• 22 / آبان 1397 / 15:59
  • شناسه خبر : 1724

مدیر کل ورزش وجوانان فارس خبرداد : وزیر ورزش وجوانان به فارس می آید

مدیر کل ورزش وجوانان فارس خبرداد : وزیر ورزش وجوانان به فارس می آید/ افزایش اعتبار پروژه های در دست ساخت

مدیرکل ورزش و جوانان فارس از سفر مسعود سلطانی‌فر به این استان در آینده ای نزدیک خبر داد.به گزارش اول فارس  به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، حیدر علی کامیاب با اشاره به دیدار روز گذشته اش با وزیر ورزش و جوانان گفت: در این دیدار مسائل مربوط به ورزش استان ،تکمیل پروژه های نیمه تمام و مسائل مربوط به حوزه جوانان مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

وی با بیان اینکه وزیر ورزش و جوانان در آینده ای نزدیک به استان فارس سفر خواهد کرد افزود: در این سفر تعدادی از پروژه های به اتمام رسیده در شهرستان های رستم، ممسنی و کازرون افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس از دیدارهای جداگانه نمایندگان مردم آباده ، بوانات و خرم بید و کازرون با وزیر ورزش و جوانان در روز گذشته نیز خبر داد و گفت: در این دیدارها تصمیمات خوبی در خصوص افزایش اعتبار جهت تکمیل پروژه های روباز و چمن های مصنوعی در شهرستان های یاد شده و همچنین شهرستان مرودشت اتخاذ شد.
کامیاب با بیان اینکه بر اساس ظرفیت‌های موجود در استان، نگاه وزارت ورزش و جوانان و شخص وزیر به فارس نگاهی ویژه است افزود: با تعامل موجود میان وزارت ورزش و جوانان، نمایندگان مجلس و مدیریت ارشد استان در طول چند سال گذشته شاهد اتفاقات خوبی در حوزه نرم افزاری و سخت افزاری ورزش در استان فارس بوده ایم.
وی ابراز امیدواری کرد با تداوم چنین نگاهی فجر چهلم انقلاب نقطه شروع یک انقلاب و تحول عظیم دیگر در ورزش استان فارس باشد.
مطالب مرتبط

یک انتصاب دقیقه نودی در آموزش و پرورش استان فارس

تغییر ساعت کاری ادارات و بانک‌های استان فارس از شنبه ۳۰ تیر تا چهارشنبه سوم مرداد

آتش سوزی وسیع در جنگل های کوهمره سرخی و جروق استان فارس ادامه دارد

نظرات