• 06 / خرداد 1402 / 7:51
  • شناسه خبر : 112969

مرگ زن جوان بر اثر واژگونی خودرو در بلوار شهید رجایی شیراز +عکس

راننده جوان بر اثر حادثه رانندگی در شیراز جان باخت.

به گزارش اول فارس به نقل از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز, در تاریخ ۵ خرداد ماه ساعت ۳:۳۰ ، طی تماس با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز در جریان این حادثه قرار گرفت و بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۴ فرهنگ شهر با ۲ دستگاه امدادی و اطفایی را به همراه گروه امداد و نجات به محل حادثه در بلوار شهید رجایی اعزام کرد.

تصادف شیراز

در این حادثه یک دستگاه خودروی سواری به علت نامعلوم پس از انحراف، از مسیر اصلی خارج و به حاشیه بلوار برخورد میکند و واژگون می شود. بر اثر این حادثه راننده خودروی سواری در داخل خودرو محبوس شده بود. که آتش نشانان پس از ارزیابی محل با استفاده از تجهیزات ویژه نجات و تثبیت کننده وی را از خودرو خارج نمودند.

تصادف زن شیرازی 2

این گزارش حاکی است در این حادثه راننده خودروی سواری که یک خانم حدودا ۲۵ ساله بود فوت شده بود که آتش نشان ها فرد را تحویل نیروهای اورژانس دادند.

بنابر این گزارش آتش نشانان بی درنگ پس از استقرار صحیح خودرویی و ایمن سازی کامل محل حادثه، انتقال خودرو از محل نا ایمن مسیر به حاشیه امن جاده ،قطع سیستم برق خودرو و کشیدن نوار هشدار دهنده وپاکسازی محل، از حریق احتمالی با توجه به نشت بنزین از خودرو اقدام به ایمن سازی محل حادثه کردند.

اگر ۲۰۶ با لندکروز فرقی ندارد چرا این ۱۸ هزار کشته را گردن نمی‌گیرید؟

بیشتر بخوانید:

بلایی که کشاورزان سر تخت جمشید و نقش رستم آورده اند و مجوز آب شان باید باطل شود
انفجار در مجتمع مسکونی ۸ طبقه در شرق شیراز [+جزئیات و تصاویر]
لحظه دستگیری قاتل مسلح که ۵ نفر را در فارس کشته و مجروح کرد + عکس

ثبت دیدگاه

  • امین

    تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۲

    آیا ایربگ این خودرو کوییک باز نشد‍؟
    واقعا ایمنی کجاست