مرگ مامور جوان اورژانس حین نجات جان رانندگان در دشت ارژن شیراز

مرگ مامور جوان اورژانس حین نجات جان رانندگان در دشت ارژن شیراز

یکی از نیروهای اورژانس منطقه دشت ارژن شیراز هنگام باز کردن جاده برای نجات جان رانندگان، بر اثر تصادف جان خود را از دست داد. به گزارش اول فارس، محمود محرمی یکی از تکنسین‌های اورژانس فارس هنگام باز کردن جاده و جمع آوی شاخه درختان برای تسهیل و عبور و مرور شهروندان و نجات جان […]

یکی از نیروهای اورژانس منطقه دشت ارژن شیراز هنگام باز کردن جاده برای نجات جان رانندگان، بر اثر تصادف جان خود را از دست داد.

به گزارش اول فارس، محمود محرمی یکی از تکنسین‌های اورژانس فارس هنگام باز کردن جاده و جمع آوی شاخه درختان برای تسهیل و عبور و مرور شهروندان و نجات جان رانندگان، خود به دلیل تصادف رانندگی جان باخت.

رئیس اورژانس فارس در پیامی ضایعه تاسف‌بار آسمانی شدن یکی از سپید پوشان اورژانس ۱۱۵ فارس را به جامعه اورژانس استان تسلیت گفت و افزود: مرگ همکار آن‌هم در شرایطی که برای کمک به دیگران قدم برداشته بود برای این‌جانب و سایر همکارانم در دانشگاه علوم پزشکی، مرکز مدیریت اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه و دیگر فرشتگان نجات اورژانس ۱۱۵ بسیار دردآور است.

او این مصیبت را به بازماندگان محمود محرمی، تسلیت عرض کرد و از خداوند متعال آرامش و مغفرت را برای وی مسئلت خواست.

بر اساس این گزارش ، مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک این عزیز از دست رفته امروز عصر از ساعت ۱۷ تا ۱۸ در گلزار شهدای روستای کلانی برگزار می‌شود.

مطالب مرتبط

اعلام محدودیت های «تکراری» استانداری برای سیل اتباع افغانستانی در استان فارس(+ویدئو)

اطلاعیه محدودیت ترافیکی یکماهه در مسیر غرب به شرق بلوار چمران شیراز

مرگ ۵ نفر بر اثر بیماری هاری در شیراز

نظرات

  • Omidoo

    تاریخ : ۳۰ - اردیبهشت - ۱۴۰۱

    مگه چی شده بوده؟؟؟؟