چاپ کد خبر: 4649
29 بهمن 1397
معاون دادستان عمومی و انقلاب و سرپرست دادسرای ناحیه ٢ شیراز گفت:

مظنونان فروش گوسفند مردار در شیراز دستگیر شدند

935166 918

معاون دادستان عمومی و انقلاب و سرپرست دادسرای ناحیه ٢ شیراز گفت: برخلاف اخبار منتشر شده، تنها ۲ نفر به عنوان مظنونان پرونده فروش گوسفند مرده شناخته شده اند که این افراد دستگیر شده اند و در اختیار مقامات قضایی قرار گرفته اند.

به گزارش” پایگاه خبری اول فارس “جمشید فرهادی یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر خرید گوسفند مرده توسط قصابی در منطقه بیدزرد در جنوب شیراز این موضوع به سرعت در دستور کار مقامات قضایی قرار گرفت و ۲ نفر که یکی عرضه کننده و دیگری قصاب بود شناسایی و توسط ماموران دستگیر شدند.

وی اضافه کرد: در فیلم انتشار یافته، سه نفر در تصویر مشاهده می شوند اما بر اساس صحبت هایی که صورت گرفته و دعوتی که از نفر سوم صورت گرفت مشخص شد که این فرد مصرف کننده بوده و هیچ گونه تاثیری در عرضه این محصول معیوب ندارد.

فرهادی بیان کرد: عرضه کنندگان دستگیر شده اند و محل کسب این افراد نیز با دستور قضایی تعطیل شده است.

معاون دادستان عمومی و انقلاب شیراز اضافه کرد: بر اساس ماده ۶۸۸ کتاب پنجم تعزیزات قانون مجازات اسلامی به اتهام این افراد در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

وی اظهار داشت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده جرایم مختلف با اطلاع رسانی به مقامات، مراتب را به اطلاع مسئولان برسانند تا برخورد قانونی مناسبی با این جرایم صورت گیرد.

بیدزرد، روستایی در جنوب شیراز در جاده ارتباطی فسا است و برخی مردم برای خرید گوشت دام زنده با توجه به وجود قصابی های متعدد به آنجا مراجعه می کنند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار