مدیر مسئول « راک نیوز »عزادار شد

مدیر مسئول « راک نیوز »عزادار شد

مدیر مسئول پایگاه خبری راک نیوز عزادار شد. با خبر شدیم همکار فعال رسانه ای مان آقای خدایار درخش مدیر مسئول پایگاه خبری راک نیوز در سوگ  از دست دادن پدر گرامی شان ، شادروان “ حاج فرهاد درخش ” به سوگ نشستند. مدیر مسئول پایگاه خبری راک نیوز در گفتگو با اول فارس گفت […]

مدیر مسئول پایگاه خبری راک نیوز عزادار شد.

با خبر شدیم همکار فعال رسانه ای مان آقای خدایار درخش مدیر مسئول پایگاه خبری راک نیوز در سوگ  از دست دادن پدر گرامی شان ، شادروان “ حاج فرهاد درخش ” به سوگ نشستند.

مدیر مسئول پایگاه خبری راک نیوز در گفتگو با اول فارس گفت که پدر بزرگوارشان در تهران بعلت ایست قلبی دارفانی را وداع و مراسم تشیع ، تدفین و بزرگداشت آن مرحوم روز سه شنبه ۲۰ تیرماه ( بعد از ظهر) در روستای راک  در شهرستان کهگیلویه برگزار می گردد .

بدینوسیله ضمن اعلام مراتب تسلیت و همدردی به خانواده و بستگان خاصه جناب آقای دکتر محمدرضا موحدی راد  ، برای همکار خوب و فعال رسانه ای مان جناب خدایار درخش صبر و شکیبایی در  این مصیبت را مسالت می نمائیم.

غم و ناراحتی ما در از دست دادن آن مرد بزرگوار ، متدین و مردمدار قابل توصیف در هیچ واژه ای نیست. از خداوند متعال می خواهیم روحش را قرین رحمت خود نموده و در جوار اولیاء الله محشور نمایند.

مدیر مسئول ، همکاران و تحریریه اول فارس

 

مطالب مرتبط

نگاه کنید|چشمه زیبای آب ریز و تاریخ دُشمَن زیاری

مرگ دو کودک کار افغانی در نورآباد ممسنی بر اثر حادثه+عکس

تنگه بله برم ، منطقه ای طبیعی، زیبا و پرآب در دشمن زیاری ممسنی

نظرات