• 05 / مرداد 1401 / 16:54
 • شناسه خبر : 90842

مدیرکل جدید منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس منصوب شد

سرپرست جدید اداره‌ کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس منصوب شد.

مدیرکل جدید منابع طبیعی فارس

به گزارش اول فارس ، طی حکمی از سوی عباسعلی نوبخت معاون وزیر و رئیس سازمان منابع‌طبیعی و آبخیزداری کشور منصور رضایی به عنوان سرپرست جدید اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس منصوب و از زحمات عبدالحسن صمد نژاد مدیر کل پیشین در زمان تصدی این پست قدردانی شد.
آئین تکریم و معارفه مدیر کل جدید منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس ودیگر معاونان این اداره کل، قائم مقام رئیس سازمان جهاد سازمان جهاد کشاورزی استان، جمعی از مسئولان و کارشناسان دو دستگاه برگزار شد.
منصور رضایی سرپرست جدید اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس در این مراسم بر عدالت محوری ،قانون مداری و خدمت خالصانه در انجام امور تاکید و حفاظت ، احیاء و توسعه اراضی ملی را سه اصل مهم در این حوزه برشمرد و افزود: دستیابی به این مهم در گرو تلاش و همدلی همه کارکنان است. وی با اشاره به اهمیت سرمایه انسانی یک سازمان در پیشبرد اهداف آن اظهار داشت: ساماندهی منابع انسانی نیازمند تدبیر، آینده نگری، امکان سنجی و توجه ویژه به تخصص و تعهد آن مجموعه است.
وی با تاکید بر پرهیز از تبعیض و ضرورت نگاه عادلانه به نیروی انسانی در دستگاه ها خاطرنشان کرد: با اتخاذ تدابیر ویژه و راهبردی می توان در جهت تحقق کارآمد ماموریت های سازمانی موفق عمل نمود.
بر اساس این گزارش منصور رضایی پیش از عهده دار مسئولیت هایی چون ریاست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لارستان و رئیس اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری شهرستان شیراز بوده است.

عضو یکی از کانال های اخباراول فارس شوید

 کانال تلگرام 

 کانال واتساپ 

در کانال ایتا

کانال سروش 

 کانال روبیکا

 کانال بله

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

 • شهروند

  تاریخ : ۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  دیگه از این به بعد سیلها تلفات نخواهند داشت .مسئولین عزیز فقط دعا ….


 • ناشناس

  تاریخ : ۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  انشاالله که یه فرد طبیعت دوست باشد


 • اکبر کریمی

  تاریخ : ۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  تغییر و جابجایی خوب است