چاپ کد خبر: 8874
25 خرداد 1398
ناگفته‌های نیکوکار نمونه کشوری

مرد کازرونی در شیراز چیزی از یک رئیس جمهور کم ندارد +تصویر

مردی شیرازی که چیزی از رئیس‌جمهورهای دنیا کم ندارد + عکس

به گزارش اول فارس ، در شیراز مردی ۶۱ ساله زندگی می‌کند که وقتی در خیابان‌ها راه می‌رود، فکر می‌کند همه چیز این شهر برای اوست، فکر می‌کند رئیس‌جمهور همه عالم است. او از نسل خانواده‌ای ثروتمند است، نوه مردان و زنانی که هنوز هم در شیراز به نیکوکاری شهره‌اند. او یک خیر است که وقتی می‌بخشد حس می‌کند همه شیراز برای اوست و شده است یکی از رئیس‌جمهور‌های عالم. ژن بخشندگی در خانواده این مرد موروثی است، این‌ها وقتی می‌بخشند شادند و وقتی جمع می‌کنند غصه می‌خورند. این مرد سعید نیاکان است، یکی از آدم‌های خاص و بخشنده روزگار، آن‌قدر که چند روز پیش نشان والی مهر به سینه‌اش سنجاق شد و لقب نیکوکار نمونه کشوری را گرفت. داستان زندگی این مرد، افکارش، عاداتش و مرامش خواندنی است، مردی که دوست نداشت رقم آخرین کمکش به ساخت مسکن ایتام را بنویسیم، مردی که خودروی شاسی بلندش را فروخت تا دو خانه برای نیازمندان بسازد، مردی که از این دنیا و مافی‌ها چیزی نمی‌خواهد مگر قدرتی برای خدمت کردن به مردم.

حتما خیلی‌ها دوست دارند بدانند نیکوکار نمونه کشوری که همین چند روز پیش نشان والی مهر را گرفته چه کسی است و اهل کجا.

سعید نیاکان اهل کازرون فارس، ساکن شیراز و متولد سال ۳۷ هستم. مهندسی نفت خوانده‌ام و مدیر پشتیبانی شرکت نفت زاگرس جنوبی بودم که با ۲۲ سال سابقه زودتر از موعد خودم را بازنشسته کردم و بعد از آن وارد کار‌های مردمی و همکاری با کمیته امداد شدم.

چرا خودتان را بازنشسته کردید؟

در شرکت مسؤولیتم به‌عنوان مدیرپشتیبانی و عضو هیات مدیره بسیار سنگین بود. حوزه کاری‌ام از بندرعباس تا کنگان تا دالان و فراشبند گسترده بود و عمده مسائل رفاهی و درخواست‌های کارکنان به تصمیم و مجوز من بستگی داشت. عادت هم نداشتم به کسی نه بگویم، طوری که اتاق مرا می‌گفتند اتاق باب‌الحوائج. این مسؤولیت سنگین از یک‌سو و حضورم در ماهشهر در طول هشت سال دفاع مقدس باعث شد احساس کنم بخشی از عمرم را باید خارج از ساختار اداری و در کار‌های عام‌المنفعه بگذرانم. البته بگویم که همیشه آرزو داشتم خودم را درجوانی بازنشسته کنم.

لازمه این کار این است که شما یک پشتوانه مالی داشته باشید، این‌طور بود؟

نه، من یک کارمند ساده بودم و خدا را گواه می‌گیرم تا زمانی که مدیرپشتیبانی شرکت نفت زاگرس جنوبی بودم خانه اجاره‌ای داشتم و تازه بعد از بازنشستگی موفق شدم خانه‌ای بخرم.

مردی شیرازی که چیزی از رئیس‌جمهورهای دنیا کم ندارد + عکس

یعنی می‌گویید مسؤولیت سنگین بود، اما درآمد سنگین نبود؟

درآمد می‌توانست سنگین باشد، اما من سبکش می‌کردم.

چطور؟

از خودگذشتگی می‌کردم. هنوز مدارک و سوابقش در شرکت نفت موجود است که من ماموریت می‌رفتم، ولی حاضر نمی‌شدم حق ماموریت بگیرم، یا سعی می‌کردم خودم را با کارمندان متوسط شرکت متناسب کنم. با این‌که سال‌هاست از زاگرس جنوبی جدا شده‌ام، اما کارمندان همچنان درباره این سوابق صحبت می‌کنند و این بزرگ‌ترین ثروتی است که دارم.

خدا کند نسل مدیرانی مثل شما زیاد شود!

وقتی مدیرپشتیبانی بودم اختیارات بی حد وحصری داشتم. یک روز دخترم از مدرسه آمد شرکت و همان رستورانی که زیرنظرخودم بود دو پرس چلوکباب برای ما آورد. من سوال کردم اگر دختر بقیه کارمندان هم می‌آمدند همین کار را می‌کردید و به خدا قسم غذایی را که برای دخترم آورده بودند پس دادم و به آبدارخانه گفتم برای من ماست بخرند و خودم نان و ماست و پیاز خوردم و غذایم را به دخترم دادم. حتی خودرویی ۲۴ ساعت در اختیارم بود که اگر دزدیده می‌شد یا آتش می‌گرفت پیمانکار باید بدون این که من ریالی بدهم آن را جایگزین می‌کرد؛ اما من حتی اگر جریمه می‌شدم خودم پرداخت می‌کردم و حتی اگر مسافرت شخصی می‌رفتم پول بنزینش را خودم می‌دادم.

چرا خودتان را این همه درمضیقه قرار می‌دادید؟

مضیقه نبود، لذت با کارکنان بودن برای من آرامشی داشت که حد نداشت، آن‌قدر راحت می‌خوابیدم، آن‌قدر راحت تعامل کردم و زندگی ام خوش بود که قابل تصور نبود. این‌ها همه به من اعتباری داده که احساس می‌کنم همه ایران مال من است.

شما از کارمندی معمولی شروع کردید؟

من کارآموز پتروشیمی بندرامام بودم، شدم مدیرروابط عمومی، مسؤول دفترمدیرعامل و بعد مسؤول بازسازی پس ازجنگ و سپس منتقل شدم به شیراز و مدیر پشتیبانی و قائم مقام مدیرعامل و بعد هم عضو هیات مدیره.

وقتی کارمند معمولی بودید مدیران شما چطور بودند؟

در آن مقطعی که کارمند بودم زمان جنگ بود و مدیران آن زمان درویش مآبانه زندگی می‌کردند. آن‌ها همان غذایی را می‌خوردند که ما می‌خوردیم و مثل یک کارمند معمولی رفتار می‌کردند. حتی مدیرعاملی داشتیم که برایش مرغ درست کردند در حالی که غذا خورشت بود و او مرغ را به اعتراض پرت کرد.

به هرحال با این که شما آدمی ساده زیست و پاکدست هستید، اما به نظر می‌رسد آدم پولداری هم هستید که می‌توانید چند صد میلیون تومان برای کار‌های خیر خرج کنید.

من چهارمیلیون وصدهزارتومان حقوق بازنشستگی می‌گیرم و با این مبلغ زندگی بسیارخوبی دارم. برکت یک چیزکاملا واقعی است. باورکنید یک هزارتومانی با هزارتومانی دیگر فرق دارد. یک هزارتومانی می‌تواند گاهی معادل هزار پاره آتش و یک هزار تومانی معادل هزارسکه بهارآزادی باشد. البته این را هم بگویم همه پول‌هایی که من در راه خیر خرج می‌کنم برای خودم نیست، مثل همین چند صد میلیون تومانی که برای ساخت مسکن ایتام در نظر گرفته شده که یک پنجمش پول شخصی من است. کمک بزرگ را آن خیران گمنامی می‌کنند که به هیچ وجه حاضر نیستند اسمی از آن‌ها برده شود و فقط، چون به من اعتماد دارند این پول‌ها را به من سپرده‌اند.

شما چطور از اموالتان می‌گذرید و آن را به نیازمندان می‌دهید؟

اگر طعم کارنیکو را بچشی معتاد می‌شوی، غذایت زمانی به تو می‌چسبد که بخشی را هم به دیگران بدهی و زمانی پول به تو ارزش می‌دهد که چند نفر دیگر را هم تحت پوشش بگیری. مقدار نیکوکاری به میزان توانایی بستگی ندارد بلکه بسته به بلندی روح است، وقتی وارد این جرگه شدی روز به روز روحت بلند و نیازهایت کمتر و تمایلت به دنیا و مادیات کمتر می‌شود.

کمک چند صد میلیون تومانی اخیرشما قراراست برای ساخت مسکن ایتام خرج شود. انتخاب این گروه علت خاصی دارد؟

به نظرم مهم‌ترین و پرچالش‌ترین موضوع اجتماعی ما مساله مسکن است؛ نه فقط برای ایتام کمیته امداد بلکه برای همه افراد عادی. الان برای اجاره یک آپارتمان دوخوابه حداقل باید ماهی ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان بدهی، اما یک یتیم، یک بیمار، یک زن بی‌سرپرست چطور می‌تواند این مبلغ را تامین کند. من کسی را تحت پوشش دارم که همسرش بیمار است و ماهانه یک میلیون تومان درآمد ندارد، ولی باید ۶۵۰ هزارتومان آن را اجاره خانه بدهد، خب این آدم عیالوار چه کار کند. خدا به ما توفیق داده که به مدد این افراد می‌شتابیم. من بعد از بازنشستگی وارد کار ساخت و ساز شدم. از پروژه‌های ساختمان‌سازی که انجام می‌دادم ۱۱۵ میلیون تومان پس‌انداز کردم و یک رنوی شاسی بلند خریدم. وقتی داخل آن نشستم یکدفعه به خودم گفتم آقا سعید! بهتر نیست شاسی بلند را آن دنیا سوار شوی و پول این ماشین را صرف تامین مسکن نیازمندان کنی. بعد ماشین را فروختم و دو خانه حیاط‌دار برای دو خانواده نیازمند ساختم. خودم هنوز ال ۹۰ مدل ۸۷ که قسطی خریدم را سوار می‌شوم. اما می‌دانید از چه خوشحالم؟ این‌که اگر این ماشین هر وقت خراب شود جلوی در خانه یا نزدیک یک تعمیرگاه خراب می‌شود که این هم می‌شود برکت کار خیر.

وقتی دست به کار خیر می‌زنید چه حسی دارید؟

به خدا می‌گویم آخر مگرمن چه کرده‌ام که تو این همه به من لطف داری. چون وقتی خداوند به کسی خیلی توجه داشته باشد کار‌های مردم را به او می‌سپارد؛ این تاکید آیات و روایات است.

اگر کاری از دستتان برنیاید جواب مردم را چه می‌دهید؟

نهایت تلاشم را برای شدن می‌کنم، اما وقتی نمی‌شود علت را دقیقا برایشان می‌شکافم. با این حال بازهم به تلاشم ادامه می‌دهم، چون کار دست کسی دیگر است.

در این دنیا چیزی هست که برای خودتان بخواهید؟

من همیشه از خدا می‌خواهم که به من قدرت بدهد تا به بنده‌هایش خدمت کنم، همچنین از او می‌خواهم عاقبت به خیر شوم و همه پدر و مادر‌ها را حفظ کند و به مادر من هم عمر با عزت بدهد. از او می‌خواهم تا عاقبت به خیر شوم.

پس خواسته مالی و مادی ندارید؟

وقتی در خیابان‌های شیراز راه می‌روم احساس می‌کنم همه املاک و ماشین‌ها برای من است، احساس می‌کنم چیزی از رئیس‌جمهور‌های دنیا کم ندارم وقتی کسی برایم دعای خیر می‌کند.

کدام دعا بیشتر به دلتان می‌نشیند؟

آن که می‌گویند خدا پدرو مادرت را رحمت کند و رحمت به شیری که خورده ای.منبع:جام جم


بیشتر بخوانید:

عجایب شگفت انگیز اردشیر گور ، شهر دایره ای و اولین پایتخت ساسانیان + ویدیو


نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناشناس جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۶

سلام من ۳ ساله ازدواج کردم یه دختر یک‌ساله دارم روستا نشین بودیم اومدم قرض کردم اومدیم شهر حالا بخار پول پیش خونه ای ک گرفتیم نداریم‌پیس بدیم جایی نداریم بریم شوهرم دو روزه منو دخترمو تو این سرما بیرون کرده هر شب در یک مسجد ی جایی میمانیم تورو خدایی ک قبولش داری دستمون بگیر تورو امام رضا تو این خیابون سرما منو درخترمو نجات بده

۰۹۳۷///۵۳۶۶ سه شنبه , ۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱:۱۵

مستاجرم کارگرم خرجم به دلغم نمیخوره کمکم کنید

ناشناس سه شنبه , ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۹:۵۵

سلام چطور میتونم تلفنی مشکلم را مطرح کنم من هم مشکل خرید خانه را دارم حتی از پس اجاره هم بر نمیام لطفاً جواب مرا بدین شما میتوانید به من کمک کنید ممنون

امینه یکشنبه , ۱۸ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۸

سلام وخسته نباشید آقای نیاکان من ساکن شیراز شهرک جوادیه هستم مادری ۳فرزند دارم ۲تا پسر یه دختر الان ۱۲سال که مستاجر هستم امسال خیلی اجاره ها رفته بالا صاحب خونه ها رحمی به مستاجر نمیکنن تاحالا به کسی دراز نکردم جز خدا بعد شما همین که دست کسی را بگیری خدا ده برابرش به شما میده الان پول پیش خونه ندارم من اولین بار به کسی در دنیای مجازی پیام میدم اگر خواست خدا باشه پس جور میشه به امید خدا

مرضیه پنجشنبه , ۲۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۰:۵۴

سلام خسته نباشید اقای نیاکان.من و سوهرم هر دو مریض هستبم روزی با دوازده قرص پرونده هم داریم یه دختر دو ساله داریم خونه نداریم کمکم کن خسته شدم تو را خدا خدا خیرتون بده

مظفر چهارشنبه , ۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۷

با سلام خدمت عوامل این سایت . ببخشید بزرگوار آیا این نوشتن ها درد کسی و درمان میکنه . ۰۹۹۲*-*۱۶۵۸ من زن و دختر ۷سال و پسر ۳سال از بی سرپناهی تو چادر سر میکنم. وسایل خونه ام هم کنارمون تو حیاط یه کارگاهی متروکه هستیم ‌ نیازمند سوئیت کوچکی زیرزمینی پارکینگی هستیم. آیا درد ما درمان میشه اینجا ؟؟؟؟

سحر یکشنبه , ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۴

سلام خانمی باردار هستم که احتیاج به کمک مالی دارم . خیلی استرس دارم لطفا کمک کنید . خدا خیرتون بده مادر حلالتون

سحر یکشنبه , ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۳

سلام خانمی باردار هستم که احتیاج به کمک مالی دارم . خیلی استرس دارم لطفا کمک کنید

خاطره هستم یکشنبه , ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۸

تورابه خدا به ایشون بگید کمکم کنه مطعلقه هستم دستم خالیه ۵۰میلیون برای یه رهن خونه میخوام تحقیقاتم میتونن انجام بدن شیراز شهرستان نوراباد ممسنی

آریا پنجشنبه , ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۷

سلام خدمت آقای نیاکان خانمی ۴۰ ساله هستم از شیرازدو فرزند دارم هردو مریض پسرم هموفیلی شدید نوع آ دخترم مشکل ذهنی داره خودمم سرطان تیرویددارم وام گرفتم عمل کردم نمتونم پول وام رو بدم خودم باید زیر نطر دکتر باشم هزینشو ندارم برم دکترمستاجر هستم به قران شش ماهه اجاره خونم نتونستم بدم بخاطر مشکل مال پسرم نتونستم امسال مدرسه بفرستم چون پاش مشکل داره باید سرویس داشته باشه راه نمتونه بره یه فیزیوتراپی نمتونم ببرمش مدارک پزشکی موجوده مشکلاتم زیاده به خاطر خدا و حس انسان دوستی کمم کنیدخداخیرتون بده

مسا سه شنبه , ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱:۲۸

با سلام اگر بزرگواری هست که با کمکش دل هموطنش شاد میکنع کمکم کنید

میرحسینی پنجشنبه , ۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱

سلام من یک دختر روستای هس ب ی مقدار پولی نیاز دارم اک میتونی کمکم کنی

ناشناس پنجشنبه , ۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۸

ترابه.قران.کمکم.کنید

ghazalasadi781@gmail.com پنجشنبه , ۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۶

ترابه.ابوفظل.کمکم.کنیدشب.عیدهست.توروزن.بچم.خجالت.میکشم

محمدعلی پنجشنبه , ۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۶

ترابه.ابوفظل.کمکم.کنیدشب.عیدهست.توروزن.بچم.خجالت.میکشم

ناشناس پنجشنبه , ۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۵

ترابه.ابوفظل.کمکم.کنیدشب.عیدهست.توروزن.بچم.خجالت.میکشم

محمدعلی پنجشنبه , ۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۴

سلام.ترابه.قران.کمکم.کنید.دوتا.بچه.دارم.برای.نون.شبم.محتاجم.شب.عیدی.دورو.زن.بچم.خجالت.میکشم.ترابه.فاطمه.زهرا.کمکم.کنید.باورنداری.بپرسید

محمدعلی پنجشنبه , ۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۰

سلام.ترابه.قران.کمکم.کنیددوتابچم.دارم.به.نون.شب.محتاجم.ترابه.فاطمه.زهرا.کمکم.کنیدباورنداری.سوال.کنید.خداخیرتبده

فاطمه پنجشنبه , ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۰:۵۳

سلام خدمت شما خدا قوت درود بر شرفت من از استان فارس یکی از روستاهای اطراف مرودشت مزاحمتون میشم مادری هستم سی و پنج ساله با سه فرزند با شوهری معتاد خونه پیدا نمیشه خرجی نمیده دستم از دنیا کوتاه توی خونه کارمیکنمخرجم به دخلم نمی‌خورد تقاضای کمک دارم ازت قسمت دادم به همونذ غیرتت با من تماس بگیر لطفا منتظرم۶۰۳۷—-۷۴۴۴۸۳ اسم شناسنامه پروانه

فاطمه پنجشنبه , ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۰:۴۶

سلام

سلام حاجی بهتون پیام دادم از استان فارس یکی از روستای شهرستان مرودشت حتما تو را به شرفت قسم با من تماس بگیر زنی هستم با سه فرزند سی پنج سال بیشتر ندارم دستم خالی بدون سرپرست

فاطمه پنجشنبه , ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۰:۴۰

سلام خدمت شما خدا قوت درود بر شرفت من از استان فارس یکی از روستاهای اطراف مرودشت مزاحمتون میشم مادری هستم سی و پنج ساله با سه فرزند با شوهری معتاد خونه پیدا نمیشه خرجی نمیده دستم از دنیا کوتاه توی خونه کارمندهرجم به دخلم نمی‌خورد تقاضای کمک دارم ازت قسمت دادم به همون غیرتت با من تماس بگیر لطفا منتظرم

سمیه سه شنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰:۳۹

با عرض سلام خدمت شما من از استان فارس شهرستان اقلید به شما پیام میدهم زنی هستم که ۱۵سال ازدواج کرده ام شوهرم کارگره وضعت مالی نامناسبی داریم شوهرم پدر و مادرش را از دست داده یک بچه دوازده ساله دارم اجاره نشین هستم به بدبختی اجاره خونه رو پرداخت میکنیم شوهرم به خاطر کار سنگین دچار دیسک کمر شده از شما تقاضای کمک دارم تا بتوانم سرپناهی برای خانواده ام فراهم کنم اجرتون با خدا که دست نیازمندان را میگیرید در پناه حق باشد…. شماره موبایل ۰۹۱۷////۱۴۱۱

مادر دوشنبه , ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱:۴۷

سلام ببخشید میشه یه کمکی به من بچهام بکنید بقران دستم تنگه قرآن خدا قبول دارین دارم میگم اول بخاطر رضای خدا بعد درحدتوانتون کمک کنید شمارم گذاشتم پیام بدین بهم بیشترتوضیح میدم مدرک میدم که نیازمند هستم ۰۹۰۳—۴۴۹۳

مریم پنجشنبه , ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۲

مجرد خانمم ۴۰ساله ار یاسوج

رقیه یکشنبه , ۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۷

سلام خسته نباشی درخولست کمک مالی هستم زندگیم خیلی ضعیف من ۳تابچه کوچک دارم خودم مریضم عمل گردن کردم دستم ناقص شده نمتوانم کاری انجام بدم باید تحت دکترباشم باید دوباره عمل بشم ویزتورابی برم هزینه ندارم برم افسردگی شدیدی دارم تحت درمانم الان بخدادوروزداروهام تمام شده به جان بچهام پول ندارم برم پیش دکتراگه نرم بدترمیشم عصابم بهم میریزه باید خوب بشم بخاطربچهام بایدخوب بشم الان بچهام لباس گرم کفش ندارن خانه ام چیزی پژدانمیشه بدم بچهام بخوره خجالت میکشم مستاجرم بعد جورگرفتارم بدهی دارم توراخداکمکم کنید قسمت میدم بخداناامیدم نکن زودتررسیدگی کن کمکم کن ۶۰۶۳۷+++++۶۳۲۰شماره کارتم خواهشن هرچقد میتونید کمکم کنید اینم شماره تلفنم ۰۹۲۱+++۴۴۳۲ منتظرم زودتربرم دکتر

فاطمہ یکشنبه , ۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۷:۵۳

سلام حاجی ، ،دوتا بچہ مدرسہ ای دارم ھیچ گونہ حمایتی نمیشم بچہ ھام دیگہ زلیل شدن ترو بہ جد مادرت بی بی فاطمہ زھرا قسمت میدم دست ما رو ھم بگیرین نہ خونہ نہ زندگی نہ معیشت فقط داریم تو زجر دست و پا میزنیم، ایشالا کہ خیر ببینی ھم تو این دنیا ھم تو آخرت کہ دست زنای بی سرپرست رو میگیرین،
۶۰۳۷۹—-۶۶۸۱ بہ اسم فاطمہ ۔۔۔
۰۹۱۷*-*۲۳۴۰ یاسوج ھستم

فاطمہ یکشنبه , ۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۷:۴۳

سلام حاجی ، ،دوتا بچہ مدرسہ ای دارم ھیچ گونہ حمایتی نمیشم بچہ ھام دیگہ زلیل شدن ترو بہ جد مادرت بی بی فاطمہ زھرا قسمت میدم دست ما رو ھم بگیرین نہ خونہ نہ زندگی نہ معیشت فقط داریم تو زجر دست و پا میزنیم، ایشالا کہ خیر ببینی ھم تو این دنیا ھم تو آخرت کہ دست زنای بی سرپرست رو میگیرین،
۶۰۳۷—-۶۶۸۱ بہ اسم فاطمہ ۔۔۔

مددی یکشنبه , ۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۷:۴۱

کاش ما هم یه شوهر پولدار اینجوری گیرمون می آومد لاقل مثل آدم شوهر میکردیم

فریبا دوشنبه , ۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۹

۰۹۱۷*+*۸۷۳۳این شماره تمامه توروخدا زنگم بزنید رواجم بدین مهلت ندارم به هرکس بگین روزدم همش دست رد میزنن تورو خدا کمکم کنید

ناشناس تاریخ .۲۹-دی-۱۴۰۱ جمعه , ۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۰:۴۰

سلام آقای نیاکان تورو خدا کمکم کنید شوهرم تصادف کرده ومقصرهست چون گواهینامه نداشته بیمه پول شاکی داده ولی از ما پول رو میخواد وما چون نداریم گفته شوهرت بایدبیافتد زندان توروخداکمکم کنیدشوهربیکاربادوتا بچه دانش آموزبخدا با یارانه خرج بچه هام میدم خداوند اماهیچ کسی روناامیدنکنه .ندارم من کنه پدر مادرتان.۰۹۳۸+*+*۵۳۸۶

لیلا ف چهارشنبه , ۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰

سلام آقای نیکان تو را ب شرف و مردانگی ت قسم کمک کنید همسرم مدتی هست بیماری مزمن گرفته هزینه بیمارستان و عمل هم زیاد شده خیلی هم قرض کردیم اما دیگه واقعا توان مالی برای طول بیمار و دارو را نداریم ب همون خدای یکتا قسم اگه کلامی را کم و زیاد گفته باشم حتی میتونید تحقیق کنید و شماره پرونده بدم ،لطفی در حق ما کنید و کمک کنیدخدا شمارو عاقبت بخیر کنه انشاالله ،خدا رحمت کنه پدر و مادرتون،
شماره کارت۶۰۳۷—-۱۶۵۳

ف رضایی سه شنبه , ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۷:۲۶

سلام تورو خدا به مادر ما هم کمک کن ن یه خونه براش ساختیم ولی پول نداره دیگه بهش بساز به خاطر نداشتن خونه آواره هست تورو خدا کمکشون کنید تورو به ابو الفظل قسمت میدم خودش هم مریض ناراحتی کلیه داره مریض قند داره وهیچ راه درآمدی هم نداره تورو خدا تا مییتونی دست نیازمندا روبگیر

فاطیماجوکار یکشنبه , ۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۱:۰۲

دختربی سرپرست هستم هیچ راه درآمدی ندارم تویه خونه اجاره ای. هستیم پدرمادرم فوت شدن خیلی نیاز به کمک دارم

ناشناس شنبه , ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۸

سلام اگه میشه کمک کنید چند سال دیوار اتاقمون چیدم پول ندارم سقفشو بز نم برم زندگی کنم شاید توقع زیادی دارم تورخدااگه میشه دست نیاز مندارو بگیرید

نیازمند شنبه , ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۴

سلام اگه میشه کمک کنید چند سال دیوار اتاقمون چیدم پول ندارم سقفشو بز نم برم زندگی کنم شاید توقع زیادی دارم تورخدااگه میشه دست نیاز مندارو بگیرید

لاله کهن پنجشنبه , ۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۲

سلام وعرض ادب تو رو خدا کمکم کنید خواهش میکنم سه تا بچه کوجیک دارم شوهرم اعتیاد داره خیلی دستمون خالیه

ناشناس چهارشنبه , ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۲

سلام درود و خسته نباشید احتیاج به کمک دارم خواهش میکنم

ناشناس یکشنبه , ۱۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۶

سلام من ب ای عمل جراحی نیاز به پول دلرم کمکم میکنید

ناشناس یکشنبه , ۱۱ دی ۱۴۰۱ - ۷:۱۵

سلام توروخدایه کمک هم به من کنیدمستاجرهستم ماهی دونیم میلیون اجاره میدم وضع مالی درستی نداریم ازخدایه عمرباعزت میخوام برای شمابدهکارهستم

ناشناس سه شنبه , ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۰

سلام وخسته نباشین خدمت بزرگوارآقای نیاکان من خانمی هستم باسه فرزندووضع مالی خیلی بدی دارم خونه اجاره ای هستم دخترم عقده درتوانم نیس که بتونم براش جهیزیه تهیه کنم خودم هم سه سال پیش تصادف کردم ازناحیه کمروزانواسیب دیدم ونمیتوانم سرکاری برم مابخداازپول یارانه هم اجاره میدم هم مخارج خونه بخداهیچ راه درامدی ندارم ازشماخواهش میکنم تورابه شیرپاک مادرت قسمت میدم کمکم کنیدخداامواتتون رابیامرزه اگرلطفی درحقم کنیدممنون میشم دوست دارم هم ازخودم یه خونه داشته باشم هم جهیزیه دخترم تهیه کنم تازندگیم روبه راه بشه اینم شماره کارتم۶۰۳۷—-۵۳۵۴

ناشناس شنبه , ۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۹

س آقای کازرونی من یه زن فقیر وبدبخت هستم میدان ابونصر زندگی میکنم خونه ندارم یه بچه ۵ساله دارم شوهرم کارگرروزمزد ساختمانی هیچی نداریم یه خونه کوچیکه اجاره کردیم اجاره خونم هم ندارم شوهرم مریض مشکل کلیه داره نمیتون کار کن خیلی دستمون خالی نمیتونم خرجی بچم در بیارم مال شیراز نیستم نوشهر شما غریبم توروقران یه پولی کمکم کنید از لحاظ مالی صفرم بچم داره زجر میکش شماره کارتم میفرستم اگه میتونید یه کمک مالی بهم کنید تا زندگیم روبه راه بشه۶۰۳۷—-۵۴۰۰۲ش کارتم تورو قرآن یکاری برام بکنید

مهناز کاویانی جمعه , ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۴:۲۶

سلام خوبین من ی زن مطلقه هستم نه خونه دادم نه زندگی دادم هیچی ندادم نفس تنگی دادم اثلا نمیتونم راه برم تو رو خدا ی کمک بهم بکنین ثواب داره امیدوارم به خدا هیچ وقت هیچ مشکلی براتون پیش نیاد تورو خدا کوتاهی نکنید

هاشمی سه شنبه , ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۹

سلام من یه دختر بی کسم که اگر یکی کمکی به خودم وفرزندم بکنه از خدا جوابه محبتشو میگیره فقط یه مادر پیر داشتم که اونم خدا ازم گرفت بد جور نیازمندم شوهرم مشکل سر داره و نمیتونه کار کنه از شما عزیز سپاس گذارم اگر کاری کنی تا فرزندم بتواند به آرامش برسد از همه لحاظ گرفتارم مالیم به خدا ثوابش زیاده

ناشناس سه شنبه , ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۹

سلام من یه دختر بی کسم که اگر یکی کمکی به خودم وفرزندم بکنه از خدا جوابه محبتشو میگیره فقط یه مادر پیر داشتم که اونم خدا ازم گرفت بد جور نیازمندم شوهرم مشکل سر داره و نمیتونه کار کنه از شما عزیز سپاس گذارم اگر کاری کنی تا فرزندم بتواند به آرامش برسد از همه لحاظ گرفتارم مالیم به خدا ثوابش زیاده

یونس لشکرزهی جمعه , ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱:۱۲

سلام بیکارم تو خونه افتادم کمردرد دارم ش٪ندارم

زهره چهارشنبه , ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۳:۲۷

شمارا بخدا ناامیدم نکنید من نمیدونم این پیام بدستون میرسه یانه نمیدونم درست پیام میفرستم یانه یا خودتون یا یکی که خیر باشه کمکی کنه کمک کنه باهام تماس بگیرید ۰۹۰۳+++۴۴۹۳

ناشناس یکشنبه , ۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۶

جواب بدین توروخدا

سمانه ... زاده یکشنبه , ۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۳

خواهش میکنم اقادستم ب دامنتون کمکم کنیدتوروخداکارم ب طلاق کشیده ب امام حسین قسم شوهرم دیگ منوقبول نداره یه پسرسه ساله دارم بخاطرخداکمکم کنید خواهش میکنم پاهاتونو میبوسم دکتراگفتن بایدعمل بشه اگ نشه چانم کج میشه فلج میشه بخاطرامام زمان کمکم کنید

نیلوفر جمعه , ۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۳:۲۳

سه تا بچه دارم و نیاز به کمک مالی دارم سلام تو رابخدا همشهری کمکم کن

پری جمعه , ۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۹

دختری مجرد و معلول هستم و با کمک ویلچر میرم با ورزش بهتر میشم ولی ندارم از روستا تا شهرسرویس رفت و برگشت بگیرم و باشگاه هم پول میخواد لطفن کمکم کنید تا روزبروز بدتر نشدم

۵۸۹۴****۲۷۲۶۲۹۰۱

بدبخت خدازده جمعه , ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹

سلام تورابقرآن تورابه تمام ثواب هاتون قسم میدم به من زنگ بزنیدکارواجب دارم عاجزانه التماستون میکنم ۰۹۱۷۶***۰۳۴

علیرضا پنجشنبه , ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۹

آقای حاجی سلام جاااااان مااااادرت قسم ج منو بده من دسترسیی ب شما ندارم باید باهاتون حرف بزنم??? تو را ب فاطمه زهرا قسمت میدم جوابمو بده ای خدا ?

قشقای چهارشنبه , ۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۱

س.خوب هستین یه خانم بی سرپرس هستم میشه بهم کمک کنیدیه دخترم دارم بخداوسیله واسه زندگی ندارم

ناشناس چهارشنبه , ۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۰

س.خوب هستین یه خانم بی سرپرس هستم میشه بهم کمک کنیدیه دخترم دارم بخداوسیله واسه زندگی ندارم

فرهادی پنجشنبه , ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۹:۳۴

سلام اقای محترم بزرگوارشماکه دلسوزمردم هستیدوبه همه رحم ولطف داریدمن ازشمادرخاستی دارم پسرم قادربه کارنمباشدچون دوتاعمل سنگین گردن شده میخواهم یک وانت براش بخرم ۵۰میلیون کم دارم اگه امکانش هست کمک کنید خواهش میکنم که

طلعت چهارشنبه , ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶

بیسرپرست هستم ک بچه دارم جایی برای زندگی نداریم وسایل زندگی هیچی ندرم برای نون شب محتاجم معلول چشمی هستم تورا خدا بهم کمک کنید

حوا یکشنبه , ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۲

سلام مریضم مریضی قلبی وکبد ومعده دارم کمکم کنید

عبدالرحیم جمعه , ۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۷

سلام آقای نیا کان من فقط یک دایی دارم که او هم در آلمان هست من این جا تنها هستم خونه یکی از دوستام

عبدالرحیم جمعه , ۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۶

سلام آقای نیکوکار من فقط یک دایی دارم که او هم در آلمان هست من این جا تنها هستم خونه یکی از دوستام

کازرون شهر همیشه سبز جمعه , ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۱

سلام ودرودخدمت آقای نیاکان، راستش همشهری هستیم محصله، میدان شهدا،،، راستش دردی بدتر از مستاجری نیست خواب آرامش اعصابت همیشه درگیره، بخصوص این روزها با شرایط گرونی، ودیعه مسکن هزارتا مشکلات دیگه، برای ودیعه مسکن خیلی گرفتارم دست کمک سمت شما بزرگان،، خیر ببینیدارزوی سلامتی

ناشناس چهارشنبه , ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۳

سلام من ۳۸سالم هست شرمنده خوانواده و دوستان شدم

ناشناس دوشنبه , ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۹:۲۷

سلام آقای نیاکان لطفا به من کمک کنید هزینه دانشگاه ندارم پدرم معلول هست و هیچ جنبه درآمدی نداریم

معصومه یکشنبه , ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲:۵۱

سلام اقای نیاکان تورو خدا ب این شماره زنگ بزنیدمن واقعا مشکلم بزرگه خسته شدم با دوتا بچه و مادر پیرم ک سرطان سینه داره خونه مستاحری و حدود ۴ساله ک جدا شدم خودتون تشریف بیارید ببینیدوضعیتمو تورو خدا گرفتارم لطفا ب این شماره زنگ بزنید مشکلمو بگم ۰۹۰۵۵+++۱۳۰

آذر یکشنبه , ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲:۴۳

درودبرشما اقای خیر من یک زن بی یرپرستم و دوتا دختر دارم هیچی از مال این دنیا ندارم با مادرم ک سرطان سینه داره زندگی میکنم ومستاجر هستیم لطفا خودتون بیاید ببینیدک چقدر محتاجم بخدا خسته شدم از این دنیا ارزوی مرگ دارم تورووووخدا بزرگوار کمکم کنید کمکم کنید بخاطر رضای خدااااااا کمکم کنیددرود بر شرفتات اقای خیر ب دادم برسید

مسعودرئیسی شنبه , ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱:۴۱

سلام وخسته نباشید اینجانب دارای دوفرزنددختربدون مسکن دارای دوفرزنددختربدون مسکن ومدتی است که ازناحیه کمر آسیب دیده ام عاجزانه ازشما تقاضا می‌کنم مرا یاری کنیدکوچک شما مسعود از کازرون ۰۹۱۷***۲۱۶۸

علی‌فصاحت پنجشنبه , ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۹

سلام‌ما‌خانواده‌هشت‌نفره‌هستیم‌پدرم‌کارگر‌هست‌وراه‌درآمدی‌هم‌نداریم‌خودم‌ویک‌برادرم‌و‌خواهرم‌محصل‌هستیم‌و‌سن‌زیادی‌هم‌نداریم‌و‌با‌این‌گرانی‌چه‌کنیم‌و‌مشکلات‌دیگر‌‌تو‌رو‌خدا‌کمکمان‌منید

مونا نجفی مادر یکی از دانش اموزان شنبه , ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ - ۸:۳۴

سلام وقت بخیر ببخشید من دنبال یک خیر هستم که برای مدرسه برای نماز خانه فرش بخرد مدرسه شهید حمزه ۲

رباب احمدنیا از بوشهر سه شنبه , ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۶

من سه فرزند دارم شوهرم بیکاره اعتیاد دا ره مستجر هستم برای خرج خانه ام مانده‌ام تورا خدا کمکم کنید اگه صدای مارو می‌شنوید کمک کنید ممنون

خ موسوی شنبه , ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۳

سلام روزتون بخیر و شادی
تو را خدا من به کمک مالی به شدت نیازمندم

ناشناس شنبه , ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۱

سلام روزتون بخیر و شادی
تو را خدا من به کمک مالی به شدت نیازمندم

خ فتحی شنبه , ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۱

سلام باآرزوی سلامتی برای شمامن شوهرم مغازه سوپری داره مشک مالی داریم کمک مالی میخوایم بعداز چند ماه دوباره پول برمیگردونیم خداخیرتون بده تنتون همیشه سالم دلتون شاد باشه دستتون بخیر.بخدا دوتا بچه دارم اجاره نشین هم هستیم چک دادم چک هم به اسم خودمه بچه دومم ۲ماهشه کمکم کنید بخدا حتی پول سودی هم خواستم گیرم نیومد

رحیمی دوشنبه , ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱

سلام ب خدا بدجور گرفتارم هرچه درتوانته ب من کمک کن ب کمک شما نیازدارم۰۹۳۳—۹۶۲۶

رحیمی دوشنبه , ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ - ۹:۵۶

سلام ب خدا بد جور گرفتارم کارگرم نمیشه با کارگری حل کنم نیاز ب کمک شما دارم هرچ درتوانته ب من کمک کن ۰۹۳۳—-۹۶۲۶

آمنه شنبه , ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۵

بسم الله الرحمن الرحیم یاالله سلام خسته نباشیدخودم شهرستانیم استان بوشهرشهرجم میشینم. خیلی گرفتاری دارم یه خانم جوان یه پسرصغیرتهدنظردکترمستاجرپانزده میلیون بدهکارم شوهرم تصادف کردفوت کردتهدپوشش کمیته ام میتونم تمام مدارک دکترمستاجری کمیته بفرستم خدمتتون. تواین ماه عزیزبه ماهم کمک کتیدخداونددردنیاوآخرت سعادتمندون کند

حمید ستوده جمعه , ۵ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۰

سلام خانواده شهید اهل زرقان ۲۵۰۰اجاره مسکن بروح شهی دم میدم ۴سال دخترم رن عفد تهران هست توان ندارم یک کمک کنید بخاطر فاطمه زهرا تا بتوانم بفرستم برود سر زن گی این هم ذختر خودت هست بیاین وضعم نکاه کنید ببینید چطور صودت خودم سیلی میکنم

ناشناس جمعه , ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۸

سلام .من مربی هستم و همسرم صافکار
فقط احتیاج دارم ب یک وام خونه بخرم
چون کسرحقوق ندارم از بانک نمی گیرم ولی سفته وچک میدم با ماهی یک میلیونونیم ازپیش قسط

ناشناس یکشنبه , ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰

سلام آقای نیاکان تورو به فاطمه زهرا کمکم کنید من دوتا بچه دارم شوهرم هم کارگر نه خونه نه ماشین هیچی هم نداریم تازه مستاجر هستم‌ماهی یک میلیون و دویست اجاره میدم یه بچه کوچک دارم شیر خشکیه بخدا لیسانس حسابداری دارم اما هیچ جا مشغول نشدم تو رو به امام زمان قسمت میدم دستم رو بگیر خیلی فقیرم در حد توان بهم کمک کن خدا خیر ببینی…۶۰۶۳۷۳////۶۴۹۳۶۶فاطمه گشتا

مرتضی یکشنبه , ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۸:۲۴

سلام آقای نیاکان کمکم کنید خیلی فقیرم دوتا بچه دارم به نون شب محتاجم نه خونه نه لباس برا بچه هام مستجرم اجازه میدم خودم مریضم تورا خدا کمکم کنید عید تا بچه ها موخوشحال کنم براشون چیزی بخرم

مرتضی ولی نیا یکشنبه , ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۸:۲۲

سلام آقای نیاکان کمکم کنید خیلی فقیرم دوتا بچه دارم به نون شب محتاجم نه خونه نه لباس برا بچه هام مستجرم اجازه میدم خودم مریضم تورا خدا کمکم کنید عید تا بچه ها موخوشحال کنم براشون چیزی بخرم

مینا ولی نیا یکشنبه , ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۸:۲۰

سلام آقای نیاکان کمکم کنید خیلی فقیرم دوتا بچه دارم به نون شب محتاجم نه خونه نه لباس برا بچه هام مستجرم اجازه میدم خودم مریضم تورا خدا کمکم کنید عید تا بچه ها موخوشحال کنم براشون چیزی بخرم

کریم سلیمی یکشنبه , ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۸:۱۶

آقای نیاکان شماره من۰۹۱۴—-۴۶۲۶ هست این شماره و گوشی پسرمه بااینکه باورت ندارم

سرهنگ بازنشسته یکشنبه , ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۸:۱۲

با سلام خدمت شما جناب آقای … خیرثروتمندکازرون این شماره پسرم کوچک شماسیاوش هست شماره خودم ندارم چندبارمیخوام بپرسم عرایض بنده اصلا به خدمت شما رسیده حاجی مشگلاتمومیدونی اگرخیریدومیدونیدبدبختی منوچراجواب نمیدی حاج آقا من چندین بارشمارمودادم خواهش کردم باباها تماس بگیری یا شماره خودتو برام پیام کن من شمارامحرم دونستم تمام زندگیموریختم وسط……………….

ناشناس یکشنبه , ۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۴

سلام اگه تونستید یه پیام بدید مشکلم خصوصی میگم

کریم سلیمی آرشهرستا مراغه آذربایجان شرقی شنبه , ۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۹:۲۶

سلام جناب نیاکان جسارت وبی ادبی منوببخشیدعرص کردم سرهنگ بازنشسته ارتش هستم تقاضاکردن به موبایل من خواهش میکنم زنگ بزنیدسپاسگزارم سرورگرامی

...سلیمی آرشهرستا مراغه شنبه , ۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۹:۱۵

من سرهنگ بازنشسته نیروی زمینی ارتشم که بعد۳۲سال خدمت در مرزها و مناطق محروم به خاکم وملتم باافتخارخدمت کردم و۲ساله بازنشسته شدم من جسارت میکنم وازجنابعالی تقاضای عاجزانه دارم به شماره موبایلم بیزحمت زنگبزنیدمن تلفنی باشماصحبت کنم چونکه اولا من یک نظامی بودم ثانیا۳۲ سال باشرف خدمت کردم مطالبمواگرشمابزرگواری کنیدتلفنی به سمع شمابرسانم شماره موبایل من ۰۹۱۴۹—۶۲۶ هست یاشماشمارتونوبفرماییدبنده مزاحم بشم استادمن وصف شمارازیادشنیدم مردمردان

خدیجه یکشنبه , ۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۴

سلام تورو به قرآن به من یک کمک مالی کنید به خدا آرزوی رفتن به دانشگاه دارم و آرزو به دل موندم و خیلی دوست دارم به دانشگاه بروم و توانایی مالی ندارم که به دانشگاه بروم

فریبا پنجشنبه , ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۶

سلام خوبی من نیازمند هستم ک نیاز ب پول دارم کمک کنید ممنون میشم عزیزم غذا غذا ندارم ۶۰۳۷۶—-۲۵۳۴۹۴۲۶این شماره کارت هست

یونس جمعه , ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۴:۵۹

سلام علیک نیاز به کمک داریم چند نفر هستیم دو نفر اعتیاد داریم میخواهیم ترک کنیم هیچکس کمکمون نمیکند ما همه زن بچه داریم نه لباسی داریم نه خوردخوراکی داریم خرج مدرسه نداریم بچه هامون دارن بیسواد میشن به دادمان برسی سالم که شدیم این پول و پس میدیم اگر کارمون گیر بیاد خدایا یکی رو به داد ما برسان۰۹۱***۶۸۵۲۷بچه هام از سردی یخ زدن

نرگس جوکار یکشنبه , ۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰

سلام یک امر خدا پسندانه
برای چاپ کتب قرآن کودک نیاز به کمک دوستان هستیم
میخوایم یه سری کتاب قرآن برای بچه ها چاپ کنیم هزینه چاپ کم داریم میتونید کمک کنید یا اگر خیری سراغ دارید معرفی بفرمائید ممنون میشم
مخاطبین عزیز با کم ترین مبلغ هم، میتونید در این کار خیر سهیم باشید?
——برای ۵بهمن ماه
لطفا اگر مبلغی واریز کردید،گر چه اندک،رسید واریز رو برای بنده بفرستید…
اجر تون باصاحب قرآن

Alireza196196@gmail.com پنجشنبه , ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۴

سلام.دوستان عزیز آدرس ایمیل یاشماره خودتون رو هم بگید—-شاید یه خیری بخواد کمکتون کنه وبتونه باهاتون تماس بگیره

ناشناس شنبه , ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۹

درود بر انسانهای نیک روزگار

ستوده شنبه , ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۵

۰۹۱۷****۰۳۴۰وشماره حساب ۶۰۳۷***۲۵۴۱۷۶۷۴………شرمنده بد نوشته شده بود باز فرستادم جان امام حسین خیال کن دختر خودت است ممنونتم بیای زرقان سوال من بکنی همه تایید میکنند

عبدالحمید... شنبه , ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۴

۴سال است دخترم زن عقد است نمی توانم بفرستم بره خانه بخت ۴انکشت پا ندارم اجاره مسکن ماهی ۲۵۰۰میده یک دست فروش هویج هستم روزی ۳کیسه فروش من است این پول خودش در نمی‌آید چان همان ابلفظل کگگی بمن بکن ۰۹۱۷////۳۴۰این شماره من هرجا زرقان خواستی سوال کنید ممنونم

سلمان سه شنبه , ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۲:۰۱

سلام پسر ۸ساله ای دارم که تومار دارد که ۲بار عمل جراحی شده و در حال حاضر شیمی درمانی میشه ۹جلسه شیمی درمانی شده است دکترش میگه حجم توده بزرگه باید دوباره عمل جراحی بشه توان مالی ندارم ازتون ممنون میشم که کمکم کنید. باتشکر

ناسناس پنجشنبه , ۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۹:۰۷

سلام من به کمک سدید احتیاج دارم شوهرم سیاه مصرف میکرد مشکلاتی که داشتم مجبور شدم جدا سوم مدتی توشیراز دنبال کار شبانه روزیم تا بتونم یک خونه اجاره کنم با بچه ام جایی قبولم ندارم خودم کیف میدوزم اما چون جایی نداری پولی حمایت کننده ای ماندم تو رو به خدا کمکم کنین

ناشناس سه شنبه , ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱:۵۸

سلام خانمی اجاره نشین هستم و درآمد اندکی دارم که دخلو خرجم با هم نمی خونه و پول ودیعه خونه ندارم و صاحب خانه جوابم کرده و جز بیماران خاص هستم اگه بتونین به منم کمک کنید ایشالا خداوند اجرتون بده، اینم شماره بنده هستش ۰۹۱۷۸۹۶——–

من خانمی سید هستم دوشنبه , ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۵

خانمی هستم با مادرم زندگی میکنم آقای نیاکان خودم ۵۲ساله و مادرم ۷۶تا۷۷ساله است از هیچ راهی درآمد نداریم پدر ندارم برادر ندارم شوهر ندارم و هم خودم مشکل مالی دارم و هم مادرم توی شیراز بودیم حالا مجبور شدیم بخاطر اینکه نتونستیم اجاره یا رهن بدیم داریم میریم شهرستان بخاط سه تا ازدواج ناموفق دیگه ازدواج نکردم چون همش به مشکل برخوردم و الان چون مادرم ناتوان است در کنار هم زندگی میکنیم خواهش میکنم به ما هم کمک کنید انشاالله خداوند عوضشو در دنیا و در آخرت به شما عطا فرماید .

مامان علی چهارشنبه , ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۹

سلام من با دوتا بچه مستاجر هسم شوهرم خیلی بد اخلاق و بیکار و خرجی بهمون نمیده یعنی نداره ک بده من هرروز نگای بچه هام میکنم و گریه میکنم تورو قرآن و ب شیر پاکی ک‌خوردی کمک بچه هام ب خصوص پسرم کن ک‌ایندش خراب نشه خودم اصلا مهم نیسم ولی دوس ندارم شرمنده پسرم بشم اگه واقعا مقدور پسرم زیر نظر شما باشه و کمکش کنید خواهش میکنم??

نگار سه شنبه , ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۲

سلام آقای نیاکان جلوی هرکس دست دراز کردم کمک نکرد شوهرم بیکاره دستاش مشکل داره نمیتونه کا ر کنه من همونم که جمجمه سرم عمل داره

نگار سه شنبه , ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱:۰۸

سلام خسته نباشید من یک خانم ۳۸ ساله هستم ۳تا دختر دارم یه دقلو ویکی دیگه تک هست متاسفانه جمجمه سرم سوراخ شده آب نخاعی دور مغزم از راه بینی ام بیرون میاد دکتر گفته اگه عمل نکنی جونت در خطره مشکل مالی دارم کمکم کنید نزارید بچه هام بی مادر بشن خواهش میکنم

ناشناس پنجشنبه , ۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰

سلام پسرم تومور استخوانی دارد ۱۸ سالشه هزینه عمل ندارم لطفا بهم کمک کنید شماره تماسم ۰۹۳۳—۳۸۹۴ ممنون میشم مجبور شدم مزاحمتون بشم پسرم خیلی درد میکشه

الی جمعه , ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۳۷

آی آدمها که در ساحل نشسته شاد و خندانید/یک نفر در آب دارد میسپارد جان…

ناشناس چهارشنبه , ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱:۳۸

سلام من، یه زن بی سرپرستم یه دختر دارم خیلی دنبال یه نفر خیر گشتم پیدا نکردم خونه ندارم خیلی اذیت میشم، اگه میتونید بهم کمک کنید، خیر ببنید

مهدی یکشنبه , ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۲۴

سلام.وقت بخیر، پسر ۱۹ ساله هستم از شهرستان نوراباد ممسنی،نیاز مالی دارم جهت عمل کردن چشمام،اگر میتونین ب منم کمک کنین،ممنونتون میشم،اگر خواستین کمک کنین ب شمارم پیام بدین ,پیام بدین چون گوشی مشکل داره صدا نمیاره واسم.شرمنده.

۰۹۱۷***۴۵۷۷

ابولفضل چهارشنبه , ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵

سلام و درود بر شما از دار دنیا فقط دو فرزند دارم فقط می‌خوام خانه اجاره کنم ندارم پول تنها ثروتم فرزندانم هستن دیگه پولی ندارم خواهشاً اگر همچین آدمی هست کمکم کند بعنوان قرض هم که شده کارگر ساده هستم اهل شیراز

ﻣﺠﺘﺒﻲ دوشنبه , ۲۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹

ﺧﺪا ﻛﻤﻚ ﻛﻨﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ی ﻧﻴﺎﺯﻣﻨﺪاﻥ ﺗﺎ ﺩﺳﺖ ﻫﻴﭻ ﺑﻨﺪﻩ اﻱ ﺑﻪ ﺳﻮﻱ ﻛﺴﻲ ﺩﺭاﺯ ﻧﺒﺎﺷﻪ ﻓﻘﻄ ﺑﻪ ﺳﻮﻱ ﺧﺪا ﺑﺎﺷﻪ ﺑﺲ

خانم صالحی یکشنبه , ۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۷

سلام خدمت آقای سعید نیاکان .من زنی هستم دارای دو فرزند یکی دخترواون‌یکی پسر .که از داشتن پدر محروم هستن .الان ۱۲سال هست پدرشان فوت کرد .وما یه حقوق بیمه تامین اجتماعی داریم‌.نه خانه و نه هیچ سرمایه یی برای پسرم نداریم
واجاره نشین هستیم .ما پول پیش جز ۵ میلیون چیزی دیگه نداریم و باید تا برج ۶ خونه تحویل بدیم .ازشما خواهشمندم اگر شد .به من یه کمک بکنین .ازکازرون هستم .خدا نگهدارتان

۱. تیر سه شنبه , ۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷

سلام خوب هست من چهارتابچه دارم توی اتاق ۵۰متری زندگی میکنم سقف خونمون پلیت هست اشپزخونم باپیش نخل درست کردم ترخداکمک منم بکن

ناشناس سه شنبه , ۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۶

سلام خوب هست من چهارتابچه دارم توی اتاق ۵۰متری زندگی میکنم سقف خونمون پلیت هست اشپزخونم باپیش نخل درست کردم ترخداکمک منم بکن

بی نام یکشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۹:۳۲

سلام من یه زن تنها با ناراحتی کلیه با ۳تا بچه قدو نیم قد یکیشون دوقلوعه که تو یه خونه ۲۰ متری با لوازم مجردی زندگی میکنیم اگه امکانش هست خاهش میکنم کمکم کنین نمیخام تحقیق نکرده بهم کمک کنین بیاین ببینین زندگیمو بچهامو بعد کمکم کنین اول خدا بعدم …..

ناشناس جمعه , ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۶

سلام به ما هم کمک کنید واقعا درمزیقه هستیم

ناشناس پنجشنبه , ۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۷

تورا به امام حسین به من کمک کن تا اخر عمرم برای پدر ومادرت نما ز غذا می خونم ??

ناشناس پنجشنبه , ۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۴:۰۶

تورابه فاطمه زهرا به این شماره زنگ بزن مشکلمو نمی تونم بنویسم …

وحیدی جمعه , ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷

سلام به کمک مالی نیاز دارم برای ساخت منزل تورخدا کمکم کنید خدا پدرومادرتون رورحمت کند ورحمت شیری که خورده ای

ناشناس جمعه , ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱:۵۶

تورا به امام هشتم کمکم کنید اگه شما من خیلی نیاز مالی دارم توراقران میتوانید بیاد سوال کنید که راست میگم یا نه شماره ای نذاشتین که همه چیز بگم

ناشناس پنجشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۱

سلام من افسانه مرادیان هستم خدایی دستم خیلی خالیه شوهرم تو بیمارستان بستری دوتا بچه دارم خیلی نیاز مالی دارم نه پول عمل شوهرم دارم نه خرج تو خون مو تو را به قرآن کمکم کنید

مریم چهارشنبه , ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲:۴۱

من میخواهم که یک دختر جوان که توسن ازدواج هست و لی هیچی نداری یک پدری دارد همیشه مست وتوفکر ایشو نوش من از شما خواهش میکنم که بهم کمک کنید

ناشناس شنبه , ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۹:۰۹

کمکم کنید خیلی مشکل دارم به کمکتون نیاز دارم

ناشناس چهارشنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۸

سلام کارگرم هیچی ندارم از سیستان بلوچستان میام شیراز با جونم بازی میکنم کار ساختمانی انجام میدم تا خرج زن بچمو دربیارم تورو ب جدت قسم کمکم کن دیگ بریدم

ف یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۲

سلام مشکل مالی دارم کارگر هستم شوهرم چهار تا بچه دارم اگه میشه کمک کنید بد جور گرفتارم پنج ملیون ق رض دارم

رباب طریقی خامسلو پنجشنبه , ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۰:۱۴

سلام دخترم بیسرپرسته ۹ساله می باشددخترم درانباری زندگی میکنم کسی روندارم کمکم کنه تراخداآقابخاطرخدابه دخترم رحم کنید

آخرین اخبار