مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شیراز منصوب شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس در حکمی، سرپرست مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شیراز را منصوب کرد.

مجتبی محلاتی
به گزارش اول فارس، وحید خداپرست در حکمی، مجتبی محلاتی را به عنوان سرپرست مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شیراز منصوب کرد.

در حکم خداپرست، خطاب به سرپرست مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شیراز آمده است:

«نظر به تخصص، تعهد و تجربیات جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شیراز منصوب می شوید.

انتظار می رود با عنایت به جایگاه ویژه و اهمیت بخش‌های تعاون، اشتغال و رفاه مردم عزیز و در راستای بهره‌مندی بهینه از کلیه منابع و ظرفیت‌های موجود، تعامل و همکاری سازنده با دستگاه‌های اجرایی، تشکلات مردمی و مدنی، مدیران واحدهای تولیدی، کشاورزی، صنعتی و خدماتی در مسیر رسیدن به اهداف عالی سازمانی و توسعه شهرستان و تحقق برنامه‌های دولت مردمی بر اساس شرح وظایف وزارت متبوع، اهتمام و تلاش خستگی ناپذیر داشته باشید.

امید است با توکل و استعانت از خداوند متعال در انجام وظایف و امور محوله و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) موفق و موید باشید.»

لازم به ذکر است که مجتبی محلاتی قبلا در حوزه های  مختلف زیر مجموعه وزارت تعاون ‌، کار ورفاه اجتماعی مسئولیت های متعددی را عهده دار بوده است.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناشناس جمعه , ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۸:۱۰

صد سال دیگه هم این کشور پیشرفت نمیکنه

ناشناس جمعه , ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۸:۰۸

شیراز یا محلاتی هست یا مکارم…..این همه جوان نخبه هست بعد میان آقازاده میذارن

سعید پنجشنبه , ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۲

این همه پست به این اون داده شده اونم از سوی حاکمیت و هیچکدام شان مثمر ثمر نبوده خدا کند هرچی اصلش درست بشود مهم عملکرد مورد رضایت ملت هست

سعید پنجشنبه , ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۰

این همه پست به این اون داده شده اونم از سوی حاکمیت و هیچکدام شان مثمر ثمر نبوده خدا کند هرچی اصلش درست بشکد مهم عملکرد مورد رضایت ملت هست

آخرین اخبار