چاپ کد خبر: 1169
30 مهر 1397

مربی تیم قشقایی شیراز: برابر گل گهر سیرجان خوب بازی کردیم

به گزارش اول فارس از شیراز ، مهدی فروردین، یکشنبه پس از تساوی برابر گل گهر سیرجان در شیراز اظهار داشت: بازی سخت و درگیرانه ای بود و ما نیز در غیاب ابراهیم طالبی سرمربی تیم، تفکرات او را در زمین پیاده کردیم. وی اضافه کرد: تیم ما در اکثر بازی ها خط دفاع خوبی دارد و در این دیدار هم که سه گل خوردیم بر اثر اتفاق های غیر پیش بینی شده در فوتبال رقم خورد.مربی تیم قشقایی شیراز ضمن تقدیر از هواداران این تیم اظهارداشت: آنها در این بازی سنگ تمام گذاشتند و هر بار که از حریف عقب افتادیم با تشویق های بی امان خود به بازیکنان روحیه دادند و همین امر موجب شد، گل های خورده را بی درنگ جبران کنیم.
او تاکید کرد: زدن ۶ گل در این بازی نشان دهنده این است که هر ۲ تیم فوتبال تهاجمی را در دستور کار قرار داشتند و تماشاگران هم لذت بردند.
فروردین بیان داشت: تیم قشقایی شیراز از سوی بخش خصوصی اداره می شود و لازم است مسئولان استان از این تیم بیشتر حمایت کنند.
دیدار تیم های قشقایی شیراز و گل گهر سیرجان، عصر یکشنبه در هفته نهم رقابت های فوتبال دسته یک کشور در ورزشگاه پارس شیراز با نتیجه پُر گل سه بر سه مساوی پایان یافت.
تیم گل گهر سیرجان هم اینک با ۱۷ امتیاز صدرنشین است و تیم قشقایی شیراز هم با ۱۲ امتیاز در رده ششم جدول رده بندی قرار دارد.
در رقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۶ تیم حضور دارند و به صورت رفت و برگشت با هم بازی می کنند و در پایان نیز ۲ تیم اول و دوم جدول، جواز حضور به لیگ برتر در فصل ۹۸ را دریافت خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار