چاپ      کد خبر: 103451
15 بهمن 1401

یک مشاور املاک خوب در منطقه ۱۰ شیراز با مناسب ترین قیمت و بهترین املاک

یکی از نکاتی که هنگام خرید زمین و ملک در شیراز باید به آن توجه کنید دسترسی منطقه  به امکانات رفاهی، تفریحی، بازار های خرید و… است. حتما قبل از خرید از مشاور املاک خود از دسترسی ملک انتخابی سوال کنید.

اولین گام انتخاب و خرید ملک خوب در شیراز انتخاب  مشاورین متخصص می باشد.با توجه به این که افراد سود جو زیاد بوده و برای کمی سود بیشتر دست به هر کاری می زنند بهتر است هنگام خرید ملک بی گدار به آب نزنید.مشاور املاک متخصص انتخاب کرده و با اطمینان مراحل اداری و قانونی را به آن ها بسپارید.

هنگام امضای قرار داد  حتما با همکاری مشاور املاک خود از سند ملکی که قصد خریدش را دارید استعلام گرفته و از درستی آن اطمینان حاصل کنید.با کمک این افراد معامله ای رضایت بخش خواهید داشت.

مشاورین املاک خوب فقط نکات مثبت ملک را به شما نخواهند گفت بلکه با نشان دادن نکات منفی آن نیز شما را به سوی خریدی آگاهانه هدایت می کنند.

بهترین مشاورین املاک که می توانید از آن ها کمک بگیرید افرادی هستند که تجربه کافی در خرید و فروش زمین و املاک دارند. افراد کاربلدی که به درستی شما را راهنمایی خواهند کرد.

امروزه مشاورهای املاک تیمی کار کرده و دیگر مانند سابق وابسته به یک فرد نیستند. همین تیم بودن کمک شایانی برای شماست که از افراد متفاوت در زمینه های تخصصی بهره مند شوید.

کلام آخر این که برای خرید ویلا و زمین در منطقه ۱۰ شیراز با صبر و حوصله، تحقیق کامل و همچنین انتخاب مشاور املاک قانونی و متخصص وارد معامله شوید. املاک کریمی در بلوار آفرینش شیراز در این مسیر، همراه شما هستند.

 مشاور املاک خوب در شیراز

گروه مشاوره املاک کریمی در منطقه ۱۰شیراز دنج ترین و خاص ترین ها را به شما معرفی خواهند کرد. اعتماد خود را به دست ما بسپارید و مطمئن باشید که آن را به خوبی حفظ خواهیم کرد. ۰۹۱۲۷۰۷۹۴۸۵ – ۰۹۱۲۷۰۷۹۴۸۵

املاک کریمی ستاره منطقه ۱۰شیراز در خدمت شماست تا بهترین منزل های مسکونی، اداری، فروشگاهی، زمین و … را با بهترین قیمت به شما معرفی کند.

نشانی  : شیراز بلوار آفرینش ، نبش خیابان هاتف


براساس تقسیمات جدید، شهرک‌های آرین، گلستان، بهشتی، بزین، گلدشت حافظ و محدوده غربی کمربندی شمال باختری شیراز، جزو منطقه ۱۰  شیراز قرار گرفته‌است.

این ۲ آمپول معروف که برای درمان ریزش مو تبلیغ می شوند تاثیری دارند ؟

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

محمد مریمی چهارشنبه , ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۸:۳۴

ما اصلا مشاور املاک خوب نداریم همه بدبختی ها از دلالان و مشاورین املاک اسنت هرطور که بخواهند قیمت تعیین میکنن و بر همان اساس حق الزحمه میگیرن اثلا بخشنامه و دستور العمل را هم قبول ندارن برای فروش منزل ۳ میلیاردی سی ملیون تومان از هر طرف میگیرن

آخرین اخبار