چاپ کد خبر: 143396
26 اردیبهشت 1403

 مردم جمهوری آذربایجان خواستار الحاق به سرزمین مادری ایران هستند

روزنامه کیهان به اقدام دولت آذربایجان که روز «‌نکبت‌» را به رژیم صهیونیستی تبریک گفت، واکنش نشان داد.

باکو

اول فارس: روزنامه کیهان در ستون طنز خود (گفت و شنود)در مطلبی با عنوان «مثل تو …!» نوشت:

گفت: در اوج جنایات وحشیانه صهیونیست‌ها علیه مسلمانان مظلوم غزه و در حالی که همه ملت‌های دنیا برای محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی به میدان آمده‌اند، دولت آذربایجان روز «‌نکبت‌» را که صهیونیست‌ها آن را روز استقلال! می‌نامند به رژیم صهیونیستی تبریک گفته است!
گفتم: بی‌حساب نیست که مردم در جمهوری آذربایجان خواستار نجات از حکومت دست‌نشانده «الهام علی‌اف‌» و الحاق به سرزمین اصلی خود یعنی ایران اسلامی هستند.
گفت: دولت الهام علی‌اف در جریان جنگ غزه نیز برای صهیونیست‌ها، سوخت و مواد غذایی می‌فرستد! معلوم نیست که با صهیونیست‌ها چه فرقی دارد؟!
گفتم: یک سرباز یهودی صهیونیست که از جنگ فرار کرده بود وسط روز ماه رمضان مشغول ناهار خوردن بود. یکی از مسلمانان کنار او نشست و به خوردن مشغول شد. سرباز یهودی با تعجب پرسید؛ مگر تو مسلمان نیستی که ماه رمضان روزه می‌خوری؟! گفت؛ من در میان مسلمانان مثل تو در میان یهودیان هستم!

آذربایجان اسم غصبی برای منطقه‌ی اَران ” بخشی از قلمرو ایران “

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

باهر پنجشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۰

احتمالا این مردم آذربایجان که خواستار الحاق به ایران هستند مثل مردم کوفه نامه های زیادی به مسیولین لایق و آبادگر ایران ارسال کرده اند تا انها را از جهنم علیف نجات دهند و مسلما زمانی که ایران برای نجات آنها اقدام کند همان بلایی سر ایران می اورند که کوفیان بر سر امام حسین علیه السلام وارد کردند.

آخرین اخبار