• 03 / شهریور 1402 / 9:24
  • شناسه خبر : 119425

مردی که در داراب همسرش را به آتش کشید و کُشت به قزوین فرار کرد

فرمانده انتظامی داراب از شناسایی و دستگیری قاتل متواری که همسر خود را آتش زده بود با تلاش کارآگاهان در تاکستان استان قزوین خبر داد.

به گزارش اول فارس ، سرهنگ علیرضا نوشاد روز پنجشنبه در این باره گفت: در پی کشف جسد خانمی جوان به صورت نیمه سوخته در شهریورماه سال ۹۹ در بخش فورگ شهرستان داراب، پیگیری موضوع در دستور کارآگاهان قرار گرفت.

قتل داراب

وی افزود: در تخقیقات میدانی صورت گرفته توسط کارآگاهان پلیس مشخص شد خانمی ۲۱ ساله توسط شوهر ۳۵ ساله اش به روش خفه کردن به قتل رسیده و سپس جسد وی را آتش زده و قاتل بلافاصله پس از ارتکاب قتل به مکان نامعلومی متواری شده است.

فرمانده انتظامی داراب ادامه داد: ماموران با اشراف اطلاعاتی و اقدامات فنی پلیسی مخفیگاه متهم را در استان قزوین شناسایی و پس از اخذ نیابت قضایی قاتل را با همکاری پلیس آگاهی شهرستان تاکستان از توابع استان قزوین در یک عملیات ویژه پس از ۳ سال متواری بودن دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی داراب با اشاره به اینکه از مخفیگاه متهم یک قبضه اسلحه کلاشینکف به همراه ۳۷۳ عدد فشنگ جنگی کشف شد، افزود: قاتل در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را اختلافات خانوادگی عنوان کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

شهرستان داراب در فاصله ۲۵۷ کیلومتری شرق شیراز قرار دارد.

شگرد جدید کلاهبرداری در فروش خودرو در شیراز که مردم حواس شان باشد

روش پرورش ، نگهداری و تکثیر گل کاغذی ،گیاه زیبای گرمسیری

با انتخاب یک قله کوه به ساده بودن یا سیاستمدار بودن شخصیت خود پی ببرید

کانال اخبار فوری و بدون سانسور ، کانال اخبار فارسی ، خبر فوری خبر حوادث

 کانال تلگرام 

 کانال واتساپ 

 کانال ایتا

کانال سروش 

 کانال روبیکا

 کانال بله

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه