• 12 / دی 1397 / 6:14
  • شناسه خبر : 3259

مصدومیت شدید دو محیط‌بان توسط شکارچیان غیر مجاز

فرمانده یگان حفاظت‌ محیط زیست گیلان با اشاره به درگیری محیط‌بان با شکارچیان غیرمجاز در منطقه حفاظت شده سکله صومعه‌سرا از مصدومیت شدید دو محیط‌بان خبر داد و گفت: ضاربان نیز دستگیر شدند.

به گزارش” اول فارس “ساسان اکبرپور با اشاره به اینکه محیط‌بان اداره محیط زیست در حین انجام مأموریت با دو شکارچی غیرمجاز در منطقه حفاظت شده روخان‌کل و سلکه در شهرستان صومعه سرا مواجه شدند، اظهارکرد: این دو شکارچی با اسحله غیرمجاز و فاقد مجوز اقدام به شکار کرده‌اند.
اکبرپور با اشاره به اینکه محیط بانان با شکارچیان درگیر شدند، افزود: متاسفانه در این درگیری دو نفر از محیط‌بانان از ناحیه سر و صورت به شدت آسیب دیدند که به بیمارستان امام خمینی شهرستان صومعه سرا منتقل شدند.
وی با بیان اینکه یکی از این محیط‌بانان به دلیل شدت جراحات وارده برای ادامه مداوا به بیمارستان پارس رشت منتقل شد، گفت: دو نفر دیگر از محیط بانان نیز به دلیل شکستی دست و آسیب دیدن از ناحیه صورت به بیمارستان فومن منتقل شدند.
اکبرپور با اشاره به اینکه سریعا با اخذ دستور قضایی موفق به دستگیری ضاربان شدیم، ادامه داد: در حال حاضر نیز این افراد در اختیار مقام محترم قضایی بوده و پرونده در حال پیگیری است.
*مهر

بیشتر بخوانید:

جدال نابرابر محیط زیست با معادن و کارخانه‌های پودرسنگ در «تنگِ حنا» فارس / استعفای ۵۴ نفر از اعضای شوراهای روستا
جریمه ۷ میلیون تومانی برای چرای هر رأس دام در بستر تالاب بدون آب پریشان
خبرها می گویند: حال تالاب های استان فارس پریشان است

ثبت دیدگاه