چاپ کد خبر: 125682
یکشنبه 21 آبان 1402

مرد نانوا از خودش ۱۴ هزار قرص نان خرید

سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالا‌های اساسی وزارت جهاد گفت: سهمیه آرد یارانه‌ای نانوای متخلف زاهدانی قطع و پرونده به سازمان تعزیرات ارجاع شد.
نان

مسعود امرالهی، سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالا‌های اساسی وزارت جهاد کشاورزی در برنامه پیگیری گفت: در راستای طرح نظارتی که از ابتدای آبان ماه امسال در سراسر کشور  گذاشتیم سعی کردیم نظارت‌های خود را در این بخش تقویت کنیم.  طبق بررسی ها‌یی که از طریق سامانه انجام دادیم مشخص شد که در شهر زاهدان  یک نانوایی در بازه زمانی سه ماهه ۱۴ هزار قرص نان خارج از شبکه  توسط ۱۶ عدد کارت هدیه و ۶ عدد کارت اعتباری خریداری کرده و  شخص متصدی از طریق این کارت‌ها ۱۴ هزار قرص نان خارج از شبکه توزیع کرده بود.

به گفته وی “با بازرسی‌هایی که انجام دادیم مشخص شد که این اقدامات باعث معطل ماندن مردم در صف بیش از ۵ دقیقه شده است و این اقدام باعث شد که با واحد صنفی متخلف برخورد شود و پرونده به سازمان حکومتی ارجاع داده شده و طی این بازه زمانی یارانه کمک هزینه‌ای که در طی پایان شبانه روز به نانوایان واریز می‌شود را برای این واحد صنفی قطع کردیم.

وی گفت: طبق پیگیری‌های صورت گرفته مشخص شد که این نان‌ها به سمت دامداری‌ها با خشک شدن  نان‌ها می‌رود و بازرسان برخورد لازم را خواهند کرد و این طرح را تشدید خواهیم کرد و بازرسان رصد خود را در این زمینه افزایش خواهند داد.این نان‌ها خارج‌ها از شبکه توزیع شده و به دست مردم رسیده است و نانوا در محلی آن را دپو می‌کرد و کارت هوشمند شبکه  این موضوع را پیگیری کرد.

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ارش پنجشنبه , ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۷:۲۶

ای کاش با خاوری و طبری و بابک زنجانی و حسین فریدون و شهرام جزایری و نمایندگان مجلس شاسی بلند بگیر و بقیه اراذل و اوباش مال مردم خور و اختلاس گران و دزدها و کم فروشها و کانادا نشینان و آقازاده های آنان هم بر خورد میشد. البته کسی جرات ندارد به این نیمه خدایان نگاه چپ بیندارد

باهر دوشنبه , ۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۵

بالاخره این هم به نان و نام احتیاج داشته و از مسیولین مسأله خودمونی سازی را یاد گرفته است.اگر قرار هست ایشان تنبیه شود ،مسیولین نالایق زراندوز هم باید محاکمه و زندانی شوند نه اینکه پست و مقام بالاتر به آنها بدهند.
دبل استاندارد و یک بام و دو هوا که نمی شود.

فال