چاپ      کد خبر: 24272
2 فروردین 1399

مراکز کشیک نوروزی صدور دفترچه تامین اجتماعی استان فارس اعلام شد

مدیر روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی فارس مراکز کشیک نوروزی صدور دفترچه تامین اجتماعی فارس را معرفی کرد.

به گزارش  اول فارس ، مسعود عطایی‌نژاد اظهار داشت: بیمه شدگان تامین اجتماعی که نیاز مبرم به صدور دفترچه درمانی دارند می‌توانند در روز‌های تعطیل دوم، سوم، چهارم و دوازدهم فروردین ماه به شعب و کارگزاری‌های این سازمان مراجعه کنند.

وی افزود: در سایر ایام اداری نوروز، شعب و کارگزاری‌های تامین اجتماعی فارس کماکان آماده ارایه خدمات بیمه‌ای به کارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران هستند لیکن توصیه می‌شود بنا به حساسیت روز‌های اخیر و کنترل بیماری کرونا از مراجعه غیر ضروری به تامین اجتماعی خودداری نمایند و خدمات خود را از طریق سامانه اینترنتی eservices.tamin.ir دریافت و پیگیری کنند.

عطایی‌نژاد با اشاره به امکان ثبت غیر حضوری صدور دفترچه درمانی اظهار داشت: افرادی که نیاز مبرم به صدور دفترچه درمانی دارند می‌توانند از طریق سامانه اینترنتی تامین اجتماعی (eservices.tamin.ir) در منزل درخواست خود را ثبت نمایند و با مراجعه به شعبه و یا کارگزاری تامین اجتماعی انتخابی و بدون معطلی دفترچه خود را دریافت دارند.

مدیر روابط عمومی تامین اجتماعی فارس گفت: بیمه شدگانی که دفترچه آنان تا پایان بهمن ماه اعتبار داشته، این اعتبار تا پایان فروردین ماه تمدید شده و نیازی به مراجعه به تامین اجتماعی برای تمدید دفترچه ندارند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار