چاپ کد خبر: 34898
16 شهریور 1399

مرگ سه نفر بر اثر پرواز و فرود وحشتناک یک خودرو ام جی

به گزارش اول فارس، ساعات پایانی شب گذشته پرواز مرگبار خودروی ام‌جی در پردیس منجر به فوت سه نفر از اعضای یک خانواده و مجروحیت شدید مادر خانواده که در خودروی ۲۰۶ در حال حرکت بودند شد که شاهدان عینی این حادثه سرعت بالای خودروی خارجی، خاموشی تیرهای برق و تاریکی بلوار و سرعت‌گیر غیراستاندارد و بدون علائم را از علل این تصادف دلخراش عنوان کردند.
رئیس اورژانس شهرستان پردیس گفت: یک دستگاه خودروی ام‌جی که با سرعت بالا با سرعت گیر بلوار صیاد شیرازی به سمت فاز ۱۱ برخورد کرد و پس از اوج گرفتن روی سقف خودرو ۲۰۶ افتاد.

نادر شایان در حاشیه تصادف گفت: متأسفانه ساعتی پیش یک دستگاه خودروی ام‌جی که با سرعت بالا با سرعت گیر بلوار صیاد شیرازی به سمت فاز ۱۱ برخورد و پس از اوج گرفتن بر روی سقف خودرو ۲۰۶ افتاده و این حادثه ۳ کشته و ۱ نفر مجروح در پی داشت.

وی گفت: اعضای یک خانواده در خودروی ۲۰۶ حضور داشتند، پدر خانواده ۴۰ ساله، دختر ۴ ساله و پسر ۱۳ ساله این خانواده در دم کشته و مادر ۳۵ ساله نیز با تلاش عوامل اورژانس آتش‌نشانی، پلیس راهنمایی و رانندگی، پلیس راهور و نیروی انتظامی به بیمارستان منتقل شد.

رئیس اورژانس شهرستان پردیس گفت: وضعیت عمومی مادر این خانواده وخیم گزارش شده، پس از اعلام این تصادف به سامانه اورژانس ۱۲۵ سه دستگاه خودروی اورژانس به سرعت به محل اعزام شدند و بلافاصله مادر خانواده را پس از رهاسازی از خودرو توسط آتش‌نشانی به بیمارستان منتقل کردند.

سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران نیز در این خصوص گفت: دلیل این حادثه در دست بررسی است، متأسفانه سرعت بسیار بالای خودروی ام‌جی که به سرعت گیر رسیده سبب شد با پروازی کوتاه روی خودروی ۲۰۶ فرود آید.

بنا به مشاهدات عینی متأسفانه سرعت گیر بزرگ، خاموشی تیرهای برق و تاریکی بلوار و سرعت بالای خودرو ام جی باعث این حادثه تلخ شد.

راننده خودروی ام‌جی نیز پس از این حادثه بدون جراحت خاصی توسط عوامل نیروی انتظامی بازداشت و به کلانتری منتقل شد.

5f548a6a8beea_2020-09-06_11-36

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار