چاپ کد خبر: 99526
19 آذر 1401

۳۰ روش ساده برای اینکه مردان را عاشق و دلباخته خود کنید

آیا روش‌های عاشق کردن مردان را می‌دانید؟ زنان زودتر از مردان در رابطه ها عاشق طرف مقابلشان می شوند و امیدوار هستند که مردان هم همین حس را نسبت به آنان دارند. اگر به دنبال این هستید که بدانید که چگونه مردان را عاشق خود کنید به شما پیشنهاد می کنم که حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

یکسری رفتارها در خانم ها هست که هرگز از توجه یک مرد دور نمی ماند و همیشه برای آن ها قابل تحسین است. این ها همان رفتار و خصوصیاتی هستند که یک مرد از همسرش انتظار دارد.

اکثر مردان جذب زنی می‌شوند که با او سه چیز به دست آورند: در درجه ی اول لذت، درجه ی دوم آرامش و در درجه ی سوم پیشرفت است چرا که از لذت آرامش به دست می آید و با رسیدن به آرامش می توان راه های پیشرفت را هموار کرد.

می‌گویند که زیبایی در درون آدم‌هاست، اما نمی‌شود منکر این حقیقت شد که تاثیر اولین برخورد نیز مهم است. برای آنکه متوجه شویم مردان واقعا متوجه چه چیزهایی می‌شوند و چه زنانی برایشان جذاب هستند،در این مطلب روش های فریب دادن مردان در رابطه را به شما آموزش نمی‌دهیم بلکه راهکارهایی را به شما آموزش می‌دهیم که چگونه با عملکرد خود یک مرد را عاشق و شیفته خود کنید.


« ۲۵ روش و ویژگی زنان برای عاشق کردن مردان »
درست مانند تمام توصیه های مربوط به روابط دوستانه، برخی از این راهکارها با توجه به شخصیت شما و موقعیت شما ممکن است برای شما مفید باشد. شما با توجه به شناختی که نسبت به خود و دوستتان دارید آن روشی که به نظرتون کاربردی تر است را انتخاب کنید.

۱. به مردان بگویید که به آنها نیاز دارید!
از جمله روش های عاشق کردن مردان بیان احساس نیاز خود است.درست است که شما زن مستقلی هستید و به مردان نیازی ندارید اما حقیقت آن است که مردان دوست دارند که به زنان کمک کنند و این حس را داشته باشند که زنان به آنها احتیاج دارند این به خاطر نحوه آفرینش و ذات مردان است که به حامی بودن و محافظ بودن دیگران علاقه دارند.

اگر شما مدتی مجرد بودید و تمام کارهای خود را انجام می دادید ایجاد احساس نیاز به مردان در شما ممکن است احتیاج به تمرین کردن داشته باشد و در ابتدا برای شما سخت باشد ولی بعد از گذشت مدتی خواهید دید که چقدر خوب است که به کسی تکیه کنید تا به شما کمک کند و حامی شما باشد.

 ۲. برای عاشق کردن مردان ، اجازه دهید دلتنگتان شود!
معمولا زمانی که زنان عاشق می شوند دوست دارند که تمام مدت زمان خود را با معشوقه خود بگذرانند هر چند که ممکن است مردان نیز این را دوست داشته باشند ولی در هر رابطه ای باید به تنهایی و حریم خصوصی یکدیگر احترام بگذاریم.

درست است که گذراندن وقت با یکدیگر برای زوجها بسیار مهم است و باعث می شود که درباره موضوعات مختلفی با هم صحبت کنند، شناخت آنها نسبت به یکدیگر بیشتر می شود و رابطه آنها قوی تر می شود ولی باید برای این وقت گذراندن هم برنامه داشته باشید و زمانی را برای تنهایی و انجام کارهای شخصی خود اختصاص دهید.

بگذارید که دوست شما دلتنگ شما شود و از شما درخواست ملاقات داشته باشد. وقتی دلتنگ شما می‌شود به شما و درباره احساسات خود به شما فکر می‌کند. خاطرات خوب را مرور می‌کند و این باعث می‌شود بیشتر عاشق شما شود.
 ۳. از او تعریف کنید!
اگر میدانید که طرف مقابلتان لیاقت تعریف کردن را دارد از او تعریف کنید. مثلا بگویید “این لباس چقدر به شما می آید” “چقدر تو قوی هستی” “من نمیدانم بدون تو چی کار کنم؟”. این نکته را در نظر داشته باشید که در حد معمول تعریف کنید و در این کار زیاده روی نکنید.

اگر واقعا به نظر شما عطری که استفاده کرده خیلی خوشبو است و شما لذت می برید به او بگویید. همه افراد از تعریف شنیدن خوششان می‌آید مثل خود شما که زمانی که دیگران از شما تعریف نند چه حس خوبی به شما دست می‌دهد. بنابراین زمانی که چیز مثبتی در مغز شما رخ داد درباره آن صحبت کنید.

 ۴. مردانگی او را تحسین کنید!
تعریف کردن از مردان باعث عاشق کردن مردان می شود. همانطوری که مردان دوست دارند که زنان به آنها احتیاج داشته باشند؛ تعریف و تمجید کردن از مردانگی آنان نیز به آنها احساس غرور می‌دهد. مردانگی فقط مربوط به بدن مردانه و عضلات قوی نیست رفتار خوب با مردم داشتن، جوانمردی و غیره نیز جز مردانگی به حساب می‌آید.

به طرف مقابلتان بگویید که از مردانگی وی لذت می‌برید و به آن افتخار می‌کنید. همین تعریف کردن باعث می‌شود که مجذوب شما گردد.
 ۵. برای عاشق کردن مردان ، صبور باشید!
در هر رابطه ای باید صبور باشید تا بتوانید به خواسته و هدف خود برسید. ممکن است اینکه مرد مقابل شما، عاشق شما شود احتیاج به زمان داشته باشد. اگر شما عجول باشید ممکن است ناامید شوید و مسیری را به اشتباهی انتخاب کنید.

اگر نسبت به عشق او به خود شک دارید می‌توانید از دوستی کمک بگیرید؛ یا با دوست مورد اطمینان خود در این باره صحبت کنید.

 ۶. به او بگویید که بهش فکر می‌کنید!
معمولا در ابتدای رابطه چون اطمینان ندارید که آیا این رابطه ادامه پیدا خواهد کرد یا خیر؟ دوست ندارید بگویید که به طرف مقابلتان فکر می کنید زیرا تصور می کنید که دور از شخصیت شما است. مثل تعریف کردن از طرف مقابلتان که باعث مجذوب شدن شما می‌شود. گفتن اینکه به فکرش هستید هم همین حس را در او ایجاد می‌کند.

می‌توانید از جملاتی نظیر “فقط می خواستم بگم سلام، چون تو ذهن من هستی” امروز یک خلبان دیدم (شغل مرد مورد نظر شما) و باعث شد که به شما فکر کنم” استفاده کنید.

 ۷. برای عاشق کردن مردان ، از علاقه‌ها و تلاش‌های وی حمایت کنید!
شما مجبور نیستید به ورزش ها یا تفریحاتی که دوست شما علاقه دارد؛ حتما علاقه مند شوید. اگر خود شما هم دوست دارید می‌توانید آن تفریحات را دوست داشته باشید که این باعث ایجاد تفاهم بین شما می‌شود.

اگر طرف مقابل شما تفریحی را دوست دارد یکی از راه های عاشق کردن وی این است که حامی وی در این تفریحات و سرگرمی باشید. مثلا اگر به صخره نوردی می رود از او بپرسید که تمریناتش چگونه پیش رفت؟ اگر ماهیگیری را دوست دارد از او بپرسید که امروز چی صید کرده است؟ شما با این کار نشان می دهید که به آن و علایقش احترام می گذارید.

یک مطالعه علمی نشان داده است که افراد از سوالات پیگیری خوششان می‌آید. بنابراین فقط از وی نپرسید که در صخره‌نوردی چه گذشت بلکه سوالات خود را گسترده‌تر کنید و سوالات دیگری نیز درباره صخره‌نوردی از وی بپرسید مثلا از چه وسایلی استفاده می کنند؟ مسابقات صخره‌نوردی چگونه برگزار می‌شود؟ مخصوصا اگر اطلاعاتی ندارید کنجکاوی کنید. این کار باعث می‌شود که دوست شما خوشحال شود و احساس غرور کند. زیرا که این حرفه را می‌داند و به شما یاد می‌دهد.

 ۸. سعی نکنید او را تغییر دهید!
هر فردی ایراداتی دارد و هیچ کس کامل و بدون ایراد نیست. اگر مسائل و مشکلات شما با مرد مورد علاقتون زیاد و بزرگ است، بهتر است در رابطه تجدید نظر کنید و رابطه را قطع کنید.شما نباید به فکر این باشید که در طول رابطه او را تغییر خواهید داد.

مردان از زنانی که دائما درحال ایرادگیری و تغییر دادن آنها هستند فرار می کنند. شما باید ببینید که آیا می توانید با این مرد با تمام ویژگی هایش ارتباط داشته باشید یا خیر. اگر به طور کامل او را بپذیری او نیز شما را همانگونه که هستید دوست خواهد داشت.

 ۹. به صحبت هایش گوش دهید!
در حالی که صحبت کردن آسان است، گوش دادن بسیار سخت است. در هنگام صحبت کردن با مرد مورد علاقه خود واقعا به صحبت های وی گوش دهید و تمام انرژی خود را به گوش دادن وی اختصاص دهید. درباره موضوعی که صحبت می‌کند سوال بپرسید که این پرسیدن سوال نشان دهنده توجه شماست. این یک روش ساده برای عاشق کردن مردان است.

 ۱۰. برای عاشق کردن مردان ، از او قدردانی کنید!
یک دیگر از روش های عاشق کردن مردان قدردانی کردن از آنهاست. شما می توانید این قدردانی را با کمک کردن به وی نشان دهید. مثلا اگر روز پرمشغله‌ای دارد و به تمیز کردن اتاقش نمی‌رسد اتاق وی را مرتب کنید یا زمینه‌ای برای کاهش استرس وی فراهم کنید. هر چه قدر بیشتر قدردانی کنید بیشتر حس عشق شما را درک خواهد کرد و بیشتر عاشق شما خواهد شد.

این نکته را از یاد نبرید که در این کار نیز افراط نداشته باشید که شخصیت خود را از بین ببرید. در هرکاری باید میانه روی را در نظر بگیرید.
۱۱. بگذارید او شما را بخنداند!
اگر واقعا دوست شما صحبت خنده داری کرد بخندید و اجازه دهید که شما را بخنداند ولی این به این معنی نیست که به همه شوخی هایش بخندید. مردان با خنداندن می خواهند جلب توجه کنند و شما این توجه را به وی داشته باشید. داشتن حس شوخ طبعی برای یک رابطه طولانی و دوست داشتنی مهم است.

۱۲. به او اعتماد کنید!
اگر شما در رابطه قبلی شکست خورده باشید اعتماد کردن دوباره به مردان برای شما سخت است؛ ولی این را بدانید که این مرد، آن مرد قبلی نیست. اگر می‌خواهید این رابطه به نتیجه برسد، باید در یک مقطع به او اعتماد کنید.

اگر رفتارهایی را از خود نشان می دهد که قابل اطمینان نیست شما هم نباید به وی اطمینان کنید. ولی اگر همه چیز خوب و درست است شما باید از حس قبلی خود دور و به وی اعتماد کنید. اگر عشق دارید اعتماد کنید.

۱۳-ظرافت زنانه در رفتار و حرکات

زن ها بدون زنانگی مانند گل بدون گلبرگ می مانند. زنانگی زن ها همان چیزی است که طبیعت مردانه مردها را متعادل می کند و مانند قطعه گمشده پازل زندگی آن هاست. موهای بلند، رفتارها و حرکات و شخصیت خانمانه تمام چیزی است که یک زن باید داشته باشد و هرگز نباید مانند یک مرد رفتار کند. این رفتارها وقتی جنسیت خود را به عنوان یک زن بپذیرید از شما سر می زند. در واقع اعتماد به نفس جنسی است که باعث می شود به عنوان یک زن ارتباط برقرار کنید و با رفتارهای خود همسرتان را مجذوب خود کنید. پس در رفتار خود ظرافت زنانه به خرج دهید و احساسات تان را برای همسرتان ابراز کنید.

۱۴-هوش و بلند همتی

این همان جرقه ای است که در ارتباط زنان با مردان در سطح ذهنی وجود دارد. این ویژگی در زنان بسیار گیراست. هیچ چیزی نمی تواند زیبایی و ذهن را شکست دهد. از دید یک مرد وقتی بتوانید تصمیم های معقول بگیرید، منطقی رفتار کنید، به آن ها پیشنهاداتی داشته باشید و زندگی را پر مفهوم کنید بسیار جذاب و دوست داشتنی تر هستید. اشتیاق، حرفه ای بودن و داشتن هدف و آرزو در جهت حرفه و شغل نه تنها برای مردها جذاب است بلکه آن ها را به وجد می آورد.

۱۵-حس شوخ طبعی

وقتی حس شوخ طبعی نداشته باشید زندگی برایتان بسیار کسل کننده و سیاه می شود. مردها موجودات شوخ طبعی هستند و همسری می خواهند که به لطیفه هایشان بخندد، همسری که بتوانند با او مکالمه سرگرم کننده و جالبی داشته باشند. همسری که بتوانند با او شوخی کنند و جنبه شوخی داشته باشد. چه چیزی بهتر از خنده می تواند زندگی را شاد کند؟

  ۱۶-جذابیت

همه زن ها زیبا هستند اما همه آن ها جذاب نیستند. در حالیکه هر زنی می تواند با اعتماد به نفس جنسی، انعکاس شادکامی و مثبت اندیشی، درست لباس پوشیدن، رفتار مودبانه و ظاهر تمیز و مرتب می تواند جذاب باشد.

زنی که خودش را دوست دارد
اگر از مرد خود به عنوان مهره‌ای استفاده می‌کنید که نسبت به خودتان احساس بهتری داشته باشید، باید بدانید که هرگز برای شما کافی نیست و پیوسته به دنبال ابزار دیگری خواهید گشت. برداشت او از این وابستگی می‌تواند به‌قدری ناگوار باشد که احساس کند نمی‌تواند خود واقعی‌اش را بروز دهد. معمولا بین عدم رضایت شخصی زنان از خودشان و تمایل آنها به انتقاد شدید از همسرانشان ارتباط تنگاتنگی وجود دارد. افراد ویژگی‌هایشان را در دیگران منعکس می‌کنند.

به عبارت ساده‌تر، اگر شما از خودتان ناراحت باشید، احتمالا مدام از همسر خود و دیگران انتقاد می‌کنید. تجربه نشان می‌دهد بازخوردی که از دیگران می‌گیرید باید تا ۷۵ درصد مثبت و حداکثر ۲۵ درصد منفی باشد. اگر این نسبت معکوس است، در ذهن خود تصویر غیرواقعی و بشدت قهرمانانه‌ای از مردان ساخته اید و در پی انتقادهای ناتمام شما، آنها نیز خود را در دامی می‌بینند که هرگز نمی‌توانند از آن رها شوند و در مقابل با بی توجهی و نادیده گرفتن شما، واکنش نشان می‌دهند.

۱۷-او از مریخ نیامده
عباراتی نظیر «مردها از مریخ آمده‌اند» این کلیشه را تقویت می‌کند که مردها نمی‌توانند درباره احساسات خود صحبت کنند. کسانی که این حرف‌ها را سر زبان‌ها می‌اندازند معمولا همان‌هایی هستند که پیش از این می‌گفتند مردانی که ابراز احساسات می‌کنند، بیش از حد زنانه هستند. اگر شما نیز جزو زنانی هستید که همین ایده را دارید، دست نگه دارید و فرصتی دوباره به مرد خود بدهید. واقعیت این است که زنان شفاهی‌تر هستند آنها مشخصا درباره احساسات خود سریعتر و مختصرتر از مردان صحبت می‌کنند، اما مردان نیز از فکر و احساس خود، بخوبی آگاهند. به جای این که او را به تمسخر بگیرید، وقتی متوجه می‌شوید که مساله‌ای حساس برای او جدیت پیدا کرده است، درباره‌اش سوال‌ و حتی از او تشکر کنید که مساله را با شما در میان گذاشته است. اگر چنین شیوه‌ای را به کار ببندید، مطمئن باشید ‌ او بعد از این بیشتر سخن خواهد گفت و خواهید دید ‌ پشت ظاهر مردانه‌اش، انسانی است که می‌تواند بوضوح و با طمأنینه صحبت کرده و احساساتی درست شبیه به شما داشته باشد.

۱۸-یک زن شوخ طبع و پرانرژی
در زندگی مدرن امروزه، بسیاری از زنان صاحب مشاغل و پست‌های کلیدی در سازمان‌ها هستند و حتی تجارت خود را مدیریت می‌کنند. در چنین شرایطی بسیار محتمل است که در نزدیکی شریک زندگی خود نیز، مدام از دستور جلسه امروز و فردا سخن بگویید و به کارهایی که باید انجام دهید ‌بیندیشید. این درحالی است که او دوست دارد شما را در حالی ببیند که از کنترل و اداره امور فارغ شده‌اید و خود معمولی و سرزنده‌تان درست در لحظه اکنون با او وقت بگذراند. وقتی بدون هیچ‌گونه دستور جلسه و کنترل گری با همسر خود، وقت می‌گذرانید عشق او فرصت عمیق شدن می‌یابد و او احساس می‌کند که یک انسان واقعی است که شما او را می‌بینید و می‌شنوید، نه کسی که به عنوان بخشی از برنامه روزانه‌تان به سراغش می‌روید.

۱۹-مردان و عشق به ستوده شدن
توجه داشته باشید اگر همسرتان را به خاطر قدرتش ستایش کنید، او احساس قدرت و برتری می‌کند. آنان دوست دارند همیشه قوی به نظر برسند، بنابراین زنان باید از قدرت همسران خود تعریف و تمجید کنند، زیرا مردان به توجه همسرشان نیاز دارند. به عنوان مثال از او بخواهید در کنسرو را باز کند یا در جابه‌جایی وسایل سنگین کمک کند. این درخواست، احساس نا‌امنی را در شما از بین می‌برد و به او اعتماد به نفس می‌بخشد. در اینجا به جای دستور تنها با یک تحسین ساده به او انرژی می‌دهید.

۲۰-صلیب سرخ در خانه
بر‌خلاف آنچه زنان تصور می‌کنند مردها پس از یک درگیری نمی‌توانند بلافاصله روابط‌شان را ترمیم کنند، در حالی که این‌گونه نیست، مردان از تنهایی و ناراحتی همسرشان بیم دارند و سعی می‌کنند صلح را در زندگی مشترک بنا کنند. یک نفس عمیق بکشید و بدون عصبانی شدن درباره موضوعی خاص با همسرتان صحبت کنید. از او بخواهید صادقانه صحبت کند و از او به خاطر صداقت‌اش قدردانی کنید.

۲۱-خانواده‌ دوست و اهل معاشرت بودن
قبل از آن‌که مورد انتقاد افرادی قرار بگیریم که می‌گویند هر فردی به خانواده‌اش نزدیک نیست و این باعث نمی‌شود که آن‌ها شخص بدی باشند یا هر چیز دیگر، این حرف آن قدر واضح است که نیازی به توضیح ندارد. وقتی صحبت از آینده‌ای طولانی‌مدت باشد، زنی که برای خانواده خود ارزش قائل باشد اهمیت دارد. البته که هیچ کس نباید به خاطر داشتن خانواده‌ای نامناسب مجازات شود، اما اینکه اصول آداب معاشرت برای درخشش در روابط را بلد باشید، یکی از مواردی است که باعث جذابیت شما می‌شود.

۲۲-خوش‌ قلب بودن از ویژگی های زنان مورد علاقه مردان
زنی که با فکر، عاشق و مراقب است، موردعلاقه مردان است. این زن کارهای کوچکی را برای مردان انجام می‌دهد، تنها به این دلیل که او را دوست دارد. چنین زنی وقتی به مردی لبخند می‌زند، هیچ انتخابی به او نمی‌دهد مگر اینکه متقابلا او هم لبخند بزند. در نتیجه، باعث می‌شود شاد بودن را تجربه کنید. حس آرامش را به شما منتقل می‌کند. زنی که از قلبش گرما ساطع می‌کند، زنی است که یک مرد می‌خواهد با او ازدواج کند. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب چرا بعضی مردان متاهل به دنبال معشوقه هستند؟ سر بزنید.

۲۳-ذهن پویا و چالش‌ برانگیز داشتن
نمی‌شود انکار کرد که ظاهر افراد همان چیزی است که در نگاه اول توجه ما را به خود جلب می‌کند؛ چراکه اینکه بخواهید فردی با شخصیتی عالی و قوی را در یک مکان تشخیص دهید کاری دشوار است. پس در واقع اکثر احساسات عاشقانه به جذابیت‌های فیزیکی بستگی دارد، اما تا چه وقت ظاهر افراد دوام دارد؟

وقتی طرف مقابل در نهایت زیبایی باشد، اما صحبت‌ها سطحی بوده و جذابیتی ندارند، امکان ندارد که ارتباطی واقعی شکل گیرد. اینکه از لحاظ ذهنی چالش ایجاد کنید و این توانایی را داشته باشید که صحبت‌های عمیق درباره موضوعاتی بامعنا داشته باشید، در طولانی مدت زیبایی بسیاری می‌آفریند و مردان عاشق شما می‌شوند.

۲۴-فهیم و همدل بودن از ویژگی های زنان مورد علاقه مردان
مهربانی کردن، حمایت کردن و تشویق کردن شریک زندگی‌تان، بخشی عظیم از ساختن یک رابطه موفق را تشکیل می‌دهد. هیچ‌ یک از مردان، زنی را نمی‌خواهند که جزو افراد منفی نگر باشد و در تلاش‌هایشان یا در زمان نیاز از آن‌ها حمایت نکند. زندگی پر از چالش‌هایی است که هر زوجی باید در کنار هم با آن روبه‌رو شوند. چرا که گاهی اوقات مرد هم به شانه‌ای برای گریه کردن نیاز دارد.

۲۵-بلندپرواز بودن
یک زن علاوه بر اینکه حامی و تشویق‌کننده باشد، باید اهداف و رویاهای خود را نیز دنبال کند. زنی بالغ می‌داند از آینده چه می‌خواهد و با اشتیاق به دنبال آن می‌رود؛ لازم نیست که یک شغل باشد، فقط چیزی که باعث شود فرد مقابلتان از آن هیجان‌زده شود. یک زن بالغ، کسی خواهد بود که می‌توانید با مرد خود به جنگ مشکلات برود. کسی که در رابطه و زندگی در تیم مردش باشد. مردان عاشق چنین زن‌هایی می‌شوند.

۲۶-سعی نکنید وی را تغییر دهید

هیچ تلاشی برای تغییر دادن او نکنید، مردها به واسطه مرد بودنشان غرور نهفته ای دارند و تقاضای تغییر از آنها موجب می شود آنها فکر کنند که نقصی دارند، بجای اینکار می‌توانید با محبت و اعتماد و عشق زنانه خودتان کاری کنید او سعی کند طوری باشد که شما دل تان میـــخواهد.

۲۷-هرچیزی شما دوست دارید او دوست ندارد، وی را وادار به قبول چیزی نکنید

این یک نوع خودخواهی است که بخواهیم هرچه را خودمان دوست داریم اطرافیان مان و خصوصاً معشوق مان هم آنرا دوست داشته باشد، گاهی اوقات زوج هایی را می‌بینم که علایق شان خیلی باهم فرق دارد اما عاشقانه یکدیگر را دوست دارند، دوست داشتن به علایق و افکار همسان نیست، دوست داشتن بی دلیل است، دوست داشتن احساس عشق است، احساسی از درون سینه، تپش های تند قلب!

اگر آهنگی دوست دارید و او دوست ندارد، اگر فیلمی دوست دارید که او دوست ندارد، اگر دوستانی دارید که دوستشان دارید اما او ندارد، دلیل نمی‌شود وی را وادار به دوست داشتن شان کنید و یا فکر کنید تفاهم ندارید! خیر! دوست داشتن و وفاداری از روح طلوع می کند نه عقل و تفاهمات! نیازی نیست هر چه شما دوست دارید او هم دوست داشته باشد. وی را همان گونه که هست دوست بدارید.

۲۸-از او نخواهید که به خانم های دیگر بی توجهی کند

برای اینکه مرد خودرا نگه دارید، از او نخواهید که هر وقت زنی که غیر از شما می‌بیند پا به فرار بگذارد! نخواهید وقتی بیرون میرود شلوارش را تا زیر بغلش بالا بکشد! با این کارها فقط حس بی اعتمادی نسبت به وی را بروز میدهید. مثلاً شما هم وقتی در خیابان یا مترو یا در پارک مردی خوش قیافه و بلند قد میبینید به او نگاه می کنید مگر نه؟! مردها هم وقتی زن زیبایی ببینند به او نگاه می کنند.

دلیل این رفتارهای ما بی وفایی نیست! انسان زیبایی را دوست دارد و این در وجود انسان جا دارد، انسان هر چیز زیبایی را ببیند به آن خیره می شود، پس وقتی دیدید او زنی زا زیبا خطاب کرد یا به زن زیبایی نگاه کرد فکر نکنید در حال نقشه کشیدن برای خیانت است! خیر! بازهم می‌گویم وقتی عاشق شما باشد وقتی عمیقاً شما را دوست داشته باشد فقط شما را می‌بیند و اگر ملکه زیبایی اسپانیا هم بخواهد به او نزدیک شود، او یک تار موی شما را هم با آن ملکه زیبایی عوض نمی کند.

۲۹-نباید وی را وادار کنید تا تصور کند باید مراقب شما باشد

ممکن است مرد شما کمی سر به هوا باشد یا به واسطه شغل اش یا بعضی مشکلات زیاد متوجه شما نباشد، اما هیچوقت وقت این چیزها رابه شکل چکش در نیاورید ودر سر او نکوبید. این وظیفه مرد شماست که همیشه مراقب شما باشد و نیاز های شما را برآورده کند، اما هیچوقت وی را به اینکار وادار کنید، زیرا که اینکار فقط تاثیر منفی بر رابطه دارد.

 ۳۰-با فامیل و دوستان همسرتان دوست باشید

جدا شدن از زندگی مجردی درسال‌های بعد از ازدواج سخت‌ترین اتفاقی است که می تواند برای یک مرد بیفتد. مردان از تنهایی بعد از ازدواج میترسند. آن‌ها دوست دارند روابط قبلیشان را اینبار درکنار همسرشان تجربه کنند. رابطه با خانواده و اعضای فامیلشان و همینطور دوستانی که حضورشان برای آن‌ها اهمیت دارد. هیچ مردی نمیتواند بدگویی علیه دوست یا خانواده‌اش را تحمل کند و تمام عمرش را تنها و تنها با همسرش بگذراند.

آن‌ها ترجیح می دهند، با ازدواج خانواده پیشینشان بزرگتر شود نه اینکه از یک خانواده بیرون بروند و خانواده تازه‌ای را بسازند. اغلب مردان در ارتباط داشتن با آدم‌های تازه و شرایط تازه کمی مشکل دارند.آن‌ها دوست دارند، زنشان روابط اجتماعی خوبی داشته باشد و آن‌ها را در پیوند زدن به این اجتماع یاری دهد. گذشته از این، آن‌ها دوست دارند با ورود همسرشان به خانواده‌ شان، روابط خانوادگی و فامیلی گرم تری را هم برایشان به همراه بیاورد و لاک تنهاییشان را ازآن‌ها بگیرد.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار