریم بعد از سوار شدن گزینه های متعددی داره از جمله مسیر دوم.آیا برای راننده هم گزینه ای دارید برای قبول نکردن مسیر دوم؟تنها گزینه متوجه شدم است اسنپ رسماً بجای… گزینه های متعدد در اختیار مسافر قرار داده تا بهتر و بیشتر از راننده … بکشه.ما راننده ایم نه…کرایه هاتون هم که …..


 • اسنپی

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  هیچوقت حق و حقوق راننده اسنپ رعایت نشده چون قشر ضعیف جامعه هستند.آقای رییس اسنپ از اون گزینه های امتیاز دهی در اختیار راننده ها هم بگذارید تا ببینید راننده ها چه کسانی رو بناچار جابجا میکنن..مسافر رو میگیریم بعد از سوار شدن گزینه های متعددی داره از جمله مسیر دوم.آیا برای راننده هم گزینه ای دارید برای قبول نکردن مسیر دوم؟تنها گزینه متوجه شدم است گزینه های متعدد در اختیار مسافر قرار داده تا بهتر و بیشتر از راننده .ما راننده ایم


 • بتوچه

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  ازماست ک برماست


 • ناشناس

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  تو شهرستان وضع بدتره کاریه هاخنده داره از این ور شهر چهار نفر سوار میکنی تا اون ور شهری برا شش تومن من که دیگه نمیرم احمقی هستم بااین وضع خیلی من وماشین


 • محمد ابوترابی

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام و عرض ادب بنده کار آزاد داشتم به لطف کرونا مجبور شدم جمع کنم مغازه رو رفتم لوازم مغازه رو فروختم تازه با وام و قرض و…تونستم یک کوییک بگیرم و مشغول به کار بشم اولش خوب ولی هر چی گذشت مخصوصا این ور سال بخدا فقط داریم از جیب میخوریم دوتا پسر بزرگ دارم شما رو بخدا آقای خلج و…یه کم به فکر ماباشید فقط و فقط افزایش قیمت ضمناً تپسی هم دارم تپسی تازگی یک کم بهتر شده ممنون از لطفتون


 • مهدی شمال

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  بهترین شیوه برای افزایش کرایه
  ۱_ کمسیون اسنپ. ۵ درصد بشه ۲- ونچ درصد هم کرایها اضافه بشه ..اینجوری به مسافر فشار نمیاد ..


 • رضا محمودی

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  راننده ها خیلی پررو و پر توقع هستند الان همه ی اقشار حقوقشون کم ارزش شده و ففط راننده ها نیستن نمیدونم چه انتظاری دارن


 • زری

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  من عاشق کارکردن با اسنپ هستم.


 • سعید

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  دروغ نیگه عین چیز توی شهرستانها هزا. تومان تا دوهزار تومان میبرن یالا میگن کرایه ها رو درست کردیم…


 • محمود فوز

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  دقیقا ۳تا صحبت کردن واقعا چی فکر میکنین.کرایه ای ک یک آژانس محلی میزنه ۹۰ هزار شما میزنین ۲۳هزار خجالت داره.دیروز ۳۰۰کار کردم اومدم خونه فقط تونستم ی دونه روغن و ی دونه پنیر بخرم


 • بهادر رشیدی

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  واقعا بدبخت تر بیچاره تر از راننده توی دنیا وجود نداره کاش جوان بودم میرفتم کارگری میکردم حداقل ماشین سالم میموند از صلواتی کار کردن توی اسنپ بهتره


 • حسین

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  بعنوان راننده دیگه زانوهام از کار افتاده با این کرایه های پایین ماشینم داغون شده و هیچی نتونستم پس انداز کنم


 • سامان

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  الان کرایه آژانس تو شهر ما ۱۲ هزار تومن و اسنپ هم همین نرخ رو برای جابه جای میزنه(شده تریب ۱۲ تومنی رو زده ۱۸ هزار تومن ولی کمتر نمیزنه) دیگه چه گله ای رانندگان دارن؟ به پیر به پیغمبر هیچکس درآمدش تو این مملکت درست نیست جز عده ای خاص.منه مسافرم دغل و خرجم نمیخوره.من کارم لنت ماشینه.درسته شما گرون کنید کرایه ها رو منم گرون کنم جنسم رو؟فعلا شرایط مملکت همینه.نمیتونیم دست تو جیب هم ببریم


 • سعید

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  هم سفیر و هم مسافر قشری از این جامعه هستند اینکه شما فکر میکنید کرایه ها نباید افزایش داشته باشه اشتباست و اینکه اگر فکر میکنید مسافر توان پرداخت رو نداره اشتباه بزرگتر وقتی شما حقوق و دستمزد یک جامعه رو افزایش میدید قطعا هزینه های اون فرد هم میبایست افزایش یابد
  اگر واقعا دلتون برای مسافر میسوزه درصد کمیسیونتونو بیارید پایین تر و قانع باشید
  و اگر دلتون برای راننده میسوزه حداقل تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی ببرید که دلش خوش باشه و دلگرم کار


 • راننده اسنپ

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ امپراطوری ساخته از مال کی از مال راننده ای حتی شب زن و بچه اش گرسنه میخابن چرا چون ماشین خراب شده و پول یک ماه ..دو راننده برای خرابی ماشین رفته یک آژانس در پیت هفت سال پیش با بیست عدد ماشین ماهی بیست ملیون درامد داشت این ملیونی ماشین براش کار میکنن ماهی صد تریلون تومن بعد راننده هاش از گرسنگی دارن میمیرن


 • مظلوم شاکی

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ مثل … عمل میکنه همین


 • Mr koorosh

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  باسلام ببخشید من یه راننده اسنپ هستم الان شش ساله تو اسنپ هستم این سه چهار ساله آخر مرتب دارم کار میکنم شما که میگید قیمت ها مال پارساله یعنی چی من متوجه نمیشم .کی گفته ؟ این قیمت ها مال دوسه ساله پیشه الان پایین ترین قیمت ها مربوط به اصفهان هستش واقعا خیلی پایینه خدا ازتون نگذره تو اصفهان ۳۰ کیلومتر میریم واسه ۳۰هزارتومان اونم شش هزارتومانش کمیسیونش میشه بعد همون مسیر رو بر میگردیم ۱۸هزارتومان این یعنی چی .یا روزهای تعطیل قیمت ها وحشتناک میاد پایین یعنی روزای تعطیل هم قیمت نان گوجه سیب زمینی برنج مرغ گوشت بنزین یا هزاران مورد دیگه هم میاد پایین ؟ فقط اینو میتونم بگم این بساطتون جمع بشه برگردیم همون اژانس


 • محمد

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  با سلام وقتی منو شما با این نرخ کار میکنیم چرا زیاد کن همیشه از ماست که بر ماست مسافرم بدش نمیاد با کمترین هزینه جابجا بشه


 • رضا

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  مدیر اسنپ حق راننده ها را نادیده میگیرن با این خرج گرانی


 • بنده خدا

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  داستان اسنپ و تپسی مثل این حکایته


 • محمد رنجبران

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام اگه قراره کاری بکنید در مورد افزایش کرایها بیمه تامین اجتماعی سریعتر چون خر چی بگذره دیگه بدرد همه نمیخوره


 • Ali

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  چندوقته بلابه نسبت شماکه میشنوید(اسنپ)کارمیکنم خداروشکربرکت اومده توزندگیم


 • Ali

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  ببخشیدمن خواستم بگم کارنمیکنم نوشتم کارمیکنم عذرخواهی میکنم
  چندوقته کارنمیکنم


 • محمدی

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام و عرض ادب
  تنها امید رانندگان بیمه تامین اجتماعی
  و تنها مشکل جریمه شدن توسط ماموران راهنمائی بخاطر سوار کردن وپیاده کرد مسافر جاهای شلوغ،و گوشی موبایل که بیشترین کارایی راننده باگوشی هست


 • محمد

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  هروز که کار میکنم …میفرستم به بزرگ اسنب به خاطر نرخ کرایه چون هم ماشینم خراب میشه هم پولم پول نیست


 • امید

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام کرایه اسنپ خیلی کم است وخرج ماشین بالااست وکرایه مسافرکم است واقعابه فکرراننده باشید


 • رضآ

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  باید کرایه ها افزایش پیدا کند الان کرایه باید از ۳۰ به بالا باشد بااین گرانی الان یه قطعه میری بخری چقدر گران شده تعمیر کار دست مزد چقدر برده بالا فقط باید کرایه اسنپ بالا نره به چه لیل


 • احمد

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ کرایه هاش خیلی پایینه برای راننده صرفه اقتصادی نداره


 • ایمان

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  کرایه ای که الان داریم میگیریم اصلا نمیصرفه.حتی خرج ماشین هم درنمیاد.
  حداقل باید کرایه ها دوبرابر بشه که بتونیم خرج ماشین وکارگری خود راننده دربیاد.
  الان ۲۰درصد از کرایه میره پورسانت.۲۰درصد هم میشه پول بنزین.۳۰درصدهم میشه خرج ماشین.
  تهش هیچی نمیمونه.


 • Ali

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  یک هفته دارم کار میکنم که بتونم اجاره خونمو بدم با این کریه هات افتابه خرجه لحیمه الان صاحب خونم فکر میکنه نمیخوام کرایه خونشونو بدم نمیدونه که پولم جور نشده


 • علی

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام اگ این اسنپ درصد شو یکم بیاره پایین همه چیز درست میشه
  از ۲۱ هزار تومن کرایه ۶ تومن برمیداره چرا تو شهر زنجان


 • دادا

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۱

  مجبور نیستید اسنپ کار کنید


 • اسنپ باکس

  تاریخ : ۷ - خرداد - ۱۴۰۱

  ت این مملکت همچیز گرون شده، به جز کرایه های اسنپ، کرایه اسنپ افزایش نداشته که هیچی، تازه کاهش هم داشته.🤲🤲


 • اسنپ باکس

  تاریخ : ۷ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ، کمیسیون های خودش و افزایش داده، اما نرخ کرایه ها افزایش نداشته که هیچ کاهش هم داشته.
  شورشو،دراوردین دیگه.


 • علیرضا

  تاریخ : ۷ - خرداد - ۱۴۰۱

  با سلام .
  الان ۱۵ روزه که در حال کار تو اسنپ با مسافر ساعت ۳ نصف شب میدان آزادی تصادف کردم .یه نیسان خوابش برده بود از پشت زد بمن ۱۵ روزه که ماشینم خابیده .اسنپ حتی روحش هم خبر نداره منه راننده بدبخت خرج ماشین و افت قیمت ماشین و ۱۵ روز خواب و بیکاری من چه بلایی داره سرم میاد .ایکاش حداقل یک وامی میداد میتونستیم ماشین رو عوض کنیم …


 • رامین

  تاریخ : ۷ - خرداد - ۱۴۰۱

  راس میگی از کمسیون خودت کم کن.


 • مهران

  تاریخ : ۷ - خرداد - ۱۴۰۱

  باسلام خدمت همه همکاران این شرکت در صورت جابه جایی مسافر …درجا کمسیون خودش رو کم میکنه دیگه هیچ چیز و هیچ کس براش مهم نیست


 • اسماعیل

  تاریخ : ۷ - خرداد - ۱۴۰۱

  یک سرویس از دخانیات رفتم آ آزمایشگاه جیحون کرونا گرفتم شش ماه مردم زنده شدم اسنب برای من چکار کرد فقط کمیسیون نشا میخواد


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - خرداد - ۱۴۰۱

  واقعا از روی اجبار و بیکاری با اسنپ کار میکنم و خداوکیلی اصلا قیمتها درست نیست مسیری که از درب خانه مسافر رو سوار کنی و تو کوچه پس کوچه ها درب مقصد پیاده کنی که همون مسیر به صورت عادی بیای تاکسی خطی سوار بشی برای یک نفر ۲۰هزار تومان در میاد با این خدمات که من راننده به مسافر میدم و انتظار درب منزل و بیشتر موارد ۴نفز سوار میشن کرایه ۱۳هزار تومان بگیرم خداوکیلی بی انصافیه نمیگم من راننده ۵۰تومان بگیرم ولی دیگه نه آنقدر مفت تو رو به خدا یک فکری بکنید فقط فقط از روی اجبار و بیکاری مجبورم برم انصاف داشته باشید ما هم خرج زندگی و کرایه خونه مثل بقیه تو همین مملکت و گرانی ها دست و پنجه نرم میکنیم به خداوندی خدا که حق راننده های درمانده این نیست خدا رو خوش نمیاد


 • مجید توانا

  تاریخ : ۷ - خرداد - ۱۴۰۱

  واقعا از روی اجبار و بیکاری با اسنپ کار میکنم و خداوکیلی اصلا قیمتها درست نیست مسیری که از درب خانه مسافر رو سوار کنی و تو کوچه پس کوچه ها درب مقصد پیاده کنی که همون مسیر به صورت عادی بیای تاکسی خطی سوار بشی برای یک نفر ۲۰هزار تومان در میاد با این خدمات که من راننده به مسافر میدم و انتظار درب منزل و بیشتر موارد ۴نفز سوار میشن کرایه ۱۳هزار تومان بگیرم خداوکیلی بی انصافیه نمیگم من راننده ۵۰تومان بگیرم ولی دیگه نه آنقدر مفت تو رو به خدا یک فکری بکنید فقط فقط از روی اجبار و بیکاری مجبورم برم انصاف داشته باشید ما هم خرج زندگی و کرایه خونه مثل بقیه تو همین مملکت و گرانی ها دست و پنجه نرم میکنیم به خداوندی خدا که حق راننده های درمانده این نیست خدا رو خوش نمیاد


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - خرداد - ۱۴۰۱

  حتما باید باتوجه به هزینه بالای ماشین ویترین آزاد ودونفرکارمی کنند هم خودرو به عنوان یک کارگرچون هزینه داره وهم راننده در اصل دوکارگرکارمی کنند پس باید کرایه ها بالا برود تا برای راننده بصرفدوکارکندتمام


 • مرتضی

  تاریخ : ۷ - خرداد - ۱۴۰۱

  دوستان اکثر نظرات رو گفتند . من هم یه پیشنهاد دارم .اولا همه افراد شاغل تو اسنپ رو همکار خود بدونن نه فقط پشتیبانی و اداری. دوما کمسیون رو بیارین پایین سوما از هزینه های خودتون بکاهید تا کم کردن کمسیون توجیه پذیر باشه . درسته که ما فقط میتونیم نظر بدیم . ذات این گونه شرکت‌ها لیبرالی هست و فقط به نفع خودش فکر میکنه .


 • مرتضی

  تاریخ : ۷ - خرداد - ۱۴۰۱

  از هزینه های خودتون بکاهید تا کم کردن کمسیون توجیه پذیر باشه . درسته که ما فقط میتونیم نظر بدیم . ذات این گونه شرکت‌ها لیبرالی هست و فقط به نفع خودش فکر میکنه .


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ فقط فکرخودشون هستن یک مشت آدم بدبخت وبیکارمیرن اسنپ پولش توجیب اسنپ میره خدازدگیش واسه رانندس. ازقدیم گفتن کسی جایی نمیشینه که آب زیرپاهاش بره. حکایت ایناس


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - خرداد - ۱۴۰۱

  فقط حرف حرف همه چی گرون اینترنت گرون مخارج گرون ماشین گرون


 • رحمت الله هاشمی

  تاریخ : ۷ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام سیستم شما یا دستکاری می شود یا دورغ ثبت میشود من مسیر را صبح ۸/۳۰ رفتم ۱۱ هزار تومان ۱۱/۳۰رفقتم‌ ۱۳/۵۰۰ و شش عصر برای بار سوم رفتم ۱۸ هزاز تومان ازم گرفتند تازه اسنپ که امد منا سوار کرد گفت اگه میشه باطل کن من شما را می رسونم بعدا راننده گفت حالا که شما درصدی از من کم می کنید منم کنسل می کنم و پولش را نقد از میافر می گیرم این هم یه نوع دزدی دیگر یک روز سه بار تو یک مسیر سه نوع کرایه در ضمن تاکسی همان مسیر را می بره ۱۲ هزار تموان


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - خرداد - ۱۴۰۱

  چرا اختلاف قیمت زیاده،عصراز شهرقدس رفتیم وایین شهریار۲۹ برگشتش شد۵۲ .


 • رضا

  تاریخ : ۷ - خرداد - ۱۴۰۱

  ادم برود سرچهاره،اسفنددودکنه ازراننده اسنپ بهتره،یک مسافررابردم کرایه شده،۲۴۵۰۰دراورده ۲۵هزارتومان داده بمن وایستاده ۵۰۰بقی بگیره این راکجابایدگفته


 • سعید

  تاریخ : ۷ - خرداد - ۱۴۰۱

  باز هم وعده فقط برای اینکه رانندگان را آرام کنن ولی همین امروز من برای دقایقی اسنپ را روشن کردم تا ببینیم فرقی کرده یا نه که دیدم مبدأ میدان بهارستان و مقصد پیشوای ورامین برای موتور و ارسال مرسوله زده بود هفتاد هزار تومان با نیم ساعت معطلی.


 • محمد

  تاریخ : ۷ - خرداد - ۱۴۰۱

  ما هرچه کار میکردیم خرج ماشین و کمیسیون شما رو کار نمی‌کردیم بابا برید …بشید


 • راننده

  تاریخ : ۸ - خرداد - ۱۴۰۱

  یه شرکت …۲۰درصد کمیسیون عشقه.بقیه مطالب باد هواست


 • محمد

  تاریخ : ۸ - خرداد - ۱۴۰۱

  یکم معرفت و مرام داشته باشید نویسنده ها من شخصا نون واسه خودم خانواده ام میبرم آهای صاحب اسنپ یکی اون بالا نشسته فردا باید بهش جواب پس بدی مواضب باش حق رو ناحق نکنی کسی که تو شرکت شما کار میکنه از ناچاریش هست از همه بریده اومده تو شرکت تو نون واسه خانواده اش ببره تو دیگه یکم هواشو داشته باش همه چی مال دنیا نمیشه واسه اون دنیا هم ی خرده ثواب ببر


 • محمدرضا

  تاریخ : ۸ - خرداد - ۱۴۰۱

  اقای خلح شما یه لطف کن اگر به فکر راننده ومسافری کمیسیون خودتون هم کم تر کنین


 • ناشناس

  تاریخ : ۹ - خرداد - ۱۴۰۱

  از فرودگاه امام زده قم ۱۵۵۰۰۰تومن…
  بعد امروز یه پولوس عوض کردم با اجرت مکانیک شده ۹۵۰۰۰۰تومن….
  واقعا خدنگی محضه…خدارو شکر که من اسنپ ندارم…


 • amir

  تاریخ : ۹ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام دوستان اسنپی کرایه هارو آورده خیلی پایین کمیسیون خودشو ۲۱درصد فوری برمیداره من ۱۰ کیلومتر رفتم ۱۵هزارتومان اینا خیلی دزدن این سرمایه دار خارجی هم اومده دزدی بلد شده خدا کمرشونو بشکنه هر بدبختی میاد سر راننده های اسنپ میاد با این کرایه ها من امروز ۸/۳/۱۴۰۱رفتم بخدا خیلی کرایه ها کم بود این میگه به مدل ماشین قیمت گزاری میکنه


 • مسعود علیزاده

  تاریخ : ۹ - خرداد - ۱۴۰۱

  پتک تخریب بر سازمان تاکسیرانی وآژانس ها وسد معبر راه وجاده در ساماندهی وانت تلفنی ها وتاکسی تلفنی ها درخدمات وپیمایش حمل ونقل واشتغال وکارآفرینی به کلیه ارباب رجوع


 • محمدرضایی

  تاریخ : ۹ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام خلج خان دگر خیلی مردی از کمیسیون خودت کم کن البته دوستان ناراحت نشید من اینجور میگم ماخودمون هستیم که خلج نام هایی رو بزرگ میکنیم من خودم راننده اسنپ هستم اول که اسنپ هوای مسافر رو خیلی بیشتر لز راننده داره اونایی که راننده اسنپ هستم خودشون میدونن چی میگم کافیه یه بار سفرت رو لغو کنی ببین چطور پشتش پیام میاد بخاطر لغو سفر حریمه میشید یانه حالا راننده میکوبه ۳ ۴کیلومتر میره درخونه مسافر ۱۰ریقه هم ویمیسه مسافر لغو یفر میزنه یکی نمیگه خرت به چن ممنون


 • امیر اسنپی

  تاریخ : ۹ - خرداد - ۱۴۰۱

  فقط. فکره خودتون هستین…. راننده هیچ سودی نمیکند. اور رایط به قبل برگردد. همه به آژانس تاکسی برمیگردن. ما راننده ها اسنپ را فراگیر کردیم. و الان ففط راننده از این کرایه ها ضربه میخوره. کرایه پایینه.. روغن مایع ۴۰۰تومن شد. از ۳۰تومن. ولی کرایه از سال قبل کمتر شده


 • یحیی

  تاریخ : ۹ - خرداد - ۱۴۰۱

  تورم توی این کشور سه برابر شده ولی کرایه ها اسنپ بالا نرفته همه ناراحت هستن


 • ناشناس

  تاریخ : ۹ - خرداد - ۱۴۰۱

  این چه کرایه هایی هست یه موقع صلواتی کنین


 • رضوان

  تاریخ : ۹ - خرداد - ۱۴۰۱

  الان ی سالی هست کار نمیکنم چون هر چی در می آمد روغن ماشین گیر بکس زیر بند لاستیک جعبه فرمون کمک فنر تسمه تایم دینام و…….. تمام قطعات باید تو ی سال عوض میکردی اون درست میکردی این خراب این درست میشد اون خراب ول کن بابا روحم جسمم مالم خوشیام م


 • احمد

  تاریخ : ۱۰ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ فود ،اسنپ.. ، اسنپ … ، اسنپ .. ،اسنپ… ،همه ی اینا باید کرایشون اصلاح بشه ، کرایه فعلی قیمت زمانی هست که شیرنایلونی سه چهار تومن بود


 • احمد

  تاریخ : ۱۰ - خرداد - ۱۴۰۱

  شیراز کرایه از چهارازمزم تا اکبراباد ۲۰کیلومتر را میزنه ۱۷تومن . پول یه قاشق روغن البته قاشق چایخوری


 • احمد علیرضایی

  تاریخ : ۱۰ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ بمن زندگی دوباره داد…


 • علی

  تاریخ : ۱۰ - خرداد - ۱۴۰۱

  همه ناراضین وقتی میبینیدکسی ب حرف شماگوش نمیده


 • مصطفی

  تاریخ : ۱۰ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام کرایه ها خیلی پایین هست داغون


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۰ - خرداد - ۱۴۰۱

  قابل توجه اسنپ ومدیرانش این مطلب خیلی مهمه بش به دید باز نگاه کنید شما فکر میکنید زرنگیت اما رانندها از شما زرنگترن شما هی کرایه ارزون بزن اما رانندها بلدن چ جوری دور بزنن شما رو حالا هی برو کرایه ۵۰۰۰ هزاری یا ۸۰۰۰ هزاری بزن تو سرویس ها


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۰ - خرداد - ۱۴۰۱

  خودت باعث شدی که رانندها شما رو دور بزننن چون به قول معروف شما راه دزدی رو نشون راننده میدی پس نرخها رو بروز کن یا این داستان سرویس دزدی ادامه دارد،


 • ادریس

  تاریخ : ۱۰ - خرداد - ۱۴۰۱

  اخه کسی نیست بگه اسنپ روزانه فکر کنم هزار نفرین وفحش نسیب اینا میشه که اینقد با این کرایه پایین من ماشینم چند روز پیش خراب شد یه سرویس میخاستم بگیرم از اسنپ نیم ساعت درخواست دادم کسی سفر قبول نمیکزد چون براش نمیصرفید خوزستان


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۰ - خرداد - ۱۴۰۱

  تو ایران همه حرف دروغ میزنن برداشت ازاد


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۰ - خرداد - ۱۴۰۱

  کلا دزد داریم و دروغگو از اول تا اخر


 • حمید

  تاریخ : ۱۰ - خرداد - ۱۴۰۱

  واقعا برای خودم ناراحتم که این سیستم خیلی ضعیف توایران بزرگ هست ومن یک ایرانیم… شب تا صبح کار کنی بعد همشا یکجا خرج ماشین کنی وشب جیب خالی بری منزل وخجالت خانواده بکشی


 • ابی

  تاریخ : ۱۰ - خرداد - ۱۴۰۱

  اصلأ ترافیک نبود ۴۰دقیقه توراه بودم واسه ۱۷هزار تومن، ۲۲درصد از این ۱۷تومن کمیسیون برداشت موند ۱۳تومن!! از ته شهر بردم بالای شهر!! کرایه بسیار پایین، کمیسیون بسیار بالا، خرج ماشین بسیار بالا!! از بیکاری ماها سواستفاده میکنند واسه پول به جیب زدن میلیاردی خودشون! بیکار هستم و متاهل اما دیگه نمی‌رم


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۰ - خرداد - ۱۴۰۱

  خدایش اصلا ارزش استارت زدن رو نداره با این کرایه هایه ۸ تومنی واقعا


 • علی

  تاریخ : ۱۱ - خرداد - ۱۴۰۱

  بااسنپ فقط داریم ماشینامونو داغون مبکنیماسنپ فقط به سود مسافروشرکته زحمت وراننده میکشه سودش مال شرکته
  الان ماشینم داغون شده پول ندارم درستش کنم خیلی اشتباه کردم


 • مهدی پلنگ

  تاریخ : ۱۱ - خرداد - ۱۴۰۱

  درود به همه مردم ایران زمین. من راننده اسنپ هستم .


 • مهرداد

  تاریخ : ۱۱ - خرداد - ۱۴۰۱

  بنده عادلانه حساب کردم مسیر ۵ کیلومتری اگه بشه بین ۳۴ تا ۳۸ هزارتومان عادلانه هستش . امیدوارم این رو در نظر بگیرن وگرنه دوباره هزینه تعمیرات و لاستیک و غیره به گردن راننده می‌ماند که آه در بساط ندارد . تا برسد به زندگی کردن


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۱ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام برهمه رانندگان من راننده نیسان بودم ۴ ماهه نرفتم داشتم از عمرم می خوردم زنه و بچه ام ازم بیزار شدند ۱۱ شب برمی گشتم جنازه می‌شدم نهایتا روزی میتونستم ۶۰۰ ۷۰۰جور کنم پول بنزین هم خودم میدادم الان شدم کارگر فصلی خیلی بهتر از راننده بودنه


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۱ - خرداد - ۱۴۰۱

  همه چیز دست خودشان است خوده اسنپ کرایه راعملا نمی بره بالا وگرنه تمام دستگاه‌های اجرایی اعم از باربری وتاکسی رانی آژانسها وغیره بالا رفته بعد به اسنپ مجوز افزایش کرایه راندهندمگرمی شه پس چرا درطول روز هرتایم یک قیمت داره مثل قبل از عیدکرایها خوب بودخوده اسنپ نمی خواهد کرایه‌ها راببره بالا بیشتر هم به خاطر مسافر است


 • خسته

  تاریخ : ۱۲ - خرداد - ۱۴۰۱

  .۲ماه پیش ی درخواست قبول کردم ۱۱۵۰۰…چون مقصدنزدیک خونه م بود گفتم ازاونجا برم خونه … رفتم ته ی کوچه بن بست با دوهزار چاله چوله و درنهایت خاکی….بعد دیدم ۴ تا افغانی اومدن با ی قالی..گفتن میشه قالی رو بزاریم صندوق بقدری حالم بده بود گفتم نه بگیرین بغلتون…رسیدیم سرکوچه از صحبتهاشون فهمیدم هر کدوم میخان بجا پیاده بشن… کرایه رو گرفته بودم …سرکوچه یلخظه واسادم گفتم مثل اینکه پنچرکردیم… پیاده که شدن خودم سوار شدم گازشو گرفتم…ازاون روز هم دیگه کار نکردم و نخواهم کرد….


 • حسین

  تاریخ : ۱۲ - خرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ اگه دلسوزه و احساس مسئولیت میکنه حق کمسیونش رو خیلی پایین در نظر بگیره … الکی شعار میدن فقط


 • انوش

  تاریخ : ۱۲ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام لطفا مسافرعزیز پول خود را آمده کنید وراننده جلوی بانگ منتظر گرفتن پول نکنید با شما هستم که تو کوچه بن بست حاضر نیستی ۱۰ متر پیاده راه بری راننده دننده عقب بایدبره وجدان خوب واگه کرایه بالا بود۳۰ درصد افغانی اسنپ مسافر نداشت رانندها به فکر خود وخانوده باشید کوش شنوا نیست


 • Hamed

  تاریخ : ۱۲ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام ..دیروز دلمو خوش کردم بهم پول بنزین داده برم با خانواده یه دوری بزنیم رفتم دیدم ۱۶۵۰۰بهم پول بنزین داده بعدازشیش ماه خجالت نمیکشین خدایی ماها میدونستیم… اما دیدیم لیاقت هزار تومن هم ندارید امیدوارم …. ببینید


 • Hamed

  تاریخ : ۱۲ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام … اسنپ اگه قانون درست بود الان …


 • حق

  تاریخ : ۱۲ - خرداد - ۱۴۰۱

  فقط یه جمله میگم،خدا ازتون نگذره.ک شما پولدار شدین رانندها خار زلیل


 • nasser

  تاریخ : ۱۲ - خرداد - ۱۴۰۱

  با این شرایط اقتصادی و تورم نه برای من راننده این کرایه هاصرف میکنه و نه برای مسافر این وسط فقط شرکت اسنپه ک باید از حق خودش کم بکنه البته کرایه ها هم ی مقدار باید اضافه بشه


 • شهرام

  تاریخ : ۱۲ - خرداد - ۱۴۰۱

  من از اسنپ رفتم اژانس خیلی هم بهتره


 • حسین

  تاریخ : ۱۲ - خرداد - ۱۴۰۱

  قدیما تومنی یه قرون شیتیل میگرفتن وچندین موردو تامین میکردن !!الان از سر ناچاری به هر سازی میرقصیم ..
  ای خدا تا کی ..تاکی..


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۲ - خرداد - ۱۴۰۱

  من۱۲میلیون خرج ماشینم شد توانند ۳میلیون کارکرد م فقط به سودابه جیب خوبان میره


 • حمید

  تاریخ : ۱۲ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام .ماشین ۴ چرخ دارد درحال حاظر با این کرایه ها سه تا چرخ ماشین برای خودش میچره .یک چرخش برای راننده…اونم.حساب کنی اگر پول ماشین رابدی دست کسی..به اندازه همان یک دانه چرخ بهت میده..با فرق این که خودت هم بیکار میچرخی..قبل ازاین گرونی چندروزه گیربکس ماشینم میکانیک گفت حدوددومیلیون خرج دارد.ولی امروز گفت هماندوتومان حدود پنج میلیون شده .فقط یک قلم خرج ماشینم بود.بماند باطری موتور تصادف .بیمه .وووووو.


 • رحمان

  تاریخ : ۱۲ - خرداد - ۱۴۰۱

  کجای این کره خاکی


 • عباس

  تاریخ : ۱۲ - خرداد - ۱۴۰۱

  کرایه هر شهری رو به تناسب کرایه آژانس های همان منطقه مشخص کنید حتی ۱۰ درصد کمتر از آژانس ها اضافه کنید


 • امین

  تاریخ : ۱۲ - خرداد - ۱۴۰۱

  فقط میتونم بگم. نفرین بر بدکاران


 • ارضا

  تاریخ : ۱۲ - خرداد - ۱۴۰۱

  همشون از هم بدترن این مدیراسنپ فکر میکنه با حلوا حلوا گفتن دهن راننده شیرین میشه .اکه هزار تومان ببرن بالا ده هزار از بقل راننده میکشن بیرون


 • صانعی

  تاریخ : ۱۳ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام آقای اسنپ این طرح اسنپ بسیارطرح جامع وایمنی هستش .ولی متاسفانه سودش میره جیب کسانی دیگه .مثلا خواستن یه شغلی واسه بدبخت بیچاره ها.درست بشه .ولی توایران برعکسه ازهمین هم داره دزدی میشه به روش بسیارمحترمانه .ماهم ازبیکاری وبدبختی ناچارشدیم بریم سه ماه کارکردم ازبس ماشینمو توخیابونا مفت چرخوندم حداقل الان ۵تومن خرجش کردم بجزاستهلاکش ازتمام پرسنل اسنپ خواهش میکنم خودتونو جای ماراننده هابزارید یه فکر ی ام به حال بکنید.درغیراینصورت این ناوگان خودبخود حذف میشه چون واقعاسودش میره جیب کسانی که اصلانمیودنن فقرچیه


 • حسین

  تاریخ : ۱۲ - مرداد - ۱۴۰۱

  اسنپ همیشه سر رانندگان کلاه میزاره مثل طرح تشویقی ۷ سفر بری ۵۰ تومان بعد کرایه ۳۰تومانی گذاشته ۲۰ تومان بعد شما ۷ تا سفر با کرایه ۲۰ تومن که بری طرح تشویقی ۵۰ تومانم که بگیری باز ۲۰ هزار تومان به نفع مسافر واسنپ کار کردی و ۲۰ هزار تومان سرت کلاه گذاشته که اگر طرح تشویقی نبود به جای ۱۹۰ هزار تومان در هفت سفر ۲۱۰ هزر تومان در هفت سفر میگرفتید


 • حسین

  تاریخ : ۳ - شهریور - ۱۴۰۱

  فقط ی چیز رو متونم بگم… مدیران اسنپ که تمام سرمایه های همه رانندگان رو از بین میبرند وفقط جیب خودشون رو پور پول میکنندن


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۴ - آذر - ۱۴۰۱

  واقعا ما ایرانیا کی میخوایم بفهمیم چه بلایی داره سرمون میاد،آخه آدمای حسابی اسنپ با یه سیاستی اومد و خوبم…و با یه سیاستی هم دارن کم رنگش مبکنن که با کمی تفکر متوجه میشوید منظورم چیه،تو این شرایط هر عقل سلیمی می‌فهمه چه اتفاقاتی داره سر مردم میاد😏